Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Efe Nakliyat firması olarak Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize konforlu ve sorunsuz bir taşınma garantisi veriyoruz.  Deneyimli ekibimiz, donanımlı araçlarımız ve kapsamlı paketleme ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Taşınmak maddi ve manevi olarak oldukça zahmetlidir. Biz müşterilerimizin bu süreci en az maliyet ve yorgunluk ile atlatmalarını sağlamaktayız. Planlı ve programlı bir şekilde sorunsuz taşınmanın mümkün olabileceğini Efe Nakliyat’ ı tercih edenler bilmektedirler. Sektörde uzun yıllardır nakliyat hizmetlerimiz ile en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Bunun nedeni işimizi doğru, dürüst ve profesyonel yöntemlerle yapmamızdır. Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetimiz gibi tüm İstanbul ilçelerine de hizmet vermekteyiz. Donanımlı araçlarımız ve taşımacılık sistemlerimiz ile oldukça zengin araç parkuruna sahibiz. Aynı anda İstanbul’ un birçok yerinde hizmet verebilecek kapasiteye ve iş gücüne sahibiz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Resim 1

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için bize talepte bulunan müşterilerimize öncelikle ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz olan bu hizmetimiz ile taşınmanın nasıl yapılacağı, ne tür araç kullanılacağı, kaç personel çalışacağı, taşınmanın süresi ve maliyeti belirlenmektedir. Beşiktaş Evden Eve Nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmeti için müşterilerimizin belirlediği gün ve saatte ekspertizlerimiz adrese giderek eşyaların miktarını, türünü, taşınılacak adresin uzaklığını, binaların eşya taşımaya elverişli olup olmadığını incelemekte ve maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlamaktadırlar. Böylelikle müşterilerimiz taşınma öncesinde her konuda bilgilenmiş olmakta ve taşınma sırasında beklenmedik kötü sürprizlerle karşılaşmamaktadırlar.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetimizin ilk aşaması olan ekspertiz çalışması sonucunda anlaşma sağlanması halinde müşterilerimizle sözleşme yapmaktayız. Eşyaların sigorta kapsamına alınması ile taşınma öncesi hazırlıklarımıza başlamaktayız. Profesyonel bir taşımacılığın tüm gerekliliklerini yerine getiriyor ve işimizi oldukça ciddi bir şekilde yapıyoruz. İşimize sadece ev taşımak gözüyle değil müşterilerimizin mahremiyetine saygı göstererek yuvalarını güvenli bir şekilde taşımayı ve yeni adrese yerleştirmeyi hedefliyoruz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Resim 2

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmakta ve yerlerine yerleştirilmektedir. Siz değerli müşterilerimize yorulmadan, strese girmeden huzur içinde yeni yuvalarınızda yaşamaya başlama garantisi veriyoruz. Sektörde yılların deneyimi ve işinin ehli personelimiz ile hiçbir eşyanız zarar görmemekte ve kullanılır durumda teslim edilmektedir.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Resim 3

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sırasında eşya paketleme işinde öncelikle eşyaları türüne göre ayırmaktayız. Porselen, kristal ve camdan yapılmış eşyaları ve antikalarınızı yüksek mukavemetli karton ve mukavva, havalı naylon ve koruyucu kağıtlara sarıyoruz. Mobilya ve beyaz eşyalar ise battaniye, büyük ebatlı kraft kağıt ve havalı naylonlara sarılarak paketlenmektedir. Elektronik aletlerin zarar görmemesi için köpüklü ambalaj kullanmaktayız. Giysiler için askılı yüksek koliler ve tekstil ürünleri için yatak koliler kullanıyoruz. Tüm koliler etiketlenerek araca yüklenmekte ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınmaktadırlar. Beyaz eşyalar ve mobilyaların montaj ve de monte işleri işinin uzmanı personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Sorunsu bir şekilde eşya taşımanın önemli aşamalarından biri olan eşya paketleme konusunda oldukça hassas ve dikkatli çalışmaktayız.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Firmaları arasındaki farkımız Beşiktaş da ki her mahalleye hizmet vermemizdir. Bu da bizi lider ve öncü bir firma yapıyor. Bazı mahalleleri;

Yıldız Evden Eve Nakliyat

Balmumcu Evden Eve Nakliyat

Bebek Evden Eve Nakliyat

Dikilitaş Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Gayrettepe Evden Eve Nakliyat

Kuruçeşme Evden Eve Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat

Bunlar yanlızca bazı belli başlı mahalleler. Elbette Başiktaş Nakliyat da Her yere Hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bazı bina koridorları dar olduklarından büyük eşyaların taşınması için uygun olmamaktadır. Böyle durumlarda eşyaların zarar görmemesi için bina dışından asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokuyoruz. Eşyalar pencere ya da balkondan asansörlü sistemimizle direk araca yüklenmekte ve zarar görmemektedirler.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetimiz eşyaların araca yüklenerek yeni adreslerine götürülmesi ve kolilerin açılarak müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilmesi ile sona ermektedir. Tüm koliler açılarak eşyalar ait oldukları yere yerleştirilmekte, mobilyaların montajı yapılmakta, beyaz eşyaların elektrik ve su tesisat bağlantıları yapılmakta ve çalışır duruma getirilmeleri personelimiz tarafından sağlanmaktadır.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sırasında müşterilerimizden hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Sözleşmede bulunan maddeler dışına çıkmıyor, farklı taleplerde bulunmuyor ve belirttiğimiz süre içinde işimizi tamamlıyoruz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Resim 4

Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir, müşteri danışmanlarımıza taleplerinizi ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Efe Nakliyat firması olarak müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenini kazanmaya önem veriyoruz. İşimizi büyük bir dikkat ve hassasiyet ile yapıyor, sorunsuz bir şekilde taşınmalarını sağlıyoruz.

Beşiktaş Nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmetimiz, paketleme ve taşıma konusunda deneyimimiz, sigortacılık işlemlerimiz ile güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmanızı gerçekleştiriyoruz.

Beşiktaş Nakliyat İletişim

Beşiktaş da sizde evinizi yada Beşiktaş Yük Taşıma, Beşiktaş Parsiyel Yük Taşıma için Hemen Bizi Arayın.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:6    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar
  1. Levent te ki ofisimi taşımam gerekiyordu internet te araştırarak tanıştığım efe evden eve nakliyat firmasıyla taşınacak ofisim olduğunu söyledim onlarda en iyi şekilde ilgilendiler gereken kolaylıkları sundular ve taşıma yı yaptılar çok memnun kaldım birdaha taşınma işim olsa kesinlikle tercihim efe evden
    eve nakliyat olacak tır.

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:6    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bulgurlu Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Fındıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Kısıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Aydınlı Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Osmaniye Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar

Ümraniye Nakliyat