Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Cihangir Nakliyat

Cihangir Nakliyat Resim 1

Cihangir Nakliyat ile sizlere sorunsuz ve güvenli bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmamız yıllardır profesyonel bir kadroyla cihangir bölgesinde hizmet vermektedir. Evden eve nakliye işlemini kolaylaştıran son teknoloji ekipmanlar ile işlemlerini yapan çalışanlarımız güler yüzlüdür ve müşteri memnuniyetine önem verirler.

Tüm Türkiye’ye evden eve nakliye hizmeti veren Cihangir Şehir İçi Nakliyat  firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye konusunda deneyimleri ile ön plana çıkan firmamız en uygun fiyatlı nakliye hizmetinin de adresidir.

Cihangir Nakliyat Hizmetlerimiz ve Çalışma Şeklimiz

Cihangir Nakliyat olarak gerekli incelemeler yapılarak sizlere en uygun hizmetin verilmesi konusunda birlikte karar veriyoruz. Bu işlemleri şu şekilde sıralamak doğru olacaktır:

  • Ücretsz olarak gelen expertiz ve uzman ekiler tarafından incelemeler yapılır.
  • Gerekli araç ve gereçler hazırlanır.
  • Araç iç ve dış temizliği yapılır.
  • Nekliyenin yapılacağı yerde belirlenen tarihte ekipler hazır olarak bulunur.
  • Paketleme işlemi var ise yine ekipmanlar hazırlanarak bir gün öncesinde tüm eşyalar paketlenerek nakliye için hazır hale getirilir.
  • Boşaltılan ve yeni taşınılan evde bina sakinlerinin rahatsız olmaması adına en hızlı şekilde taşıma işlemi yapılır.
  • Eşyların montaj işlemi de tamamlanarak daire içi düzenlemeler sonrasında daireniz size teslim edilir.

Bu sıralanan iş akışına bağlı olarak firmamızda Cihangir Evden Eve Nakliyat taşıma işlemleri için asansörlü taşıma hizmeti de verilmektedir. Aynı zamanda ücret konsun da da asansörlü taşıma işlemi için çok büyük farklar ödemek zorunda kalamazsınız. Belirlediğimiz program dahilinde aksaklık ve sorun yaşamadan işimizi profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Cihangir Nakliyat Resim 2

Cihangir Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Cihangir Şehir İçi Kamyonet firması olarak sizlere taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren her aşamada yardımcı oluyoruz. Taşınma işlemi birçok kişi için can sıkıcı ve külfetli bir iş olarak görülmektedir.

 

İnsanlar hem zamanlarını hemde emeklerini harcayarak taşınma işleminin can sıkıcı tarafıyla uğraşırlar. Cihangir Evden Eve Nakliye paketleme işlemi ve toparlanma işi bilir belki günler alacak zamanla birlikte eforda harcanmış olacaktır. Bu yorucu sürecin ardından taşıma ve yerleşme stresi de eklenince gerçekten de sorunlu bir süreç oluşacaktır.

Cihangir Nakliyat firması olarak sizlere her aşamada hizmet veriyoruz. Yalnızca taşınmaya karar vermeniz ve firmamızla gelip görüşmeniz yeterli olacaktır. Ekspertlerimiz tarafından incelenen ve raporlanan iş akışı doğrultusunda kolaylıkla taşınacak ve hiç sorun yaşamayacaksınız.

 

Siz taşınmanın can sıkıcı taraflarını hiç düşünmeyin bir günde paketleme elemanlarımız tarafından toparlanan eşyalarınız uygun paketleme malzemeleri ile özenle paketlenerek korunması sağlanacak, ertesi gün yeni evinize nakledilmiş ve kurulmuş olacak, bu hizmeti alarak stresli ve yorucu bir taşınma süreci geçirmemiş olacaksınız.

Cihangir Evden Eve Nakliyat Profesyonel Kadromuz ve Hizmet Anlayışımız

Cihangir Nakliyat firmaları arasında adından sıkça söz ettiren firmamız profesyonel kadrosuyla da ön plana çıkmaktadır. Kendi bünyesinde barındırdığı; elektrikçi, marangoz ve tesisatçı kadroları ile profesyonel hizmetin tek adresidir.

 

Cihangir Nakliye elektrikli ev aletlerinin sökülüp yeni evine takılması ve çalışır duruma getirilmesi için personellerimizden elektrik işleri ile ilgilenen elektrikçimiz hizmet vermektedir.

Cihangir Nakliyat Resim 3

Cihangir Nakliyat marangozumuz tarafından tüm mobilyalarınız demonte hale getirilerek hiçbir zarar görmeden sökülmesini ve yeni eve taşındıktan sonra monte ederek kullanıma hazır olmasını sağlıyor.

 

Cihangir Ofis Taşımacılığı tesisat işleri ile ilgilenen tesisatçı personelimiz de beyaz eşyalarınızın sökülmesi ve yeni eve kurulumu konusunda özenle çalışır. Bu işlemler olurken diğer personellerimiz sökülen ekipmanları özenli bir şekilde nakliye aracına taşır ve yerleştirirler.

Cihangir Ofis, Biro Taşımacılığı

Cihangir Nakliyat firması olarak ambalajlama, kutulama ve koruma işlemlerimiz özenle yapılır ve eşyalarınız hiçbir zarar görmez. Yüksek katlar ve isteğe bağlı koşullarda asansörlü taşıma tekniğimiz daha hızlı ve daha güvenli hizmet verebilmemiz adına alternatif olarak sizlere sunulur.

 

Yalnızca daireler için değil ofis taşıma işlemleriniz içinde her an yanınızda olan Cihangir Nakliyat firmamız size en uygun hizmeti sunacaktır. Müşterilerimiz her türlü olanakları ve ödeme konusunda da uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz.

 

Cihangir Ofis Taşımacılığı firmamız verdiği hizmeti yıllardır profesyonel olarak yapmakta ve bu sektörde de en uygun hizmeti vermektedir. Sizde kaliteli hizmeti sorunsuz bir şekilde yaşamak ve bunun için yüksek miktarda paralar ödememek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

efe nakliyat logo
Cihangir Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
3 Yorumlar
  1. Kaliteli hizmet ve daha pratik çözümler üretiyorlar gayet memnun kaldım herkese tafsiye ederim.

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat