Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile Çekmeköy ve çevresinde ki müşterilerimize uygun fiyatlı profesyonel taşınma hizmeti veriyoruz. Ev taşımak hem yorucu hem de zorlu bir süreçtir. Bu süreci en konforlu ve zahmetsiz bir şekilde geçirmenizi sağlayacak çözümler sunuyoruz. Taşınmanın her aşamasını planlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.  Çekmeköy nakliyat olarak uzman ve deneyimli personel,  tam donanımlı taşıma araçları, özel paketleme ekipmanları ile güvenilir bir evden eve taşınma garantisi veriyoruz.

Müşterilerimizin Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti taleplerinde öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmeti sayesinde eşyaların miktarı, taşınılacak adresin uzaklığı, eşya taşınacak binaların durumu incelenmektedir. Bu inceleme sonucunda kaç personel çalışacağı, ne tür araç kullanılacağı ve işin maliyeti rapor olarak hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır. Bazı bina koridorları büyük eşyaların taşınmasını mümkün kılmamaktadır. Böyle durumlar için bina dışından asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokuyoruz. Bu yüzden ekspertiz çalışması taşınma işinde önemli bir aşamadır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Resim-3

Ekspertiz çalışması sonucunda teklifimizi kabul eden müşterilerimizle sözleşme imzalıyor ve taşınma için belirtilen gün ve saatte aracımız ile birlikte adrese giderek Çekmeköy nakliyat hizmetimizi başlatıyoruz. Hizmet öncesi eşyaların sigortala işleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında eşyaların paketlenmesi deneyimli personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Her eşya türüne uygun ambalajlar ile sarılmakta, uygun büyüklükteki varillere yerleştirilip, etiketlenmek de ve araca yüklenmektedir. Elektronik aletlerin, antikaların, giysilerin, beyaz eşyaların, mobilyaların tümü zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Mobilyaların sökülüp montajlanması, beyaz eşyaların bağlantı işleri konusunun uzmanı personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizi söz verdiğimiz sürede tamamlamaktayız. Şehir içi taşımacılığında bir gün, şehirler arasında ise taşınılan yerin uzaklığına göre maksimum 2 günde taşınma işini tamamlıyoruz. Taşınma sürecinde farklı bahanelerle ek ücret talepleri firmamızda kesinlikle yoktur. Sözleşmede belirtilen ücret dışında hiçbir şekilde başka ücret talep edilmemektedir

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Resim-2

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizi söz verdiğimiz şekilde tüm eşyalar yerleşmiş, montajları yapılmış, elektrikli eşyaların bağlantıları yapılmış ve kullanılır bir şekilde tamamlıyoruz. Yeni evinizin kapılarını içinde yaşanmaya hazır bir halde siz değerli müşterilerimize açıyoruz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Resim-4

Yorulmadan, strese girmeden, konforlu bir şekilde taşınmak istiyorsanız Efe Nakliyat Firmasının Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetinden yararlanabilir, yeni evinize huzur içinde geçebilirsiniz.

Taşınmanın yorgunluğu kadar maddi açıdan zorluğunu da biliyoruz. Bu yüzden olabilecek en uygun fiyatlarla taşınmanızı sağlıyoruz. Ödeme kolaylığı sunuyoruz. Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak her anlamda rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir, çağrı merkezi elemanlarımıza talep ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Danışmanlarımız ilk fırsatta sizlerle iletişim kurarak ekspertiz hizmetimiz için randevu talep edeceklerdir.

Profesyonel evden eve taşınmanın doğru adresi Efe Nakliyat daima müşterilerinin memnuniyetini kazanmak istemekte ve kusursuz bir taşınma garanti etmektedir. İşimizi büyük bir dikkat ve ciddiyet ile yapıyor, müşterilerimizin mahremiyetine saygı gösteriyoruz.

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizle bir yuva taşımanın ciddiyet ve hassasiyeti ile görevimizi yerine getiriyoruz.  Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyarak yeni evinize istediğiniz gibi yerleştiriyoruz ve içinde yaşanmaya hazır hale getiriyoruz. Çekmeköy nakliyat hizmetimiz ile siz yorulmuyor ve sıkıntıya girmiyor, gereksiz masraflardan kurtulmuş oluyorsunuz. Eşyalarınız sigorta kapsamında olduğu için istenmeyen kaza durumlarında bile siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Resim-1

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizde görevli personelimiz güvenilir, saygılı ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizle seviyeli iletişimleri yanı sıra müşteri taleplerine de en iyi şekilde yanıt vermektedirler.

Çekmeköy nakliyat hizmetimiz için bizi arayınız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz, paketleme ve taşıma konusunda deneyimimiz, sigortacılık işlemlerimiz ile güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlayalım.

Efe Nakliyat olarak uzun yıllardır tüm İstanbul’ da taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Aynı anda İstanbul’ un farklı birçok noktasında faaliyet gösterebilecek performansa ve iş gücüne sahibiz. Geniş araç parkurumuzda ihtiyaca uygun her büyüklükte araçlarımız bulunmaktadır.Bu güne kadar müşterilerimizi memnuniyetini kazandık ve İstanbul’ un en iyi nakliye firmalarının arasında yerimizi aldık.Bu profesyonel hizmetlerimizden yararlanarak Çekmeköy evden eve nakliyat ihtiyacınızda bizimle olduğunuz için pişman olmayacaksınız

Çekmeköy Nakliyat İletişim

Bizi Hemen Arayarak en uygun fiyatlara hizmet alın. İletişim Adresimiz.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:7    Ortalama:4.3/5]
2 Yorumlar
  1. EFE EVDEN EVE NAKLİYAT firmasıyla internet üzerinden tanıştım. Söz verdikleri gibi tam zamanında geldiler ve belirlenen fiyatda hizmet verdiler. EFE Nakliyatta teşekkür ederim. Eşyalarımıza hasar vermeden taşıdılar.

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:7    Ortalama:4.3/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Düzce Nakliyat Ambarı
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bostancı Nakliyat
Şurada 5'den anonymous'e oy ver: Kurtköy Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Yalova Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Adana Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar