Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Heybeliada Nakliyat

Heybeliada Nakliyat Resim 1

Heybeliada Nakliye Kalite ve Güvene Önem Veren Bir Firmayız

Heybeliada Nakliyat hizmetleri, diğer bölgelerden yapılan nakliye işlemlerinde göre bazı farklılıklar göstermektedir.

 

İstanbul’un en güzel manzaralarına sahip Heybeliada’ya taşınmak veya adadan başka bir semte nakliye talep etmeniz halinde belirli işlemlerin nakliye öncesi yerine getirilmesi zorunludur.

 

Nakliye talepleriniz alındıktan sonra firmamızın sağlayacağı ekspertiz vasıtasıyla taşınma planı ve ada belediyesinden taşınma ile ilgili izinlerin alınması gerekmektedir.

 

Ayrıca feribotla adaya gelecek olan nakliye aracımızın belirlenmesi ve taşıma aracının cinsine göre belediyeye harç ödemesi yapılması gerekmektedir.

 

Yüklerinizi Kapıdan Alarak Adrese Teslim Ediyoruz

Firmamız İstanbul’un tüm semtlerine verdiği nakliye hizmetlerinde yer ve mekân durumuna göre farklı araç ve personel yapısıyla görev yapmaktadır. Tüm personelimiz her türlü eşyanın demonte ve montajında uzmanlık derecesinde bilgi ve tecrübe sahibidir.

 

Bu sebeple nakliyenin nereden nereye yapılacağı konusu değil, en kaliteli hizmetin nasıl verileceği söz konusudur. Heybeliada’ya yapılacak nakliye ihtiyaçlarınızda firmamızdan alabileceğiniz hizmetler, eşyalarınızın en küçük bir sorunla karşılaşılmadan nakliyesini sağlayacak niteliktedir.

  • Modern nakliye araçları,
  • Uzman personel,
  • Kaliteli ambalaj malzemesi kullanımı,
  • Uygun fiyat
  • Zamanında nakliyat

Heybeliada Nakliyat firmamızın özellikleri arasında yer almaktadır. Nakliye sözleşmesi hükümlerine uygun olarak yaptığımız taşıma uygulamaları, karşılıklı şekilde imzaların atılması ve sözleşmenin geçerli hale gelmesi sonrası verilen gün ve saatte yapılmaktadır.

 

Nakliye hizmetlerimiz eksper incelemesinde belirlenen şartlara uygun bir şekilde yapılmakta ve belirli aşamaların tamamlanmasıyla gerçekleşmektedir.

 

Eşyalara Sarılan Malzemede Çok Önemli

Heybeliada Nakliyat firma personelimiz öncelikle demonte edilecek eşyaların zarar görmeden ambalajlanması ile başlar. Daha sonra, beyaz eşyalar en kaliteli ambalaj malzemeleriyle desteklenerek nakliyeye hazır hale getirilir.

 

Nakliyenin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için kullanılan ambalaj malzemelerinin niteliği büyük önem taşımaktadır.

  • Baloncuklu naylonlar,
  • Oluklu mukavva kartonlar,
  • Camlara koruma sağlayan plastik köşebentler,
  • Elbise askılığı bulunan karton kutular,
  • Dayanıklı branda ve kumaştan sarma malzemeleri

Eşyalarınızın güven içerisinde taşınabilmesi adına kullandığımız ambalaj malzemeleri arasında yer almaktadır. Nakliye araçlarımızın içlerinde kullanılan donanımla, eşyaların sabitlenerek sarsıntıdan zarar görmemesini sağlayacak niteliklere sahiptir.

 

Adalara yapılacak nakliye hizmetlerinde önemsenmesi gereken bir başka husus da, nakliyatın bir sözleşme yapılmak suretiyle gerçekleştirilmesi olmalıdır. Kurumsal tüm firmalar nakliye hizmetlerinde mutlaka sözleşme ile taşıma yapmaktadır.

Heybeliada Nakliyat Bakımlı ve Donanımlı Araç Filosu

Heybeliada Nakliyat Resim 3
Heybeliada Nakliyat Resim 4

Nakliye Hizmetlerinde Sözleşmenin Önemi

Heybeliada Nakliyat olarak gerek Heybeliada, gerekse farklı yerlerdeki müşterilerimize, nakliyat sözleşmesi yapılmadan eşya taşıma işlemlerine başlanmaması konusunda tavsiyeler vermekteyiz.

 

Nakliye sözleşmesi, nakliye firmasının kurumsal bir yapıda olduğunu gösteren en önemli unsurlardan birisidir. Nakliye sözleşmeleri firmamızın eksper incelemeleri sonrasında hazırlanır ve nakliye işlemleri öncesinde karşılıklı olarak imzalanır.

 

Sözleşmelerde nakliyeyi yapacak aracın cinsi, plaka numarası, nakliyenin yapılacağı gün ve saat, sözleşme koşullarına uyulmaması halinde uygulanacak cezai müeyyideler ve firma kusuru sonucu oluşabilecek hasarların nasıl tazmin edileceğine dair ayrıntılar yer almaktadır.

 

İstanbul’un tüm ilçelerinde uzun yıllardır nakliye hizmetleri gerçekleştiren firmamız, Heybeliada Nakliyat haftanın belirli günlerinde nakliye işlemleri yapılabilen Heybeliada da en fazla tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

 

Sürekli bir şekilde tavsiye edilerek müşteri portföyünü genişleten firmamız, nakliye sektöründeki en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hizmet vermektedir.

 

Ev ve ofis taşımacılığında profesyonel yöntemler ve modern nakliye araçlarıyla kaliteli hizmetler sunan Heybeliada Nakliyat firmamız, kurumsallığa verdiği önemle sektörün gelişmesine büyük katkı sağlamaktadır.

 

Dijital çağın gereklerine uygun olarak internet ortamında da hizmet sunumu yapan firmamız, teknolojinin sağladığı tüm imkânları bünyesinde barındırmaktadır.

Nakliyede Müşteri Güvenini Kazanmak Önemlidir?

Heybeliada Nakliyat firması olarak, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerin memnuniyeti her şeyin ötesindedir. Yüksek kalite standartlarında hizmet vermek için bütün gücüyle çalışan firma personelimiz, büyük bir özen ve eforla hizmet ayrıcalıkları sunmaktadır.

 

Gerek İstanbul içi, gerekse şehirlerarası nakliyatta en önemli düsturumuz, müşteri ile karşılıklı güven ilişkilerini sağlam zeminlere oturtmak olmuştur. Bu sebeple nakliyesini sağladığımız tüm eşyalara emanet gözüyle bakarak en küçük bir zarara uğramaması en önemli ilkelerimiz arasındadır.

 

Nakliye firmalarıyla ilgili seçim yaparken güven ortamının oluşması büyük önem taşımaktadır. Büyük maddi bedellerle alınan eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması adına kurumsal ve güvenilir firmalardan hizmet talebinde bulunmalısınız.

 

İstanbul’un tüm ilçeleri ve Heybeliada nakliyat hizmetleri için firmamızın internet sitesinden gerekli bilgileri edinebilir, haftanın her günü 24 saat hizmet taleplerinizi bizlere iletmeniz durumunda,  söz verdiğimiz gün ve saatte hizmetinizde olacağız.

Heybeliada Nakliyat Resim 2
efe nakliyat logo

Heybeliada Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Yakacık Nakliyat Sayfamızı Burdan Girerek Ziyaret Ede Bilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat