Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Göktürk Nakliyat

Göktürk Nakliyat Resim 1

Göktürk Nakliyat eşyalarınız bizimle güvende.  Değer vererek, zamanla aldığınız veya biriktirdiğiniz eşyaları bir yerden başka bir yere taşırken güven içinde olmasını istersiniz.

 

Kırılacak eşyalardan beyaz eşyalara kadar hepsinin güzel bir şekilde paketlenmesi, yüklenmesi, taşınmasını istemek en doğal hakkınızdır. Kalite standartlarına uygun, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan firmamız sizleri beklemektedir.

Göktürk Evden Eve Nakliyat gerçekleşmesi düşünüldüğü gibi kolay bir iş değildir. Taşıma sürecini kolay ve zahmetsiz bir şekilde atlatabilmeniz için çeşitli kreterlere dikkat etmeniz gerekir.

 

Öncelikle işe bir taşıma planı ile başlamanızda fayda var. Hangi gün ne yapılacağı, hangi ürünün nasıl paketleneceği adım adım yazılmalıdır. Örneğin kırılacak olan eşyaların paketlenmesi ayrı bir özen ister.

 

Bunun için hazırlıkların yapılması gibi. Bu tür planlama hem sizin işinizi kolaylaştıracak hem de stresinizi minimuma indirecektir.

Göktürk Nakliyat Zamanın Güvenin Ve Kalitenin Adresi'dir Efe Evden Eve Nakliyat.

Göktürk Nakliyat taşıma hazırlıklarına mümkün olduğu kadar erken başlamanız fayda sağlayacaktır. Göktürk Evden Eve Nakliye olarak bize erken haber vermeniz halinde taşıma planlamasından kolileme işlemine kadar her türlü desteği size sağlamaktan memnuniyet duyacağız.

 

Evden eve nakliyat işinin en önemli ayağı doğru nakliye firmasını seçmek. Bir çok araştırma yaptıktan sonra bir firma size yakın gelebilir. Firmaları incelerken tek kriteriniz fiyat olmaması önemlidir.

Göktürk Nakliyat Resim 2

Göktürk Ofis Taşımacılığı

Göktürk Nakliyat bir çok yönden şirketleri incelemenizde fayda var. Referansları çok önemli. Bundan önceki firmanın yaptığı işlerde almış olduğu olumlu sonuçlar sizler için önemli olacaktır. Bir evden eve nakliye firması seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır.

  1. Firmanın bir internet sitesi varsa muhakkak inceleyiniz. Araç resimlerine bakınız. Referans sayfasına bakınız.
  2. Firmanın iletişim durumunu özellikle kontrol ediniz. Herhangi bir probleminiz olduğunda doğrudan ulaşabileceğiniz bir muhatap olmalı. Sabit telefon, faks, firma yetkilisi gibi bilgilerin olmasına özellikle dikkat ediniz.
  3. Mümkün olduğu kadar firmaya yakın olmaya özen gösteriniz. Bazen ofislerine gitmeniz gerekebilir. Ayrıca şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yaptığını sorunuz.
  4. Firma yetki belgelerini muhakkak isteyiniz. Nakliyecilik profesyonellik ister.

Göktürk Evden Eve Nakliyat firması taşıma sözleşmesi imzalayıp imzalamadığını kontrol ediniz. Eğer hoşunuza gitmeyen maddeler varsa çıkarılmasını talep ediniz.

Göktürk Nakliyat Yeni Araç Ve Disiplinli Kadrolarımızla Hizmet Sunmaktadır?

Biz Göktürk Evden Eve Nakliyat olarak nakliyeciliğin getirmiş olduğu tüm profesyonelliği taşımaktayız. Uzman ekip arkadaşlarımız, taşımalara uygun araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Taşıma işlemleriniz sizin belirttiğiniz gün ve saatte yapmaktayız. Siz hazırsanız biz daima hazırız. Firmamızı bölge olarak incelediğinizde göreceksiniz ki yerleşimin bol olduğu ve sanayi bölgesi olan Göktürk’de yer almaktadır.

 

Güzergah olarak işlek bir yer olduğu görülmek üzere hem şehir içi hem de şehir dışı evden eve nakliye taşımacılığı yapmaktayız. İstanbul’a yakınlığımız, Anadolu’ya ulaşım kolaylığımız ile hızlı bir şekilde bizimle taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Göktürk Nakliyat Resim 3

Göktürk Şehir İçi Nakliyat eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmemesi için paketleme işlemleri çok önemlidir. Ayrı bir itina gerekmektedir. Sizin taşınma sürecinde sadece adresleri vermeniz yeterli.

 

Uzman ekibimiz istediğiniz eşyaları her eşyaya uygun şekilde paketleyerek taşınır hale getirmektedir. Örneğin, kapılardan sığmayan dolapların sökme işlemini gerçekleştirerek her bir parçayı ayrı ayrı paketleriz. Daha sonra taşındığınız yeni yerde gösterdiğiniz alana tekrar monte ederiz.

Göktürk Nakliyat Randevulu Ve Kolay Ulaşım Taşımacılığı?

Kısacası eşyalarınızın niteliği ne olursa olsun taşıma için uygun malzemelerle paketleriz. Böylelikle hem taşıma sırasında hem de aracımızda evden eve nakliyatta herhangi bir zarar görmesini önlemiş oluruz.

 

Göktürk Şehir İçi Kamyonet olarak; gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle  ihtiyaç duyulan taşıma hizmetlerinde de farklılaşması olması kaçınılmazdır. Günün koşullarına uygun hizmet verebilmesi adına teknoloji ve araç parkına ayrı bir önem vermekteyiz.

Göktürk Nakliye bu tür yatırımlar yaparak hizmette kaliteyi artırmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Bununla yanında çalışanlarımızın eğitimine ayrı bir önem vererek, talepleriniz doğrultusunda nakliyat hizmetimizin kaliteli bir şekilde olmasını sağlamış bulunmaktayız.

 

Firmamız sadece evden eve taşımacılık yapmamaktadır. Aynı zamanda diğer  taşıma hizmetlerimizi de gerçekleştirmekteyiz. Ofisten ofise, bürodan büroya, kurumsal ya da fabrika düzeyinde nakliyat hizmeti vermektedir.

Göktürk Nakliyat Resim 4
Göktürk Nakliyat’an Garantili Ve Güvenilir Taşımacılık?

Göktürk Şehir İçi Nakliyat taşıma işleminin gerçekleşmesinin ardından son kontrolleri yapıyoruz.  Profesyonel ve eğitimli ekiple Göktürk Şehir İçi Kamyonet, şehirlerarası,  ev ve ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi taşımacılığın neredeyse tüm alanlarında son derece dikkatli bir hizmet verirken taşınan tüm eşyaları sigortalıyoruz.

 

Firmamız temel amacı; nakliye sektörde etkinliğini ve verimliliğini arttırarak kendi uzmanlığımız ve yöntemlerimizle sürekli gelişen, sektörün liderliğini yapan güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Göktürk Nakliyat günümüzde nakliyat yapacak firma güvenilirliğini internet üzerinden araştırmak kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Birçok firma özellikleri karşılaştırılarak taleplere göre uygun firma bulmak mümkündür.

 

Göktürk Evden Eve Nakliye Hizmet Anlayışı

Taşıma işlemleri sırasında firma temsilcileri eşyalarınıza en az sizin kadar dikkat edip özen gösteriyorsa seçiminiz doğru demektir. Tüm çalışanlarını belirli sürelerde eğitime tabi tutarak nakliye konusunda tüm ayrıntıları profesyonel şekilde uygulamaktayız.

Göktürk Şehir İçi Nakliyat eşyalarınıza hiç bir konuda zarar gelmemesi adına azami ölçüde dikkat edildiğini de belirtmek isteriz. Kurumsal bir firma olduğumuzu bu alanda öncülük yaptığımızı bize istediğiniz zaman ulaşabileceğinizi yeniden hatırlatır ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Bu sektörde en iyiyi hedefleyen firmamız her geçen gün hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Kurumsal firmalar daima bu konuda bir adım öndedir. Hem karşınızda bir muhatap bulursunuz hem de aklınıza takılan tüm soruları gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz.

Göktürk Nakliyat Resim 5

Göktürk Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Bakırköy Nakliyat sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat