Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Bayrampaşa Nakliyat

Bayrampaşa Nakliyat Resim 1

Taşınmak hem maddi hem de manevi olarak oldukça zor bir süreçtir ve Bayrampaşa Nakliyat da bu zor süreci en kolay şekilde aşmanın doğru adresi Efe Nakliyattır.

 

İstanbul’ un tüm bölgelerinde profesyonel ev taşımacılığı hizmeti veren Efe Nakliyat Bayrampaşa ve civarında da müşterilerine konforlu taşınma imkanı sunmaktadır.

 

Bayrampaşa Şehir İçi Nakliyat hizmetlerimiz ile de Bayrampaşa ve civarında taşınmayı düşünen müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Bayrampaşa Şehir İçi Kamyonet sizlere deneyimli ve uzman kadromuz, tam donanımlı araçlarımız ve profesyonel taşıma, paketleme ekipmanlarımız ile sorunsuz bir taşınma garantisi veriyoruz.

 

Siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan taşınmanın keyfini sürerken biz Bayrampaşa evden eve nakliye hizmetimizi en güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmeden, olabilecek en kısa sürede yeni yuvanıza taşınmanızı sağlıyoruz

Bayrampaşa Nakliyat Hizmeti Tüm Kesimlere Hitap Etmektedir

Sorunsuz bir taşınma için Bayrampaşa Nakliyat taleplerine öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimizi maddi manevi bilgilendirme amaçlı taşınma planı raporu hazırlıyoruz.

 

Ekspertiz elemanlarımız müşterilerimizin adreslerine giderek eşyaların miktarına, büyüklüğüne, cinsine göre incelemeler yapar, taşınılacak adresin mesafesini, konumunu değerlendirir ve en uygun taşınma planını rapor ederek tarafınıza ulaştırırlar.

 

Bayrampaşa Ofis Taşımacılığı bu çalışma sonucunda kaç personel çalışacağı, hangi aracın kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede tamamlanacağı belirlenir. Maliyet bilgisi de içeren taşınma raporu ile müşterilerimiz bilgilendirilir.

Bayrampaşa Nakliyat hizmetimiz için karşılıklı sözleşme hazırlandıktan sonra eşyaların sigortalanma işi tarafımızdan gerçekleştirilir. Sigorta, taşımacılık sektörünün önemli aşamalarından biridir.

 

Birçok firma eşya sigortalama işlemini gerçekleştirmeyerek müşterilerini mağdur etmektedir. Efe Nakliyat olarak biz sigorta konusunda titiz ve hassas davranmaktayız.

Bayrampaşa Nakliyat Resim 2

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Fiyat Listesi

Hiçbir eşyaya zarar gelmeyeceğine ve kayıplar yaşanmayacağına garanti veriyoruz. Eşyalarınız sizin için olduğu kadar bizim içinde çok kıymetli.

 

Bu yüzden işinin ehli kişilerden oluşan bir kadroya sahibiz. Hem işlerini dikkatle yapmakta hem de güvenilir kişilikleri ile dürüst bir şekilde çalışmaktadırlar.

Bayrampaşa Nakliyat hizmetimiz, eşyaların güvenli bir şekilde paketlenerek sistemli bir şekilde araca yerleştirilmesini, elektrikli aletlerin ve beyaz eşyaların tesisat işlerinin aynı şekilde kusursuz olarak yapılmasını kapsamaktadır.

 

Mobilyalarınızın de montaj ve yerinde yeniden kurulumu özenle yapılmakta, büyük parça eşyaların yüksek katlardan bile indirilmesini sağlayan dış asansör ekipmanları ile indirilip güvenli bir şekilde yeni adrese taşıyoruz.

 

Eşyalar müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilip, montajları yapılarak eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir. Firmamız hizmet konusunda kesinlikle taviz vermemektedir.

Bayrampaşa Nakliye ve Parça Eşya Taşımacılığı

Taşımacılık sektöründe eşyaların zarar görmeden taşınması temek hedeftir. Bu yüzden Bayrampaşa Ofis Taşımacılığı hizmetimiz sırasında tüm eşyalarınızı, değerli eşyalarınızı, antikalarınızı, tablolarınızı ve elektronik eşyalarınızı büyük bir özenle türlerine uygun paketleme ekipmanları ile sararak güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Bayrampaşa Nakliyat hizmetimizde kullandığımız özel paketleme ekipmanlarımız toz ve kir geçirmez olup eşyaların hasar görmesine karşı oldukça dirençlidir. Porselen, kristal ve camdan yapılmış eşyaları ve antikaları yüksek mukavemetli karton ve mukavva, havalı naylon ve koruyucu kağıtlara sarıyoruz.

 

Mobilya ve beyaz eşyalar ise battaniye, büyük ebatlı kraft kağıt ve havalı naylonlara sarılarak paketleniyor. Elektronik aletlerin zarar görmemesi için köpüklü ambalaj kullanıyoruz. Giysiler için askılı yüksek koliler ve tekstil ürünleri için yatak koliler kullanılıyor.

BAYRAMPAŞA OFİS TAŞIMACILIĞI

Evden eve nakliyat hizmetinde en önemli aşamalardan biri de yeni eve taşınan eşyaların yerleştirilerek teslim edilmesidir. Bu konuda personelimiz görevlerini eksiksiz yerine getirmektedir.

 

Bayrampaşa Nakliyat hizmetimiz süresince ekspertizlerimizde işin başında bulunmakta ve sözleşme maddelerinin eksiksiz yerine getirilmesini denetlemektedirler.

 

Tüm eşyalar müşterilerimizin belirttiği şekilde yerlerine yerleştirilir, beyaz eşyaların elektrik ve su tesisat bağlantıları uzman ekibimiz tarafından yapılır ve mobilyalar monte edilerek diğer eşyalar yerlerine yerleştirilir. Müşterilerimizin taleplerini anlayışlı bir şekilde yerine getiren personelimiz güvenilir kişilerden oluşmaktadır.

Bayrampaşa Nakliyat Resim 3

Bayrampaşa Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bize telefonla ve mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 müşteri çağrılarına yanıt vermekte ve taleplerini yetkili personele iletmektedirler.

 

Bayrampaşa Ofis Taşımacılığı talepler üzerine ekspertizlerimiz müşterilerimiz ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek randevu almakta ve belirlenen tarihte müşterilerimizi ziyaret etmektedirler.

FİRMAMIZ HER KESİME UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ İLE?

Taşıma işlerine hemen başlayan Bayrampaşa Şehir İçi Nakliyat firmamız sayesinde artık eşya taşıma derdiniz olmadan işinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

 

Bu sayede eşya taşıma işlerini sorun edenler için sorunları tamamen ortadan kaldırarak dört dörtlük bir hizmet sunuyoruz. Hizmet politikamızda müşteri odaklı olduğumuz için müşterilerimizin yüzünü güldürecek şekilde hizmet sunuyoruz.

 

Özellikle Bayrampaşa’nın yoğun trafiğine kulak asmayarak  BayrampaşaOfis Taşımacılığı  önlemlerimizi önceden alıyor ve sorunsuz bir hizmet için elimizden gelen her türlü hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

 

Kaliteden ödün vermeyerek hizmetlerimizi gerçekleştirdiğimiz Bayrampaşa Şehir İçi Kamyonet için firmamız en çok tercih edilen ve adı en çok duyulan nakliyat firmaları arasında yer almaktadır.

 

Sizde kaliteli ve güvenilir bir firma ile nakliyat işlerinizi yaptırmak istiyorsanız hiç düşünmeye gerek kalmadan firmamızı istediğiniz zaman tercih ederek nakliyat işlerini başlatabilir ve kaliteli hizmetlerimizden doyasıya yararlanabilirsiniz.

Bu zaman kadar gelmemize yardımcı olan müşterilerimiz sayesinde müşterilerimize her türlü hizmeti dört dörtlük bir şekilde ve sorunsuz olarak sunuyoruz.

 

Taşıma işlerimiz arasında kaliteli ve güvenilir hizmet, uzman ekiplerle hizmet, 7/24 sorunsuz hizmet, uygun fiyatlarla taşıma hizmeti, asansörlü hizmet, rahat ve kolay hizmet gibi birçok hizmetlerimiz yer almaktadır. Bu hizmetlerden asla taviz vermeyerek işlerimizi yapmaya devam ediyoruz.

efe nakliyat logo
Bayrampaşa Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Bayrampaşa Nakliye hizmetimiz ile yeni evinize huzur ile taşınacağınızın garantisini veriyoruz. Efe Nakliyat ile taşınmak çok kolay ve hesaplıdır. Hiçbir işe elinizi sürmeden, yük kaldırmadan, yorulmadan taşınmak için bizi arayınız.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Bu sayfadan İstanbul Edirne Nakliyat sayfamızı ziyaret ede bilirsiniz.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat