Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Beşiktaş Nakliyat

Beşiktaş Nakliyat Resim 1

Efe Nakliyat firması olarak Beşiktaş Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize konforlu ve sorunsuz bir taşınma garantisi veriyoruz.  Deneyimli ekibimiz, donanımlı araçlarımız ve kapsamlı paketleme ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

 

Taşınmak maddi ve manevi olarak oldukça zahmetlidir. Biz müşterilerimizin bu süreci en az maliyet ve yorgunluk ile atlatmalarını sağlamaktayız. Planlı ve programlı bir şekilde sorunsuz taşınmanın mümkün olabileceğini Efe Nakliyat’ı tercih edenler bilmektedirler.

 

Sektörde uzun yıllardır nakliyat hizmetlerimiz ile en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Bunun nedeni işimizi doğru, dürüst ve profesyonel yöntemlerle yapmamızdır. Beşiktaş Nakliyat hizmetimiz gibi tüm İstanbul ilçelerine de hizmet vermekteyiz.

 

Donanımlı araçlarımız ve taşımacılık sistemlerimiz ile oldukça zengin araç parkuruna sahibiz. Aynı anda İstanbul’ un birçok yerinde hizmet verebilecek kapasiteye ve iş gücüne sahibiz.

 

Gerek Balat gerekse diğer adalarımıza yapılacak nakliye işlemlerinizde firmamızdan görüş almak, önemli kazanımlar sağlamanıza olanak sağlayacaktır.

 

Firmamıza 7/24 hizmete açık olan iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden ulaşarak bilgi alabilir, en uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarımızdan istifade edebilirsiniz.

Beşiktaş Nakliyat Hizmetlerimiz ve Çalışma Proğramımız

Beşiktaş Nakliyat hizmetimiz için bize talepte bulunan müşterilerimize öncelikle ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz olan bu hizmetimiz ile taşınmanın nasıl yapılacağı, ne tür araç kullanılacağı, kaç personel çalışacağı, taşınmanın süresi ve maliyeti belirlenmektedir.

 

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmeti için müşterilerimizin belirlediği gün ve saatte ekspertizlerimiz adrese giderek eşyaların miktarını, türünü, taşınılacak adresin uzaklığını, binaların eşya taşımaya elverişli olup olmadığını inceliyoruz.

 

Maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlamaktadırlar. Böylelikle müşterilerimiz taşınma öncesinde her konuda bilgilenmiş olmakta ve taşınma sırasında beklenmedik kötü sürprizlerle karşılaşmamaktadırlar.

Beşiktaş Nakliyat Resim 2

Beşiktaş Şehir İçi Nakliyat hizmetimizin ilk aşaması olan ekspertiz çalışması sonucunda anlaşma sağlanması halinde müşterilerimizle sözleşme yapmaktayız. Eşyaların sigorta kapsamına alınması ile taşınma öncesi hazırlıklarımıza başlamaktayız.

 

Beşiktaş Şehir İçi Kamyonet olarak kuruluşumuzdan bu güne, kurumsal bir firmaya yakışır hizmetler sunmaktayız. Nakliye sektörünün hizmet standartları her geçen gün daha yukarı çeken firmamız, müşteri memnuiyetini sağlayacak tüm yeniliklere açık bir yapıdadır.

 

Profesyonel bir taşımacılığın tüm gerekliliklerini yerine getiriyor ve işimizi oldukça ciddi bir şekilde yapıyoruz. İşimize sadece ev taşımak gözüyle değil müşterilerimizin mahremiyetine saygı göstererek yuvalarını güvenli bir şekilde taşımayı ve yeni adrese yerleştirmeyi hedefliyoruz.

BEŞİKTAŞ OFİS TAŞIMACILIĞI

Beşiktaş Nakliyat hizmetimiz sırasında eşya paketleme işinde öncelikle eşyaları türüne göre ayırmaktayız. Porselen, kristal ve camdan yapılmış eşyaları ve antikalarınızı yüksek mukavemetli karton ve mukavva, havalı naylon ve koruyucu kağıtlara sarıyoruz.

 

Mobilya ve beyaz eşyalar ise battaniye, büyük ebatlı kraft kağıt ve havalı naylonlara sarılarak paketlenmektedir. Elektronik aletlerin zarar görmemesi için köpüklü ambalaj kullanmaktayız. Giysiler için askılı yüksek koliler ve tekstil ürünleri için yatak koliler kullanıyoruz.

 

Tüm koliler etiketlenerek araca yüklenmekte ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınmaktadırlar. Beyaz eşyalar ve mobilyaların montaj ve de monte işleri işinin uzmanı personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

 

Sorunsuz bir şekilde eşya taşımanın önemli aşamalarından biri olan eşya paketleme konusunda oldukça hassas ve dikkatli çalışmaktayız. Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmakta ve yerlerine yerleştirilmektedir.

 

Siz değerli müşterilerimize yorulmadan, strese girmeden huzur içinde yeni yuvalarınızda yaşamaya başlama garantisi veriyoruz. Sektörde yılların deneyimi ve işinin ehli personelimiz ile hiçbir eşyanız zarar görmemekte ve kullanılır durumda teslim edilmektedir.

Beşiktaş Nakliyat Resim 3

En Çok Aktif Olduğumuz Bölgeler

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Firmaları arasındaki farkımız Beşiktaş da ki her mahalleye hizmet vermemizdir. Bu da bizi lider ve öncü bir firma yapıyor. Bazı mahalleleri;

Yıldız Nakliyat

Balmumcu Nakliyat

Bebek Nakliyat

Dikilitaş Nakliyat

Etiler Nakliyat

Gayrettepe Nakliyat

Kuruçeşme Nakliyat

Levent Nakliyat

Ortaköy Nakliyat

Ulus Nakliyat

Bunlar yanlızca bazı belli başlı mahalleler. Elbette Başiktaş Nakliyat da Her yere Hizmet vermekteyiz.

 

Gelişmiş ülkelerdeki nakliye standartlarını temel kabul ederek sürekli gelişim içerisinde olan Beşiktaş Nakliye firmamız, gerek nakliye araçlarının modernize edilmesi, gerekse nakliyede kullanılan malzeme kalitesi konusunda emsalsiz niteliklere sahiptir.

Hizmet düsturu olarak, uygun fiyat- kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Beşiktaş Ofis Taşımacılığı firmamız, müşterilerimizin tavsiyeleriyle sektörün lider firmaları arasında yer almıştır.

 

Büyük bir özenle ve emekle vermiş olduğumuz nakliye hizmetleri, İstanbul’un tüm ilçelerini ve yurdumuzun tüm yörelerinde aynı kalite standartlarındadır.

Beşiktaş Nakliyat Resim 4
Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bazı bina koridorları dar olduklarından büyük eşyaların taşınması için uygun olmamaktadır. Böyle durumlarda eşyaların zarar görmemesi için bina dışından asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokuyoruz.

 

Eşyalar pencere ya da balkondan asansörlü sistemimizle direk araca yüklenmekte ve zarar görmemektedirler. Beşiktaş Nakliyat hizmetimiz eşyaların araca yüklenerek yeni adreslerine götürülmesi ve kolilerin açılarak müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilmesi ile sona ermektedir.

 

Tüm koliler açılarak eşyalar ait oldukları yere yerleştirilmekte, mobilyaların montajı yapılmakta, beyaz eşyaların elektrik ve su tesisat bağlantıları yapılmakta ve çalışır duruma getirilmeleri personelimiz tarafından sağlanmaktadır.

 

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sırasında müşterilerimizden hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. Sözleşmede bulunan maddeler dışına çıkmıyor, farklı taleplerde bulunmuyor ve belirttiğimiz süre içinde işimizi tamamlıyoruz.

 

Beşiktaş evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir, müşteri danışmanlarımıza taleplerinizi ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Beşiktaş Şehir içi Nakliyat firması olarak müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenini kazanmaya önem veriyoruz. İşimizi büyük bir dikkat ve hassasiyet ile yapıyor, sorunsuz bir şekilde taşınmalarını sağlıyoruz.

 

Beşiktaş Ofis Taşımacılığı ücretsiz ekspertiz hizmetimiz, paketleme ve taşıma konusunda deneyimimiz, sigortacılık işlemlerimiz ile güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmanızı gerçekleştiriyoruz.

efe nakliyat logo

Beşiktaş Nakliye İletişim Adresimiz.

Beşiktaş da sizde evinizi yada Beşiktaş Yük Taşıma, Beşiktaş Parsiyel Yük Taşıma için Hemen Bizi Arayın.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:6    Ortalama:5/5]
2 Yorumlar
  1. Levent te ki ofisimi taşımam gerekiyordu internet te araştırarak tanıştığım efe evden eve nakliyat firmasıyla taşınacak ofisim olduğunu söyledim onlarda en iyi şekilde ilgilendiler gereken kolaylıkları sundular ve taşıma yı yaptılar çok memnun kaldım birdaha taşınma işim olsa kesinlikle tercihim efe evden
    eve nakliyat olacak tır.

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:6    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat