Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

İstanbul Kiralık Traktör

İstanbul Kiralık Traktör Resim 7

İstanbul Kiralık Traktör ve İş Makinaları Firması olarak Türkiye ve İstanbul un her bölgesine hizmet vermekteyiz. Yıllarca Nakliye sektöründe hizmet veren firmamız 2002 yıllında Kiralık Traktör ve İş makinaları Sektöründe de Hizmet verme kararı almıştır. Bu kararı almamızın en büyük sebebi Günümüz şartlarının bu sektörde Büyük ihtiyaç açığın olduğunu görmesidir.

Uygun Traktör Kiralama adı altında firmamızı Efe Nakliyat adı altında hizmet vermekteyiz. Nakliye sektöründe olduğu gibi Traktör Kiralama sektöründe de iddialıyız. Günümüz şartlarında Bu sektörün nekadar ihtiyaç olduğunu En iyi bilen firmayız. Bizlerde kolları sıvayarak bu sektörde söz sahibiyiz. Bizlere bir telefonla ulaşarak işlerinizi dahada kolaylaştırıp hızlı çözüm sağlaya bilirsiniz.

İstanbul Kiralık Traktör Ve Uygun Fiyatlar

İstanbul Kiralık Traktör arayan firmalar biz Efe Nakliyat olarak bir telefon kadar yakınınızdayız. Kısaca vermiş olduğumuz hizmet ler Şantiye İçi Kiralık Traktör ve ekipmanları ekipmanlarında kastımız Römork, Su Tankeri ve aparatları olmak üzere Tam teşkilatlı çalışmaktayız. Traktörlerimiz şantiye ve sahalarda çalışma iso belgelerine sahiptir, Tüm evrak ve belgelerimiz çalışmasına uyumludur.

İstanbul Kiralık Traktör Resim 3

Anadolu Yakası Kiralık Traktör bakan çalıştırılmak üzere Kiralık Traktör Arayanlar? Burada hesaplı Traktör, Römork, Dampersiz Vagon, Damperli, Su Tankeri aparatları ile Aylık ve Senelik Traktör Kiralama fiyatları sunulmaktadır.

 

İstanbul Kiralık Traktör Şantiye sahasında malzeme taşıma, Fabrika içerisinde ürün sevkiyatları, Belediye park bahçelerinde kullanılabilen Traktörler Kabinli yada Kabinsiz prosedüre uygun şekilde ihtiyacınızı karşılayacak halde teslimatı yapılmaktadır

Avrupa Yakası Kiralık Traktör arayan firmalar bizimle gerek web sitemizden gerek iletişim telefonlarımızdan bizlere ulaşın gereken bilgileri Müşteri hizmeti veren personelimiz tarafından sizlere detaylı bilgiyi verecektir. İstanbul Kiralık Traktör  Verilen bilgiler çerçevesinde olumlu sonuca ulaşıldığında personelimiz firma yetkilileriyle paylaşacaktır.

En Uygun İstanbul Kiralık Traktör Fiyatları Burada

İstanbul Kiralık Traktör karşılıklı konuşmalardan sonra Kiralık vereceyimiz traktörlerimiz Kiralık veren firma ile Kiralayan firma kendi aralarında en az altı aylık olmak üzere Sözleşme yapılarak imzalanır. Sözleşme öncesi Kiralık Traktörler Şöförlü veya şöförsüz olmak üzere sözleşmeye yazılır. Gereken tüm konular konuşulduktan sonra en kısa zamanda araçlarımız iş başı yapacaklardır.

İstanbul Kiralık Traktör Resim 2

Bu aşamadan sonra her iki firmanın yetkilileri irtibata geçerek En Uygun Ve Ucuz Traktör Kiralama anlayışıyla kapsamlı bir şekilde istişare edilir.Bu istişarede çıkan sonuca göre fiyatlandırılır. Günlük Traktör Kiralama, Aylık Traktör Kiralama, Yıllık Traktör Kiralama olmak üzere sınıflandırılır.

Bizler İstanbul genelinde Fabrikalarda, İnşaat Şantiyelerinde, Belediyelerde, Tünellerde vs. gibi alanlarda kullanılmak üzere Şoförlü Şoförsüz Traktör Kiralama desteği sağlıyor, Sizlere uygun, ekonomik hızlı çözümler üretiyoruz. Web sitemizden bize ulaşarak Gereken bilgileri edine bilirsiniz. 7/24 saat telefonlarımız açık olup bizi arayarak aklınıza takılan tüm soruları sora bilirsiniz.

Kiralık Traktör ve Bakımlı Araçlar

İstanbul Kiralık Traktör firması olarak Türkiye’nin her bölgesinde hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz. Bizler müşterilerimize her zaman en iyi ve garantili bir iş yapmanın gayretindeyiz. Traktörlerimiz yeni model ve bakımlı iş makinalar’dır, araçlarımızı şöförlü şöförsüz olmak üzere her türlü siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlı olarak veriyoruz.

İstanbul Kiralık Traktör Resim 4

İstanbul Kiralık Traktör firması olarak bizlerinde kiralayan firmalardan bazı isteklerimiz oluyor. Kiralık Traktör lerimizi iş bitiminde teslim alırken tekrar bizlere bizim teslim ettiğimiz gibi teslim etmelerini rica ediyoruz. Çünkü araçlarımız bakımlı olduğunda çok masraf ettirmiyorlar, Ama müşterimizin teslimatından sonra çok masraflı bir listeyle karşılaşa biliyoruz.

Her Bütçeye ve Her Bölgeye Kiralık Traktörler

Kiralık Traktör lerimizi senelik veya aylık kiralama bedelini konuşarak fiyatını belirleyerek veriyoruz. Yanlız Müşteri temsilçimizle birinci aşama aşıldıktan sonra firmamızın yetkili personelimiz tarafından karşılıklı olarak senelik veya çalışacak süre zarfına göre sözleşme yapılarak karşılıklı imzalanır. Böylece traktörlerimizi kiralık olarak teslim edilir.

İstanbul Kiralık Traktör lerimiz kiralık vermeden önce peryodik bakımları ve temizlikleri yapılarak bu şekilde müşteriye teslim edilir. Günümüz şartlarında hem bizim için hemde kiralayan firmalar için güvenilir bir firma ile çalışmak hepimizin arzusudur. Bizler bu işte kendimize güveniyoruz, Yapmış olduğumuz işleri kendimize referans olarak alıyoruz.

İstanbul Kiralık Traktör Resim 1
İstanbul Kiralık Traktör İletişim Adresimiz.

Kiralık Traktör arama derdiniz olmasın. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

İstanbul Kiralık Vinç Sayfamızı buradan ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

[Toplam:6    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:6    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat