Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat sektörü geçmiş zamandan günümüze kadar her zaman sıkıntı yaratmıştır. İnsanlar bir yerden bir yere taşınmak durumunda kalabiliyor. Genellikle iş, okul, çevre ve benzeri nedenlerden dolayı taşınıyor. Bu taşınma esnasında bir çok dertle karşılaşırız. Sizlerde bu dertlerden bıktıysanız ve evinizi taşımak istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir.

Evden Eve Nakliyat sektöründe uzun yıllardır varız. Sektörün lider ve öncü firmaları arasındayız. Bu sektöre yıllarını vermiş ekiplerimiz ve Bir çok çeşit aracımız bulunmaktadır. Ekibimizde taşıma ustaları ve marangozlar bulunmaktadır. Araçlarımızdan istediğiniz büyüklükte açık ve kapalı kasa araçlarımız mevcuttur.

Evden Eve Nakliyat Resim 6
Evden Eve Nakliyat Resim 5
Evden Eve Nakliyat Resim 4

Evden Eve Nakliyat Çalışma Prensipleri

Ekibimizle birlikte adeta bir arı kovanı gibi çalışıyoruz. Her işin bir ustası vardır. Nakliyatın da ustası biziz. İşine saygı duyan ve ehemmiyet veren bir firmayız. Evden Eve Nakliyat sektöründe İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakalarında hizmet vermekteyiz.

Evden Eve Nakliyat da Olaylar Nasıl Gerçekleşiyor

Bizi aradınız ve ulaştınız. Size uygun olan bir tarihte gelmemizi ve evinizi taşımamızı istediniz. Görüşmede gerekli bilgileri çalışanlarımıza verdiniz. Müsait olduğunuz bir vakitte evinize ekspertiz gönderiyoruz. Ekspertiz evinizdeki eşyaların miktarını ve evdeki hassas eşyaları not alıyor. Bu bilgiler doğrultusunda eşyalarınızın hasar görmemesi için yeterli miktarda streç film, baloncuklu naylonlar yani patpatlar, karton koliler ve eşyanın durumuna göre özel koruyucuları aracımıza yerleştiriyoruz.

Söylediğiniz tarihte Evden Eve Nakliyat yapmak için geliyoruz. Çizilecek, ezilecek veya kırılacak malzemeleri ambalajlıyoruz. Cam veya eşyaların altında kalınca kırılabilecek malzemelerin olduğu kolileri aracımızda en üst taraflara yerleştiriyoruz. Bütün eşyaları aracımıza düzgün bir biçimde yerleştirdikten sonra aracımızla yeni evinize doğru yola çıkıyoruz.

Yeni evinize vardığımızda eşyalarınızı dikkatlice yerleştirileceği odalara taşıyoruz. Sarılı veye paketli ağır malzemeleri sizin istediğiniz şekilde yerleştiriyoruz. İşlerimiz bittikten sonra 100% müşteri memnuniyeti ve güler yüzle ayrılıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Resim 1
Evden Eve Nakliyat Resim 2
Evden Eve Nakliyat Resim 3

Evden Eve Nakliyat Yaparken Eşyalarıma Hasar Gelir mi

Taşıma yaparken bir sürü önlem almamıza rağmen bazen kazalar olabilmekte. Bu kazalarda sizi mağdur etmiyoruz. Eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylelikle size maddi değerini geri veriyoruz. Kaza ihtimalleri ne kadar düşükte olsa sizi mağdur etmiyoruz. Müşterilerimizi ve eşyalarını önemsiyoruz

Evden Eve Nakliyat Yaparken Profesyonel Kadromuzla Çalışıyoruz

Hangi Günlerde ve Hangi  Saatlerde Açığız

[Toplam:3    Ortalama:4.7/5]

Bunu Oyla:

[Toplam:3    Ortalama:4.7/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat