Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Esenler Nakliyat

Esenler Nakliyat Resim 1

Esenler Nakliyat işlerini son derece özenle yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetinizi önemsemekteyiz. Günümüzde maalesef nakliyat işi pek önemsenmemekte ve bu işten anlamayan acemi kişilerle bu işlere kalkılmakta ve sonu hüsran olmakta.

 

Maddi açıdan büyük zararlara uğranmaktadır oysaki daha az maddiyatla profesyonel ekipler tarafın bu nakliyat işi yapılmakta ve daha az zarara uğranılmaktadır.

Esenler Ofis Taşımacılığı biz evden eve nakliyat işlemlerimizde eşyalarınıza ve size önem vererek sizi asla mağdur etmemekteyiz uzman ekibimizle evinize gelip eşyalarınızı paketleyip araca yerleştiriyor.

 

Daha sonrasında ise yeni evinize kadar tüm eşyalarınızı bütçenize uygun fiyatlarla evlerinize eşya taşıma işlemini yapıyoruz. Yıllardır içinde bulunduğumuzda bu nakliyat firmasındaki deneyimlerimiz sayesinde asla sizi mahcup etmiyoruz.

Esenler Nakliyat Eşyaların Zarar Görmemesi İçin Özel Ambalaşlarla Sarıyoruz.

Eşyalarınızı bize teslim ettikten sonra gönül rahatlığı yeni evinize gidebilirsiniz size güven garantisini rahatlıklar verebiliriz.

 

Ömerli Esenler Evden Eve Nakliyat işi ve diğer işlerimizde bizim için en önemli şey sizin yani müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetidir bugüne kadar pek çok şehirde pek çok müşterimize başarıyla hizmet etmiş ve memnuniyetlerini kazanmış durumdayız.

Esenler Nakliyat Resim 2

Esenler Nakliyat işinde öncelikle eşyalarınız sınıflandırılma ve yapı bakımından özelliklerine göre paketlenmelidir yapı derken demek istediğimiz örneğin cam bir eşya ise hassaslığından dolayı kırılma ihtimali vardır.

 

Bu yüzden önce bu nesne kâğıda sarılmalı ardından ise naylonlar yardımı sarılıp koliye yerleştirilmelidir. Bizleri arayarak sizlere en kaliteli taşımacılığı yapalım.

Nakliyattan Önce Yapılan İşler

Esenler Nakliyat daha sonrasında ise teslim edileceği zamana kadar eşyayı sizden aldığımız şekilde ambalaj haliyle depolarımızda muhafaza etmekteyiz buna ek olarak, teslimat gününü 7 ya da 10 gün önceden bildirmeniz halinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

 

Esenler Nakliyat eşyalarınız depomuza girdiği anda gerekli olan ilgi ve özeni eşyalarınıza gösteriyor ve depolama odasına koyarak diğerlerinden ayırmaktayız.

Herhangi bir nedenle eşyalarınıza yer bulamıyorsanız buna en uygun çözüm kendinize uygun bir depolama hizmetimiz ile anlaşmanızdır.

 

Ev eşyaları depolama konusun da anlaştığınız takdirde sizin yanınıza Esenler Ofis Taşımacılığı firmamızın ekibi gelerek fizibilite çalışmasını yapmaktadır bunun ardından eşyalarınızı ambalajlayıp sözleşme ve liste halinde teslim alma işlemleri yapılmaktadır.

Esenler Nakliyat Resim 3

Esenler Nakliyat’a Depolama Hizmeti?

Esenler Şehir İçi Nakliyat depolama işleri günümüzde oldukça çoğalmış durumdadır fakat güvenlik konusu mutlaka dikkat edilmesi gereken bir şeydir bu depolarda bulunan güvenlik merkezlerine bağlı olan alarm sistemleri, yangın dedektörleri ve ultrasonik haşere kovucuların mevcut olduğu bilinmektedir.

 

Esenler Nakliye kaliteden ödün vermediğimiz için siz değerli müşterilerimizin taşımacılık konusunda yüzünü güldürmeyi garanti ediyoruz.

Esenler Şehir İçi Nakliye yurtdışında birtakım depolama sistemleri bulunur bunlara “self storage” adı verilir ve günümüzde de bu ad ile bilinmektedir.

 

Depolara benzeyen bu storogelerin günümüzde bulunan depolarımızın tek farkı, nakil işinin tarafımızdan yapılma durumudur ve dışarıdan bir nakliye firmasına depo ve depolama güvenliği nedeniyle izin verilmemektedir.

Esenlerin Sektörde Parlayan Yıldızıyız

Esenler Nakliye depolama işlerinin hiçbirinde su baskını, nem, rutubet gibi koşullar yoktur fakat günümüzde her şeyin iyisi olduğu gibi bu firmalarında kötüleri bulunmaktadır.

 

Bu yüzden mutlaka güvenilen bir ekip ile çalışılmalıdır. Bizleri sabit hatlı telefonuzdan arayabilir ya da ofisimize kadar gelip bir çayımızı içebilirsiniz. Burda sohbet eşiliğnde hem bu işi nasıl profesyonelce yaptığımızı anlatırız hem de sizlere bu sektör hakkında bilgi vermiş oluruz.

Esenler Nakliyat Resim 4
Esenler Nakliye de Depolamadan Güvenilir Adres?

Esenler Şehir İçi Kamyonet günümüzde nakliyat işlemlerinde ambalajlama yani paketleme işlemleri firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ambalajlama konusu oldukça önemli fazla önem arz etmektedir.

 

Evden eve nakliyat işlemleri arasında yer alan bu aşamada ekiplerin bu işleme çok dikkat etmesi gerekmektedir. Esenler Nakliye şoföründen tutun da taşıma elemanına montaj ustamızdan exper elemanımıza kadar her biri tecrübeli her biri bilgi birikimine sahip insanlardır.

Esenler Şehir İçi Kamyonet bu işleme dikkat edilmediği takdirde nakliyat yani taşıma esnasında eşyalarınız düşebilir ya da daha büyük zararlar ile karşılaşabilir. Ev ya da bürolarınızda bulunan tüm eşyalarınız özenle ve titiz bir şekilde ambalajlama işlemi uygulanılır.

 

Esenler Nakliyat olarak bu durumda bizleri seçmeniz halinde pişman olmayacığınıza emin olabilirsiniz. Eğer sizin de kısa vadede taşınma gibi bir planınız varsa sizleri firmamızda görmekten mutluluk duyarız. Sizlere bir telefon uzaklığındayız.

Esenler Evden Eve Nakliye Değişen Teknolojiye Ayak Uyduran Bir Firmayız.

Esenler Şehir İçi Kamyonet ekiplerimiz sizlerin konforlu bir evde yaşamanız için eşyaları özenle yerleştirmektedirler. İşimizi titizlikle yaptığımız için sizlere profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktayız.

 

Ayrıca sunmuş olduğumuz iletişim numarası ile kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilir ve her türlü taşımacılık sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Esenler Nakliyat her türlü zorluğa rağmen taşımacılık firması olarak biz daima günün 24 saati sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Esenler Nakliyat Resim 5

Esenler Evden Eve Nakliyat işleminde tüm eşyalarınız incelenir ve daha sonrasında paketleme işlemi yapılır daha sonrasında ise kutular numaralandırarak sınıflandırılır.

 

Bu işlemden sonra ise eşya sayısına uygun bir araç seçimi yapılır ve bu eşyalar o araca taşınır sonrasında ise güvenilir nakliye işlemi başlar. Esenler Ofis taşımacılığı eşyalarınızın bizler için nekadar önemli olduğunun bilincindeyiz.

Esenler Nakliyat olarak örneğin bir nakliye firmasının Tse belgesine sahip olması kurumsal bir firma olduğunun başka bir göstergesidir. Bizler de bu belgeye sahip olmak ile her zaman kurumsal bir firma olduğumuzu kanıtlamışızdır.

 

Yapmış olduğumuz taşımacılık işlerinde diğer firmalara oranla daha fazla hizmet sunduğumuz için firmamızın tercih edilme oranı her geçen gün artmaktadır.

Esenler Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Güngören Nakliyat Sayfamıza Buradan Girerek Ziyaret Edin.

Şehir İçi Nakliyat
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat