Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Taşınmak hem maddi hem de manevi olarak oldukça zor bir süreçtir ve Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat da bu zor süreci en kolay şekilde aşmanın doğru adresi Efe Nakliyattır. İstanbul’ un tüm bölgelerinde profesyonel ev taşımacılığı hizmeti veren Efe Nakliyat Bayrampaşa ve civarında da müşterilerine konforlu taşınma imkanı sunmaktadır.

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile de Bayrampaşa ve civarında taşınmayı düşünen müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Sizlere deneyimli ve uzman kadromuz, tam donanımlı araçlarımız ve profesyonel taşıma – paketleme ekipmanlarımız ile sorunsuz bir taşınma garantisi veriyoruz. Siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan taşınmanın keyfini sürerken biz Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimizi en güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmeden, olabilecek en kısa sürede yeni yuvanıza taşınmanızı sağlıyoruz

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Resim 1

Sorunsuz bir taşınma için Bayrampaşa evden eve nakliyat taleplerine öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimizi maddi manevi bilgilendirme amaçlı taşınma planı raporu hazırlıyoruz. Ekspertiz elemanlarımız müşterilerimizin adreslerine giderek eşyaların miktarına, büyüklüğüne, cinsine göre incelemeler yapar, taşınılacak adresin mesafesini, konumunu değerlendirir ve en uygun taşınma planını rapor ederek tarafınıza ulaştırırlar. Bu çalışma sonucunda kaç personel çalışacağı, hangi aracın kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede tamamlanacağı belirlenir. Maliyet bilgisi de içeren taşınma raporu ile müşterilerimiz bilgilendirilir.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimiz için karşılıklı sözleşme hazırlandıktan sonra eşyaların sigortalanma işi tarafımızdan gerçekleştirilir. Sigorta, taşımacılık sektörünün önemli aşamalarından biridir. Birçok firma eşya sigortalama işlemini gerçekleştirmeyerek müşterilerini mağdur etmektedir. Efe Nakliyat olarak biz sigorta konusunda titiz ve hassas davranmaktayız.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Resim 2

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimiz, eşyaların güvenli bir şekilde paketlenerek sistemli bir şekilde araca yerleştirilmesini, elektrikli aletlerin ve beyaz eşyaların tesisat işlerinin aynı şekilde kusursuz olarak yapılmasını kapsamaktadır. Mobilyalarınızın de montaj ve yerinde yeniden kurulumu özenle yapılmakta, büyük parça eşyaların yüksek katlardan bile indirilmesini sağlayan dış asansör ekipmanları ile indirilip güvenli bir şekilde yeni adrese taşınan eşyalar, müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilip, montajları yapılarak eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Resim 3

Taşımacılık sektöründe eşyaların zarar görmeden taşınması temek hedeftir. Bu yüzden Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında tüm eşyalarınızı, değerli eşyalarınızı, antikalarınızı, tablolarınızı ve elektronik eşyalarınızı büyük bir özenle türlerine uygun paketleme ekipmanları ile sararak güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimizde kullandığımız özel paketleme ekipmanlarımız toz ve kir geçirmez olup eşyaların hasar görmesine karşı oldukça dirençlidir. Porselen, kristal ve camdan yapılmış eşyaları ve antikaları yüksek mukavemetli karton ve mukavva, havalı naylon ve koruyucu kağıtlara sarıyoruz. Mobilya ve beyaz eşyalar ise battaniye, büyük ebatlı kraft kağıt ve havalı naylonlara sarılarak paketleniyor. Elektronik aletlerin zarar görmemesi için köpüklü ambalaj kullanıyoruz. Giysiler için askılı yüksek koliler ve tekstil ürünleri için yatak koliler kullanılıyor.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hiçbir eşyaya zarar gelmeyeceğine ve kayıplar yaşanmayacağına garanti veriyoruz. Eşyalarınız sizin için olduğu kadar bizim içinde çok kıymetli. Bu yüzden işinin ehli kişilerden oluşan bir kadroya sahibiz. Hem işlerini dikkatle yapmakta hem de güvenilir kişilikleri ile dürüst bir şekilde çalışmaktadırlar.

Evden eve nakliyat hizmetinde en önemli aşamalardan biri de yeni eve taşınan eşyaların yerleştirilerek teslim edilmesidir. Bu konuda personelimiz görevlerini eksiksiz yerine getirmektedir. Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimiz süresince ekspertizlerimizde işin başında bulunmakta ve sözleşme maddelerinin eksiksiz yerine getirilmesini denetlemektedirler. Tüm eşyalar müşterilerimizin belirttiği şekilde yerlerine yerleştirilir, beyaz eşyaların elektrik ve su tesisat bağlantıları uzman ekibimiz tarafından yapılır ve mobilyalar monte edilerek diğer eşyalar yerlerine yerleştirilir. Müşterilerimizin taleplerini anlayışlı bir şekilde yerine getiren personelimiz güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Resim 4

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bize telefonla ve mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 müşteri çağrılarına yanıt vermekte ve taleplerini yetkili personele iletmektedirler. Talepler üzerine ekspertizlerimiz müşterilerimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek randevu almakta ve belirlenen tarihte müşterilerimizi ziyaret etmektedirler.

Bayrampaşa Hizmet Bölgelerimiz

Altıntepsi Evden Eve Nakliyat

Kartaltepe Evden Eve Nakliyat

Ortamahalle Evden Eve Nakliyat

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Cevatpaşa Evden Eve Nakliyat

Vatan Evden Eve Nakliyat

Kocatepe Evden Eve Nakliyat

Terazidere Evden Eve Nakliyat

Yıldırım Evden Eve Nakliyat

İsmet Paşa Evden Eve Nakliyat

Muratpaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa İletişim

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmetimiz ile yeni evinize huzur ile taşınacağınızın garantisini veriyoruz. Efe Nakliyat ile taşınmak çok kolay ve hesaplıdır. Hiçbir işe elinizi sürmeden, yük kaldırmadan, yorulmadan taşınmak için bizi arayınız.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Bayrampaşa evden eve nakliyat, Bayrampaşa evden eve nakliyat firmaları, Bayrampaşa evden eve nakliyat istanbul, Bayrampaşa evden eve nakliyat fiyat, Bayrampaşa evden eve nakliyat ücretleri, Bayrampaşa şehir içi nakliye fiyatları, Bayrampaşa şehirler arası nakliyat, Bayrampaşa nakliyat, istanbul Bayrampaşa ambar, Bayrampaşa ambar, Bayrampaşa çeyiz taşıma, Bayrampaşa evden eve nakliyeciler, Bayrampaşa evden eve nakliye, Bayrampaşa ucuz nakliyat, Bayrampaşa ofis taşıma, Bayrampaşa lojistik firmaları, Bayrampaşa uygun fiyatlar, Bayrampaşa büro taşıma, Bayrampaşa güvenli nakliyat, Bayrampaşa nakliyatcı, Bayrampaşa nakliyeci, Bayrampaşa evden eve taşımacılık, Bayrampaşa şirket taşıma, Bayrampaşa ucuz nakliye, Bayrampaşa şehir içi nakliyat, Bayrampaşa nakliyat şirketleri, Bayrampaşa nakliye, Bayrampaşa ambar şirketi, Bayrampaşa parsiyel yük taşımacılığı, Bayrampaşa parsiyel eşya taşımacılığı, Bayrampaşa parsiyel taşıma, Bayrampaşa paletli taşıma, Bayrampaşa paletli nakliyat, Bayrampaşa kamyon, bayrampaşa nakliyeciler, bayrampasa evden eve nakliyat firma, bayrampaşa nakliye firmaları, bayrampaşa nakliye aracı

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Ümraniye Nakliyat