Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

İstanbul Kandıra Nakliyat

İstanbul Kandıra Nakliyat Resim 1

Uzun yıllardır İstanbul genelinde taşımacılık faaliyeti gösteren İstanbul Kandıra Nakliyat ve çevresinde de profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin yanındadır.

 

İstanbul’ un merkezi denilecek bir konumda olan Şişli, nakliyat sektörünün de en çok faaliyet gösterdiği yerlerden biridir. İstanbul Kandıra Parça Eşya Taşımacılığı  hizmetimiz de en çok tercih edilen faaliyetlerimizden biridir. En çok aranan firmalardan biriyiz.

Taşınmak maddi manevi zor ve yorucu bir süreçtir. Doğru, dürüst ve güvenilir bir nakliyat firması ile taşınmak çok önemlidir. Piyasada bu işi yapan firma sayısı oldukça fazladır ancak layıkıyla yapan ehliyetli firmaları seçmek en önemli noktadır.

 

İstanbul Kandıra Nakliyat firmamız sektörde kendisini kanıtlamış en iyiler arasında yer almaktadır. Disiplinli kadrolarımızla taşımacılıkta çıtayı en üst zirveye çıkardık.

İstanbul Kandıra Nakliyat'tan Randevulu Çalışma Sistemi

İstanbul Kandıra Nakliyat hizmetimiz ile eşyalar taşınılacak adrese getirilerek müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilmektedir. Mobilyaların montajı yapılmakta, beyaz eşyaların tesisat bağlantıları yapılmakta, tüm eşyalar yerlerine yerleştirilerek ev içinde yaşanacak hale getirilmektedir.

Tüm bu süreçlerde müşterilerimiz hiçbir yük kaldırmaz, stres yaşamaz, sadece eşyaların nereye yerleştirileceği hakkında talimat verirler.

İstanbul Kandıra Nakliyat Resim 2

İstanbul Kandıra Nakliyat işinde profesyonelliğin ilk adımı olan ücretsiz ekspertiz hizmetimizi veriyoruz. Taşınma öncesi yapacağımız bu keşif hizmeti ile eşyaların miktarı, türü, taşınılacak adresin uzaklığı, binaların eşya taşımaya uygunluğu ekspertizlerimiz tarafından incelenerek değerlendirilir ve maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlanır. Müşterimizin önüne konarak detaylar konuşulur.

İstanbul Kandıra Nakliyat Türkiye’nin Dört Bir Yanına Hizmet Vermektedir

İstanbul Kandıra Nakliyat hizmetimizin ikinci aşaması eşyaların profesyonel bir şekilde paketlenmesidir. Her eşya türüne göre ayrılır ve uygun ambalajlarla sarılarak özel taşıma koli ve kutularımıza yerleştirilir.

 

Kutular içlerindeki malzemelerin türüne göre etiketlenir ve dikkatli bir şekilde taşınarak araca yüklenir. Verilen adreslere yük veye eşyalarınızı teslim etmeden önce bizdeki irsaliye yi imzalatarak teslim ediyoruz.

İstanbul Kandıra Ucuz Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bize telefonla ya da internet sitemizde ki iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimize talebinizi iletmeniz yeterlidir. İlgili personelimiz ve ekspertizlerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek sorularınızı yanıtlayacaklardır. İstanbul Kandıra Kamyonet hizmetimiz ile Şişli ve çevresinde siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

İstanbul Kandıra Nakliyat Resim 3

İstanbul Kandıra Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmetini Başlatan Tek Firmayız?

İstanbul Kandıra Nakliye anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapılarak eşyaların gerçek değerleri üzerinden nakliye sigortası yapılır. Eşyalarınız taşınma süresince sorumluluğumuz altındadır ve onları hasarsız bir şekilde taşımak önceliğimizdir.

 

Bu yüzden eşyalarınız tarafımızdan garantiye alınır ve olası kazalarda maddi olarak zarara uğramazsınız. Sigortasız eşya taşımamaya gayret ediyoruz, Müşterimizin isteğine bağlı olarak yapıyoruz.

İstanbul Kandıra Nakliyat hizmetimizde sorunsuz bir taşınma ve uygun ücret garantisi vermekteyiz. Evlerinizin mahremiyetine, eşyalarınızın güvenliğine önem veriyor, maddi manevi her açıdan zarar görmemenizi sağlıyoruz. İstanbul Kandıra Kamyonet dürüst, güvenilir ve deneyimli personelimiz her konuda soru ve taleplerinize nazik bir şekilde yanıt vermektedirler.

İstanbul Kandıra Nakliye Özel Depolama Hizmeti Sunuyoruz

Taşınma işinizi şansa bırakmayın. Eşyalarınızı emin ellere teslim edin. İstanbul Kandıra Nakliyat olarak biz eşyalarınızı koruyor ve yeni adresinize hasarsız ve kayıpsız bir şekilde ulaştırıyoruz.

 

İşimizi yaparken bir yuva taşımanın hassasiyeti içinde dikkat ve özenle çalışıyoruz. Yıllardır bu sektörde müşteri memnuniyeti en büyük kazancımız oldu. Bizleri arayarak her zaman sizlerin sorularınızı cevaplıyoruz.

İstanbul Kandıra Nakliyat Resim 4

İstanbul Kandıra Nakliye hizmetimizi profesyonel ve deneyimli kadromuz, modern ve donanımlı araç filomuz ve özel paketleme ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

 

Tüm eşyaların yerleşmesi ile İstanbul Kandıra Ambar hizmetimiz tamamlanmış olur. Bu ekspertiz çalışması ile ne tür araç kullanılacağı, kaç personel çalışacağı, ne tür ve miktarda paketleme ekipmanı gerektiği saptanır.

İstanbul Kandıra Nakliyat Asansörlü Taşımacılığı Müşterilerinin Hizmetine Sunmaktadır

Beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, elektronik eşyaların tesisat işleri, mobilyaların demontaj ve montaj işleri deneyimli ve işini iyi bilen personelimiz tarafından büyük bir dikkat ve özenle yapılmaktadır.

 

Bazı binaların koridorları dar olduğu için sökülemeyen büyük eşyaların taşınması sorun olmaktadır. İstanbul Kandıra Nakliyat böyle durumlarda bina dışı eşya taşıma sistemi olan asansör ekipmanımız ile eşyalar güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

İstanbul Kandıra Nakliyat Resim 5

İstanbul Kandıra Nakliye hizmetimiz öncesinde size sunduğumuz taşınma süresi, taşınma maliyeti ve diğer hizmet kalemlerine birebir uyulmakta ve sözümüzü birebir tutarak işimizi tamamlamaktayız.

 

Sözleşmede karşılıklı belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemini başlatarak söz verdiğimiz saatte tamamlamaktayız. Uygun fiyat garantisi ile kusursuz bir taşınma istiyorsanız bizi arayınız.

İstanbul Kandıra Nakliyat Hizmet Politikamız Gereği Kaliteli Taşımacılık Anlayışı

Şehir İçi Nakliyat

Bu anlayış ve bilinç ile İstanbul’ un tüm semtlerinde evden eve nakliyat yanı sıra ofis, fuar, şehirlerarası ve şehir içi taşımacılığı yaptık. Her geçen gün daha da büyüdük ve hizmet ağımızı genişlettik. İstanbul Kandıra Kamyonet hizmetimiz de de bu hassasiyet ve güvenle müşterilerimizin yanındayız. Hem eşyalar zarar görmemekte hem de çok daha pratik olmaktadır.

Taşınma süresince ekspertizlerimizde adreste olup kontrollerini gerçekleştirmektedirler. Bütün eşyaların resim ve ebatlarını not alarak evrak üzerine yazılarak merkez ofisimizdeki yetkili arkadaşlara iletilir.

 

Yetkili arkadaşlar değerlendirmeler yapılarak sigortalanması gereken tüm eşyalar belirlenir, Sigorta kapsamına alınır. Böylece taşımacılık işimizin büyük aşaması yapmış oluyoruz.

efe nakliyat logo

İstanbul Kandıra Nakliye İletişim Adreslerimizden Arayabilirsiniz.

Şişli Nakliyat hizmetimizi yıllardan beri vermekteyiz. Sizde hemen arayarak İletişime Geçin

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

Gebze Nakliyat sayfamızı bu link’ten Takip Edebilirsiniz.

[Toplam:4    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat