Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

İstanbul İzmit Nakliyat

İstanbul İzmit Nakliyat Resim 1

İstanbul İzmit Nakliyat firmaları arasında sen ellerin deneyimleri ile değişik bir konumda yer alan firmamız, gerek üstün kalitedeki hizmet farklılığı gerekse uygun fiyat ve nakliyelerdeki profesyonel yöntemleri ile sektöre yön veren kuruluşlar arasında yer almaktadır.

 

İstanbul İzmit Nakliye 7 24 hizmet anlayışıyla görev yapan firmamız, modern nakliye çağının gereğine uygun hizmetler sunmaktadır.

İstanbul İzmit Nakliyat firmamızda çalışan elemanlar engin bilgi ve tecrübe sahibi personellerden oluşmaktadır, sürücü personelimiz her türlü yol ve hava koşullarına uygun olarak hizmet vermektedir.

 

Ev, ofis eşyası ve yük taşımacılığında Üstün kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapılan nakliyeleri markasını vuran firmamız, Her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

İstanbul İzmit Nakliyat'an Uygun ve Hızlı Çözümler

İstanbul İzmit Nakliyat olarak kurumsallaşmayı tek Hedef olarak firmamız her türlü hizmette müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir Bundan dolayı tüm nakliye hizmetlerinde uzman yöntemler ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmelere her daim açık bir yapıya sahip olan firmamız, dijital ortamda da kendisinden çokça söz ettirmektedir.

İstanbul İzmit Nakliyat Resim 2

İzmit İstanbul Nakliyat firmamıza ait web sitemizde hizmetlerimiz ile ilgili tüm detaylar yer almakta ve müşterilerimizle birebir yapılan bağlantılarda öğrenilmek istenen bütün bilgiler şeffaf bir biçimde sunulmaktadır.

 

İstanbul İzmit Nakliyat Müşteri ilişkilerinde geleneksel yöntemlere de önem veren firmamız, tavsiye yoluyla hizmetlerin yükseltilmesine büyük önem vermektedir.

Eşya Ve Yük Nakliyesinde Garantili Taşıma Nasıl Sağlanır?

Sıralamasından oluşan nakliye planlarına bir yerine getirerek, eşyaların güvenli bir biçimde nakli edilmesini sağlamaktadır. Tüm nakliye çeşitlerinde müşteri beklentisi nakliyenin en uygun fiyatla hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasıdır. Firmamız senelerin kendisine kattığı tecrübeler ışığında tüm müşteri beklentilerini karşılamaktadır.

İstanbul İzmit Nakliye hizmetlerimizden hoşnut olan İzmit bölgesindeki vatandaşlarımız tarafından en fazla Talep edilen firma olmamız yalnızca tavsiye yoluyla büyümeye olan inancımızdandır Tüm ev, ofis ve mağaza eşyası nakliye lerinde düzenli planlamalar ile hizmet veren firmamız, bedava eksper hizmeti ile nakliyenin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır.

İstanbul İzmit Nakliyenin Geleceğinden Geliyoruz.

İstanbul İzmit Nakliyat olarak sözleşmelerde tüm şartlarını belirtilmesinin yanında nakliyenin sigorta tutarında belirterek müşterilerimizin huzur içinde hizmet almasını sağlıyoruz.

 

Hizmet çeşitleri arasında tam yük ve parsiyel yük taşımacılığına da yer veren firmamız, İstanbul’un bütün ilçelerinden firma Merkezi’ne getirilen yükleri de aynı kalite standartları içerisinde yeni adreslerine nakletmektedir.

İstanbul İzmit Nakliyat firmasında çalışan uzman personelimizin öngörülerin den yola çıkarak nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmamız,

 • Beyaz eşyaların gereğine uygun şekilde taşınması
 • Mobilyaların sökülmesi
 • Kaliteli ambalaj ürünleri ile paketleme
 • Büyük bir dikkatle eşyaların taşınması,
 • Eşyaların nakliye aracına zarar görmeden yerleştirilmesi
 • Süratli nakliye
İstanbul İzmit Nakliyat Resim 3
Uygun Fiyat ve Kolay Ödeme Seçeneklerimiz

Bu İlgiye layık olmak niyeti ve gücüyle çalışan firma elemanlarımız, sektörde Gerekli olan tüm yeni uygulamaları kısa süreli eğitimlerle benimsemekte ve müşterilerimize yüksek kalite standartlarında hizmet vermektedir.

 

İstanbul İzmit Nakliyat firmaları arasında gelişmelerle birebir yol alarak ilerleyen firmamız Vizyon olarak Türkiye’de yapılan nakliye hizmetlerinin dünya çapında tanınır olmasını hedeflemektedir.

İstanbul İzmit Nakliyat firması olarak yaptığımız tüm nakliyelerde müşterilerin ortak istekleri, nakliyenin kesinlikle garanti koşulları içerisinde yapılması gerektiğidir.

 

Firmamız bu istekleri karşılamak için sözleşme ve sigorta uygulamalarının vazgeçilmez unsurlar olarak istisnasız bir şekilde uygulamaktadır. Müşteri ile karşılıklı olarak imzalanan sözleşmelerde,

İstanbul İzmit Nakliyat Olarak Depolama Hizmeti’de Sunmaktayız,

İstanbul İzmit Nakliyat firmamıza ait olarak çalışan ekiplerimiz Bulunduğunuz adrese yönlendiriyor ve gerekli çalışmaların başlatılmasına yardımcı oluyoruz.

 

Ekiplerimiz detaylı çalışmaları yaptıktan sonra sizlere taşımacılık hakkında detaylı bilgileri vermekte ve sizleri firmamıza yönlendirmektedirler. Firmamız detaylar konuşulduktan sonra evrak üstü sözleşme yaptıktan sonra firmamız ile enson fiyat konusunda kolay bir şekilde anlaşma sağlayabilirsiniz.

 • Nakliye tarihi
 • Nakliye yapılacak aracın bilgileri
 • Nakliye bedeli
 • Firma tarafından yerine getirilecek yükümlülükler
 • Müşteri sorumlulukları
 • Ambalajın kimin tarafından yapılacağı
 • Koşullara uyulmaması halinde verilecek cezalar

Açık olarak yer almakta ve tüm aşamaları hakkında müşterinin bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

İstanbul İzmit Nakliyat Resim 4
İstanbul İzmit Evden Eve ve Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul İzmit Nakliye firma depolarınıza gelen eşyalar gidecekleri yönlere ve özelliklerine göre ayrılarak en sağlam şekilde paketlenmekte ve büyük bir dikkatle nakliye araçlarına yerleştirilmektedir.

 

Kargo firmalarına kıyasla oldukça Düşük fiyatla yapılan parsiyel yük taşımacılığı sayesinde, müşteriler ekonomik olarak da büyük kazanç sağlamaktadır.

İstanbul İzmit Nakliyat olarak en fazla önemsediğimiz konu, müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlamaktır. Bu yüzden kurulduğumuz günden bu yana hizmet kalitemiz her geçen gün artmakta ve kısa süre içerisinde tüm ilçelerde en çok tercih edilen firmalar Arasında ilk sıralara yükselmiş bulunmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat

Sektörde En İyi Araç ve Personele Sahibiz

İstanbul’un tüm ilçelerinde İstanbul İzmit Nakliyat firmamıza internet adresimiz, sosyal medya hesabımız ve telefon numaralarımızdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Güler yüzlü ve içten müşteri temsilcilerimizden isteklerinize yönelik gereken bütün bilgileri alabilir ve en uygun fiyat seçenekleri ile göz alıcı ödeme imkanları ile nakliye hizmetlerimizden siz de yararlanabilirsiniz.

Güvenilir, kaliteli taşımacılığın adresi olan İzmit İstanbul Nakliyat hizmeti sayesinde artık taşıma sorununuzu en kısa yollarla hallediyoruz.

 

Taşımacılık işlerini alanında uzman tercubeli ve işin ehli elemanlar ile birlikte yaptığımızdan dolayı hizmetlerimizde şu ana kadar en ufak bir problem yaşanmamıştır. Hizmette sorunun ve sınırının olmadığı firmamızda, istediğiniz zaman taşımacılık işlerini bizimle iletişime geçerek yapabilirsiniz.

İstanbul İzmit Nakliyat Resim 5
efe nakliyat logo

İstanbul İzmit Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Hizmetine sadık kalması amacıyla sizinle sözleşme yapan firmamız, taşımacılık işleri bitene kadar fiyat konusunda herhangi bir artış yapmamaktadır. Söylenen dışında fazladan çıkan yük veya eşyaların yetkili personelimiz tarafından merkez ofisimize bilgi mayetinden aktarılır. Yetkili personelimiz duruma göre fiyat farkı müşterimiz ile anlaşarak fark yazılır.

Alemdağ Nakliyat Yazımıza Burdan Bakabilirsiniz?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat