Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Dudullu Nakliyat

Dudullu Nakliyat Resim 1

Dudullu Nakliyat ın yanında ofis taşıma, fuar taşıma, fabrika taşıma ve büro taşımacılığı yıllardır  yapmaktayız. Fabrika, villa ve tekstil taşımacılığı da yapıyoruz.

 

Vermiş olduğumuz güvenle İstanbul Şehir İçi Nakliyat ve Şehirler Arası Nakliyat yapmaktayız. İstanbul da tüm bölgelerde hizmet vermekteyiz. Dudullu Nakliye firmamız İstanbul’ da en kaliteli ve uygun hizmet vermektedir.

Yapmış olduğumuz evden eve nakliyat taşımacılığında İstanbul Anadolu Nakliyat ve İstanbul Avrupa Nakliyat da haklı olarak lider konumdayız. Ve İstanbul’ da en çok tercih edilen bir firmayız.

 

Dudullu Nakliyat Firmaları arasında en uygun fiyatlara kaliteli ve hızlı hizmet vermekteyiz. Dudullunun yakın bölgelerinde de hizmet vermekteyiz;

  • Dudullu İmes Nakliyat
  • Dudullu Des Sanayi Sitesi Nakliyat
  • Dudullu Kemerdere Nakliyat
  • Atakent Nakliyat

Dudullu Nakliyat Gelecek İçin Taşımacılık Sektöründe Nelere Dikkat Edilmeli

Dudullu Nakliyat Resim 2

Dudullu Nakliye firmamızın müşterilerine en güvenilir hizmeti vermekte olup depolama, paketleme, ahşap dolapların sökülüp ve kurulmasında alanında uzman ekiplerimizle çalışıyoruz.

 

Üstlendiğimiz görevleri güvenilir bir şekilde başarıyla yerine getiriyoruz. Dudullu Şehir İçi Nakliyat firmamız kurulduğu günden bu güne kadar aynı tempoda ve aynı özenle, dikkatle çalışmalarını sürdürmektedir.

Dudullu Evden Eve Nakliye olarak müşterilerimizin eşyalarına uygun araçları ve kullandığımız malzemelerde kaliteyi artırmıştır. Şunun bilincindeyiz kaliteli taşımacılık müşteri sayısını artıracaktır.

 

Firmamız siz değerli müşterilerin 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+1, 5+2 dairelerinizdeki eşyaları son teknoloji araç filomuzla 7/24 saat kesintisiz olarak taşıyoruz. Burdaki hedefimiz tamamen müşteri memnuniyeti ve kaliteli çalışma odaklı iş yapmaktır.

Dudullu Şehir İçi Nakliye taşımacılığın tüm kollarında verdiğimiz gerçek teminatın ödenmesi ve aynı zamanda taşıma hizmetleri konusunda müşterilerimize destek sağlamayı prensip edinmiş bir firmayız.

 

Dudullu Nakliyat ekibi olarak paketleme sarma işlerini profesyonel ekibimiz tarafından bütün eşyalarınız graft sarma malzemeleriyle ve köpük sistemiyle sarıp ve paketliyoruz.

Dudullu Nakliyat Resim 3

Dudullu Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirliyor.

Dudullu Şehir İçi Kamyonet olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz günümüz şartlarında nakliyat sektöründe son yıllarda artan ve her gün yenisi piyasaya çıkan tecrübeden ve uzmanlıktan uzak olan kalitesiz firmalar yüzünden bir çok mağduriyetin yaşanması sonucu korkulan bir sektör halini almıştır.

 

Müşteri seçeceği firma konusunda endişeli yaklaşım göstererek karar verme aşamasında zorlanmıştır. Bizler firma olarak bu tezleri çürütüyoruz bilere gönül rahatlığı ile güvene bilirsiniz.

Dudullu Nakliye da ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Ev taşıma konusunda bir çok maddi hasar meydana gelebilmektedir. Uzman ekspertiz ekibimiz tarafından eşyalarınızı kontrolü yapılıyor ve kayıt altına alınıyor.

 

Ekspertiz ekibimiz tarafından bize verilen bilgiler doğrultusunda evinizdeki eşyaların yoğunluğu ve büyüklüğüne göre geniş araç filomuzdan size en uygun olan araçları temin ediyoruz.

Alanında Uzman Ekiplerimiz İle Sınırsız Hizmet Veriyoruz

Dudullu Ofis Taşımacılığı da eşyalarınız en uzman ve güvenilir ellerde. Eşyalarınızı profesyonel elemanlarımızla taşısak bile istenmeyen durumlar meydana gelebiliyor.

 

Bunları engellemek için araçlarımızda bulunan paketleme malzemeleriyle sarıyoruz. Bu kadar önleme rağmen her hangi bir olumsuz durumda sizleri mağdur etmemek için eşyalarınıza gelen hasarları sigorta kapsamına alıyoruz.

Dudullu Nakliyat Resim 4

Taşıma yapacağımız evinizin merdivenleri dar ise sizlere araç filomuzdan asansörlü araçlarımızı ve elemanlarımızı gönderiyoruz. Bir çok nakliyat firmasında asansörlü taşıma hizmeti olamadığı için eşyalarınızı dar merdivenlerden indirerek hasar verebiliyorlar.

 

Dudullu Evden Eve Nakliye firmamız bu firmaların aksine çok eski bir firmadır ve müşterilerine sağladığı güven ve kesin memnuniyetle çalışmaktadır.

İstanbul’ un nakliyat bakımından yoğun olduğu yerler arasında Dudullu Evden Eve Nakliyat ilk sıralarda gelmektedir. Dudullu Nakliye ın en eski ve kaliteli bir firmayız.

 

Ümraniye’ de yalınızca ev taşıması değil ofis taşımasında da lider firmalarındanız. Sizlerde bizi seçerek en uygun fiyatlara evinizi, ofisinizi taşıyarak hem kaliteli hemde güvenilir bir taşımanın tadını görün.

Şehir İçi Nakliyat
 Taşımacılıkta Güler Yüzlü Ekiplerle Hizmet Veriyoruz

Size temin ettiğimiz aracın yanı sıra eşyalarınızın durumuna göre alanında uzman kadrolarımızı yönlendiriyoruz. Dudullu Evden Eve Nakliye eğer evinizde ahşap dolap var ise yönlendirdiğimiz kadrolarımızın arasında mobilyacı ve marangozlar bulunmaktadır.

 

Yapılan taşıma işleminde herhangi bir aksilik yaşanmaması için her türlü fedakarlığa katlanıyoruz. Böylelikle müşteri memnuniyetini en üst çıtada tutuyoruz.

Dudullu Ofis Taşımacılığı kaliteden ödün vermeyerek siz değerli müşterilerimizi taşımacılık konusunda gerekli bilgileri gerek yılların birikimi aktararak hiç bir masraftan kaçmadan en iyi taşıma işlemini yapıyoruz.

 

Taşımacılıkta güler yüzlü ekiplerle hizmet sunulduğu için ekiplerimiz sizlere her türlü ve her konuda yardımcı olacaklarında şüpeniz olmasın. Bizler personelimize gereken talimatları vererek müşterimizin gönlünü hoş tutulmasından yana.

efe nakliyat logo
Dudullu Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Beşiktaş Nakliyat Sayfamıza Buradan Girerek Bilgilene Bilirsiniz.

[Toplam:3    Ortalama:4/5]
3 Yorumlar
  1. Efe evden eve nakliyata firmasını internetten araştırırken buldum 2+1 evimi taşıttırdım verdiği hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Firma çalışanları hiç bir eşyama zarar vermeden taşıdılar. Verdikleri hizmet ve tecrübeli eleman kadrosuyla Taşımacılıkta bir insanın istediği en güzel taşıma işini yapıyorlar. Sizlere de tavsiye ederim.

  2. internetten ulaşıp evimi taşıttırdığım efe nakliyattan memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat