Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Göksu Nakliyat

Göktürk Nakliyat Resim 1

Göksu Nakliyat sektöründe öncü konumda olan firma ev, ofis ve ihtiyacınız olan her konuda taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

 

Ayrıca firmanın avantajları incelendiğinde ücretsiz expertsiz ile taşınılacak olan yerden bir takım notlar alınıp ambalajlama çeşidi belirlenmekte ve eşyaların çokluğuna, büyüklüğüne göre araç seçilmekte ve ziyaret sırasında müşterilerde düşünülerek eşyalarınıza göre fiyat belirmektedir.

1996 yılından bugüne kadar yıllara dayanan tecrübesi ve uzman ekip kadrosuyla Göksu Şehir içi Nakliyat firması değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Yaptığımız tüm kampanyalarımızdan siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. İstiyoruz’ki bu tür kampanyalarımızda her müşterimiz yararlansın, ve müşteri potansiyelimizi en üst seviye çıkarmaktır.

Göksu Nakliyat tan Sigortalı Taşımacılık?

Göksu Evden Eve Nakliyat ailesi olarak bu sayede gereğinden fazla ücretlendirmelere maruz kalma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

 

Şunu da eklemek gerekir ki firmanın evden eve taşımacılık, eşya depolama, ambalajlama ve paketleme alternatifleri bulunmaktadır. Kulanmış olduğumuz sarma ambalajlarımız çok kaliteli ve eşyaların sınıfına göre ayırıyoruz.

Göktürk Nakliyat Resim 2

Göksu Nakliyat firması meydana gelebilecek en ufak zarar oluşsa dahi müşterilerin hiçbir kayba uğramaması adına eşyaları sigortalı nakliyat şeklinde taşımaktadır.

 

Bunun için de anlaşmaları mevcuttur. Bu anlaşma ile taşınacak eşyalarınız güvence altına alınmış olmaktadır. Göksu Şehir İçi Kamyonet personelimizin siz değerli müşterilerimize önerdiğimiz sigortayı yapmanızdır.

Göksu Nakliyat Müşteri Memnuniyeti ve Beklenti Üst Noktada

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Göksu Evden Eve Nakliyat firması sektöründe farklılıkları ile beklentilerin üstüne çıkmayı başarmıştır.

 

Sektöründe lider konumunda olan firma hızlı, kolay ve güvenilir hizmet garantisi sunmasının yanı sıra ücretlendirme politikasında değerli müşterilerini düşünerek hareket etmektedir. Burdaki amacımız parasal yönünden çok müşteri sayısını artırmaktır.

Göksu Nakliye sigortalı nakliyatın öneminin yanı sıra burada paketlemenin özeni de önemlidir. Eşyaların ambalajlarında Alman ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır.

 

Bu ambalaj çeşidi sayesinde kırılma çizilme gibi zarar görme riski oranı düşmektedir. De-monte ya da montaj olması gereken tv ünitesi ya da dolap gibi eşyalarınızda gereken özen gösterilerek paketlenmektedir.

Göktürk Nakliyat Resim 3

Göksu Evden Eve Nakliyat’a Depolama Hizmeti Verilmektedir

Depolama hizmeti almak isteyen müşteriler için de Göksu Nakliyat depolarını aylık kira bedeli şeklinde müşterilerine tahsis etmektedir. Eşyalarınız firmaya ait depolarda arzu ettiğiniz süre zarfınca güven içerisinde kalmaktadır.

 

Şunu da eklemek gerekir ki eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zarar firma tarafından karşılanmaktayken aynı zamanda firma aile şirketi olarak her zaman yanınızdadır.

Ambalajlamanın ardında size uygun seçilen araçlara aktarılmaktadır. Göksu Evden Eve Nakliyat geniş araç filosu bulunmaktadır.

 

Bu araçlar sayesinde eşyalarınız sıkışmadan ve çizilmeden uygun alanlara yerleştirilmektedir. Üstelik firma K3 Taşımacılık Belgesine sahiptir. Bu da firmayı diğer firmalardan ayıran önemli bir yönümüz işimizi en iyi bir şekilde yapmaktayız.

Göksu Nakliye Marangoz’lü, Tesatçı Bulundurarak Taşımacılık Yapıyoruz.

Göksu Evden Eve Nakliyat ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmeniz için 7/24 hizmet sunmaktadır. Yılların deneyimi ve tecrübeleri ile her geçen gün kendini yenileyen firma müşterilerinin gözünde yer edinmiştir.

 

Ucuz fiyata nakliye işlerinizi halleden Göksu Şehir İçi Nakliyat kaliteden hiçbir zaman ödün vermemektedir. İletişim yönü kuvvetli olan firma ile her koşulda sorunsuz bağlantı kurabilirsiniz.

Göktürk Nakliyat Resim 4

Firma İstanbul göksu ilçesinde olmasının yanı sıra İstanbul’ un diğer ilçelerinde de hizmet vermektedir. Göksu  Nakliyat firması araçlarını ambarında her an hazırda bekletmektedir.  Üstelik firma sadece ev değil iş yeri ve ofis taşıma gibi ihtiyaçlarınızda da değerli müşterilerine uzman ekip kadrosu eşliğinde yardımcı olmaktadır.

GÖKSU NAKLİYAT’IN AŞAMA AŞAMA NAKLİYE RAPORU
 • İlk aşama Göksu evden eve nakliyata ulaşmanız halinde gerekli bilgilerin öğrenilmesinin ardından firmanın uzman ekip kadrosu müşteriden alınan adrese uzman ekip kadrosu eşliğinde gitmektedir.
 • İkinci aşamada gerekli inceleme sağlanmaktadır. Burada eşyaların büyüklüğü fazlalığı not alınmaktadır. Yine aynı anda müşteri eşliğinde ücretlendirme belirlenmektedir.
 • Üçüncü aşamada belirlenen tarih ve saatte Göksu evden eve nakliyat tarafından gerekli ekip eşyaların çeşidine büyüklüğüne göre özel ambalajları ile paketleme yapılmaktadır. De-monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanmaktadır.

Dördüncü aşamada ise ambalajlanan eşyalar asansörlü araçlara aktarılmaktadır. Bu noktada önceden çevre ve alan incelemesi yapılmaktadır. Firmanın asansörlü araçları kullanmasında ki amaç ise çevreye ve bireyleri rahatsız etmemek ve zamandan tasarruf etmektir.

Göktürk Nakliyat Resim 5

Göksu Evden Eve Nakliyat Çalışma Performansı ve Kaliteli Taşımacılık

 • Göksu Parça Eşya Taşımacılığı
 • Göksu Ofis Taşımacılık
 • Göksu Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Göksu Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Göksu Açık Kapalı Kasa Nakliyat Aracları
 • Göksu Kamyonet Nakliyesi
 • Göksu Kamyonet Kamyon Durakları
 • Göksu Nakliyeciler Durağı
 • Göksu Şehir içi Nakliye
 • Göksu Şehirler Arası Nakliye
 • Göksu Evden-Eve Nakliye
 • Göksu Nakliye

Göksu Nakliye Adres’den Alıp Adrese Teslimat Anlayışı?

 • Beşinci aşamada yeni taşınılacak olan adrese ulaşmak üzere firmaya ait özel araçlar ile yola çıkılmaktadır.
 • Altıncı aşamada ise ulaşılan adrese tekrar asansörlü araçlar ile çevre alan kontrolünün sağlanmasının ardından eşyalar istenilen yere çıkarılmaktadır.
 • Yedinci aşamada istenilen adrese çıkarılan eşyaların eski yerden de-monte ya da montaj ile paketlenen ambalajlar açılıp tekrar birleştirilerek eski haline getirilmektedir.

Son olarak sekizinci aşamada ise evin son kontrolleri müşteri eşliğinde sağlanır ve iyi dileklerin iletilmesinin ardından firmada çalışan uzman ekip alandan ayrılmaktadır.

efe nakliyat logo

Göksu Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

İstanbul Adapazarı Nakliyat sayfamıza girerek ziyaret edebilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat