Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Büyükada Nakliyat

Büyükada Nakliyat Resim 1
Büyükada Nakliyat Resim 2

Nakliye sektörü öyle büyük bir sektör’ki, İnsanın vazgeçilmezler arasındadır. Helede Günümüz Şartlarında bir aile için taşınmanın nekadar zor ve sitresli bir süreç olduğu aşikardır. Bu hizmet taleplerinden birisi de nakliye hizmetidir.

 

Piyasada birçok nakliye hizmeti veren firma vardır. Nakliye sektöründe diğer sektörlerde olduğu gibi hızlı bir rekabet yaşanmaktadır. Bu rekabete bağlı olarak birçok firma müşteri edinmek için iş kalitesinden ödün vererek fiyat indirimleri yoluyla müşteri çekmektedir.

 

Büyükada Nakliye Engel Tanımadan Çalışma Planları

Nakliye firmaları evden eve taşıma işlemleri için müşterilerle anlaştıkları andan itibaren titizlikle çalışırlar. Yapacakları işlemleri programlayarak şu şekilde sıralamaktadırlar:

  • Ücretsiz ekspertizler vasıtası ile yapılacak işlere bakılarak fiyat belirlenir.
  • İş hakkında toplanan bilgiler ekiplerle paylaşılır ve ekipler gerekli araç gereç ve malzemeyi temin ederler.
  • Taşıma için kullanılacak aracın iç ve dış temizliği yapılır.
  • Belirlenen gün ve saatte aracımız ve ekiplerimiz hazır olarak bulunur.
  • Müşteri taleplerine bakarak gerek görülürse eşyalar ve mobilyalar toparlanıp paketlenecektir.
  • En hızlı ve güvenli şekilde paketlenen eşyalar araca taşınır.
  • Taşınılan yeni binada da rahatsızlık yaratmadan kısa sürede taşınma gerçekleşir.

Eşyalar Yerine Yerleştirilerek Montajları Yapılır

Ayrıca taşıma ve eşyaların yeni eve teslimi ile ilgili tüm detaylar önceden netleştirilerek, sonradan ekstra fiyat talep edilmemelidir.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size vereceği hizmetin bedelini belirlemesi sizin güveniniz açısından önemlidir. Karşılıklı fiyat mutabakatı sağlandığında taşınma işlemi için start verilmiş olur. Büyükada Evden Eve Nakliyat Firmalarının Hizmetleri

 

Firmamız da Büyükada Nakliyat firması olarak  Piyasada En İyiler arasında yerini almaktadır. Ancak firmamız gerek hizmet anlayışı gerekse hizmet kapsamı açısından diğer nakliyat firmalarına fark atarak öncü bir nakliyat firması olarak sizlere kaliteden taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Daha en başında müşteri nakliye talep ettiğinde güler yüzlü ve profesyonel davranışlar ilk izlenimin olumlu olmasına yol açar. Nakliye sırasında çalışan personelin iş sırasındaki kılık kıyafeti, davranış ve konuşma şekilleri müşteride önemli bir izlenim oluşmasına yol açar.

 

Büyükada Evden eve Nakliyat hassas bir inceleme ve kişiye özel taşıma planları yapılarak gerçekleştirilmelidir. Müşteri talepleri doğrultusunda özel eşyalar ve elektronik hassas malzemelere ekstra ambalaj malzemesi kullanılarak koruma sağlanmalıdır.

Büyükada Nakliyat Resim 3
Büyükada Nakliyat Resim 4

Büyükada Nakliyat'an Üçretsiz Ekspersiz Servisi Vermekteyiz

Genel anlamda değerlendirme yapıldığında müşteri eşyalarının zararsız olarak yeni evine ulaşmasını, nakliye firması ise kaliteli hizmet sunarak müşteri portföyünün çoğalmasını ister.

 

Büyükada Nakliyat unutmayın ki kalite asla tesadüf değildir kaliteli olmayı çok çalışanlar başarabilir. Bizde yıllardır bu sektörde çalışarak bunu başardık şimdi ise gururla işimizi yapıyoruz. Sizler asla araştırmadan nakliyat firmalarına güvenmeyiniz aksi takdirde sonunuz binlerce insan gibi hüsran olacaktır.

 

Durum böyle olunca hem müşteriye hem de firma karşılıklı güven sağlamak zorundadır. Firma alacağı bazı önlemler ile güven çıtasını yükselterek güvenilir taşımacılık imajını elde edebilir. Çalışan personel tanımadığı bir evin mahreminde olma bilinci içinde uygun davranışlar göstermek zorundadır.

Günümüzde bulunan pek çok nakliyat firmasının aksine işimizi en titiz ve en güvenilir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Birçok acemi kişiler tarafından oluşturulan firmalar yüzünden binlerce insan mağdur olarak çok fazla miktarda maddi kayıplara uğramaktadır.

Firmamızın Çalışan Personelimiz ve Yeni Araç Filomuzla Hizmet Anlayışı

Onların aksine biz size en iyi nakliyatın teminatını veriyoruz. Büyükada şehirler arası nakliyat firması olarak sizi firmamıza bekliyoruz, sizin için en iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Büyükada Nakliyat firması olarak hizmet verdiğimiz nakliye sektöründe öncelikle müşterilerimizin tüm beklentilerini kafanızdaki tüm soru ve endişelerini yetkili personelimizle paylaşarak gereken tekbirler alınarak önlem alınmaktadır.

 

Sonradan çıkabilecek ekstra fiyatları önlemek adına taşıma talebinde bulunurken istediği hizmetleri ayrıntılı bir şekilde firma ile paylaşmalıdır. Mümkünse eşya taşınması sırasında evde bulunarak ambalajlama ve istifleme işlemlerine nezaret etmelidir.

Büyükada Nakliyat firmamızı ve hizmetlerimizi her geçen gün daha yüksek bir seviyeye taşımak adına kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Firmamızın önceliği firma gelirinden önce tamamen hizmet kalitemiz doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır.

Güvenmek istediğiniz Nakliye Firması Büyükada Nakliyat

Dolayısıyla da özellikle taşınma ve yer değiştirme gibi yoğun, yorucu ve stresli bir dönemde müşterilerimizin maddi ve manevi tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız. Sizlerde bizleri arayarak bu hizmetlerden faydalana bilirsiniz.

 

Büyükada Nakliyat bu sistemli ve programlı çalışma içerisine profesyonel kadroda dâhil edildiğinde gerçekten hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı bir taşınma işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Güvenilir nakliye firması ile çalışmak hem eşyalarınız açısından hem de ödeyeceğiniz ücretin karşılığını almanız açısından önemlidir.

 

Hem iyi kalitede hizmet almak hem de hasarsız eşya nakliyesi için müşterilerin de dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Müşteri Bu konuda hizmet veren kuruluşları araştırmadan karar vermemelidir. Tüm bu detaylar sağlıklı olarak ele alındığında bile beklenmeyen durumlarda ufak da olsa bazı hasarlar yaşanabilir.

Büyükada Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşımacılığı

Müşteriler eşyalarında hasar oluşma riskini önlemek adına sigortalı taşıma yöntemini talep ederek oluşabilecek hasarın tazminini sağlayabilirler. Büyükada Nakliye kaliteli hizmet vererek nakliyenin önemini kavramış olan firmalar, mesafe ne olursa olsun müşterilerin güvenini sağlayacak yöntemler oluşturmaktadır. Tüm çalışanlarını belirli sürelerde eğitime tabi tutarak nakliye konusunda tüm ayrıntıları profesyonel şekilde uygulamaktadır.

 

Nakliye müşterisi ile eşya taşınmasına başlanmadan önce tüm talepleri eksiksiz olarak alınmalı ve taşıma planlamaları taleplere uygun şekilde hazırlanmalıdır. Müşteri tarafından talep edilebilecek sigortalı taşımacılık işlemlerinde detaylar müşteriye açıklanmalıdır.

 

Daha sonra çıkabilecek fiyat ve benzeri anlaşmazlıklar firmanın kurumsal imajını ciddi derecede etkiler. Nakliye hizmetleri son derece hassas olarak yapılan ve yoğun emek harcanan işlerdir. Bu sebeple sektörde kalıcı olmak için tüm uygulamaların profesyonel olması ve çalışan personelin uzman kişilerden oluşturulması sektörde kalıcı olmaya yol açar.

 

Gerek şehir içi nakliyat’ta gerekse şehirler arası nakliyatta modern araç ve gereçlerle çalışmak, müşteri memnuniyetini hedef alan uygulamalar yapmak nakliye firmalarının en önemli ilkesi olmalıdır.

efe nakliyat logo

Büyükada Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Bu Sayfaya Girerek Etiler Nakliyat Bakabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat