Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Çatalça Nakliyat

Çatalça Nakliyat Resim 1
Çatalça Nakliyat Resim 2

Çatalça Nakliyat insanların istek ve ihtiyaçlarının bir sınırının olmaması ve her geçen gün daha da artış göstermesi ile birlikte insanlara hizmet vermek için oluşturulan hizmet sektörü de genişlemeye hız kesmeden devam etmektedir.

 

Bu hizmet sektörlerinden birisi de taşımacılık hizmeti yani evden eve nakliye hizmetleri olmaktadır. Firmamız, Çatalça Nakliyat  firması olarak sizlere nakliye ve taşımacılık hizmetini kendinden ve hizmetinden emin bir şekilde sunmaktadır.

 

1999 yılında Çatalça’da kurulmuş olan Çatalça Nakliyat  Çatalça bölgesinde ki ilk nakliye firma olma özelliğini taşımaktadır. 10 aracı, 30 deneyimli ve tecrübeli ekibiyle ve 2 şubesiyle birlikte Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet sunmaktadır. Çelik kasa, açık kasa ve kapalı kasa araçlara sahiptir.

 

Çatalça Evden Eve Nakliye, Parça Eşya ve Depolama Hizmeti

Çatalça Nakliyat  eşyaların muhafaza edilmesi tamamen bizim sorumluluğumuzdadır. Korunması, kaybolmaması, maddi bir zarara uğramaması sağladığımız koşullar ile elde edilmektedir. Her şey içinde bir paketleme yaptığımızı da ifade ediyoruz.

 

Eşya ya da ürünlerin değerini ayırt etmeksizin ambalajlama gerçekleştirdiğimizi söylemeliyiz. Oda bazlı olarak bir lokal çalışma da yapıyoruz. Yani yeni adresinizde hangi kolinin nereye konacağını tespit ediyor, yazıyor ve öyle taşıyoruz.

 

Bu sayede ne, nerede gibi zaman kaybettiren bir uğraş içinde olmuyorsunuz. Çatalça Evden Eve Nakliyat  firmamızın nakliye araçlarının her birinin günlük temizliğinin yanı sıra düzenli bakımları yapılmaktadır.

 

Çatalça Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Eşya ve yük taşımacılığı son derece özen gösterilmesi ve uzmanlık gereken bir hizmet kolu olmaktadır. Müşterilerimizin bize güvenerek teslim ettiği eşyaları yine müşterilerimizin güvenini asla zedelemeden ve eşyaların hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlayarak firma olarak müşterilerimize kalite garantisi vermekteyiz.

 

Çatalça Şehir İçi Nakliyat  bir taşımacılık firmasında olması gereken tüm belge ve sertifikalara sahip olan firmamız, aynı zamanda işinde profesyonel olan uzman ekibi ile sizlere ambar taşıma hizmeti vererek parça eşyalarınızı güvenli bir şekilde bir noktadan başka bir noktaya ulaşımını sağlamaktadır.

Çatalça Nakliyat Resim 3
Çatalça Nakliyat Resim 4

Çatalça Nakliyat Ofis, Biro ve Depolama Hizmeti?

Çatalça Nakliyat  işletmemizin siz müşterilerimizin elini dahi sürmeden anahtar teslim taşınmasına yönelik bütün detayları düşündüğü garantisini verebiliriz. Montajlı mobilyalarınız, marangoz eşliğinde sökülerek yeniden adresleriniz de kurulmaktadır.

 

Oda bazlı ambalaj tekniğimiz ile hangi ürün nerenin kaygısından da uzak tutmayı bilmekteyiz. Eşyalarınıza hasar vermemek ve maddi zarara uğratmamak adına gereken her ne ise yapıyoruz.

 

Sektörde birçok nakliye firması olsa da Çatalça Nakliye firmamız diğer nakliye firmalarından kat be kat önde olan kurumsal bir firma özelliği taşımaktadır.

 

Çatalça Şehir İçi Kamyonet Uygun Fiyat Seçeneklerle

Gerek hizmet kapsamımız gerek uzman personel kadromuz gerekse hizmetlerimiz sonrasında aldığımız müşteri memnuniyetleri gereği yıllardır emin adımlar ile firmamızı ve hizmetlerimizi geliştirerek size her geçen gün en iyi nakliye hizmetini verebilmek için sektörde ilk sırada yerimizi almaktayız.

 

Bünyemizde kapalı kasa kamyonların nakliyat için uygun bir donanımla size sunulduğunu da ifade etmeliyiz. Kamyonlarımızın taşımacılığa dair var olması icap eden belgelere de eksiksiz vakıf olduğunu ve tüm çalışmalarını resmi bir zemin üzerine inşa ettiğini de yeri gelmişken hatırlatmalıyız.

 

Müşterilerinin güvenini kazanan firma problemsiz taşıma hizmeti sunmanın yanı sıra kusursuz çözümleri ile ilgi odağı olmayı başarmıştır. Firma sektöründe ve konumunda yeniliklerin öncüsü durumundadır.

 

Firmamızın Çalışma Metodu

Çatalça Nakliyat  taşınma sırasında oluşabilecek en ufak zararda dahi firma taşınma sırasında imzalanan sözleşmede de yer aldığı üzere müşteriye hiçbir şeklide maddi zarar yansıtmaksızın sigorta acentası ile zarar karşılamaktadır.

Çatalça Nakliye Müşterisine En İyi Ve Kaliteli Taşımacılık Hizmeti Vermektedir

Şehir İçi Nakliyat

Ambalajlama için iki farklı yöntem kullanılıyoruz. Bunlardan birisi balonlu naylon ile paketleme olmaktadır. Pat pat diye de bilinen bu ürün maksimum koruma sağlama özelliğine sahiptir. Aynı zamanda karton metodumuz da eşyanın içeriğine göre diğer tercih edilen seçenektir.

 

Ekibimiz, kendi yükleriymiş gibi dikkatli bir biçimde kamyona taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin her yerine böylesine seçkin bir hizmet sunarken, kişiye özel olarak yapmayı taahhüt ettiğimiz sigortayı da yerine getiriyoruz.

 

Bu yönümüz, endişe ettiğimiz tüm kavramları tamamen yok etmektedir. Artık bir noktadan diğer adrese, % 100 güven duyacağınız taşınmanın keyfini sürebilirsiniz.

 

Toplu bir ev taşımanın ötesinde, parça eşya taşınması gerektiğinde de Çatalça Nakliyat için derhal bizi aramanız yeterli olacaktır. Ulaştırma bakanlığı tarafından aldığımız yetki belgemizin, ne kadar profesyonel bir bakış açısı ile size yardımcı olduğumuzu gösteren yeterlilik olduğundan da söz etmek isteriz.

 

Çatalça Nakliyat’a Randevulu Çalışma Hizmeti

Ayrıca bu taşıma yönteminin yanı sıra uzman ekiplerimiz eşyalarınızın araç içi güvenliğinden şüphe ettikleri takdirde halat ve benzeri unsurlar ile eşyalarınızın daha sağlam bir şekilde taşınmasını sağlamaktadırlar. Her şeyi sizin için düşündüğümüz taşınma dönemi için sizler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Müşteri adayı olarak biz seçmeye karar vermeden önce her özelliğimizi size gösteriyoruz. Uygun ve kesinlikle mahcup etmeyecek şirket olmaya dair çalışmalarımızı yeniliyoruz. İl genelinde ve ülkenin bazı bölgelerinde bulunan şubelerimiz, ulaşılabilir olma fonksiyonumuzu ön plana çıkarmaktadır.

 

Bizimle Kaliteli Taşımacılığı Yaşayın

Çatalça Ofis Taşımacılığı konforlu taşınmaya ait her şeyi yerine getiriyoruz. Araçlarımızın içi son derece temiz ve özel dizayna sahip olmaktadır. Araçlarımızın iç kısmında bulunan eşya bölümleri eşyalarınızın sıkı bir şekilde sırıyoruz.

 

Aynı zamanda taşınma sırasında eşyalarınızın sallanmasını, devrilmesini ya da birbirine çarparak hasar görmesini engellemektedir. Bu sayede eşyalarınız araçlarımızda son derece güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

efe nakliyat logo

Çatalça Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Göksu Nakliyat Sayfamızı Bu Linkten Girerek Bizleri Sevindirirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat