Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

İstanbul Moloz Atımı

İstanbul Moloz Atımı Resim 1

İstanbul Moloz Atımı istanbul ve tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız zamanın’da getirmiş olduğu  zorluk ve sitresli çalişma koşulları İstanbulda İş ve Tadilat yapmakta olan tüm firmaların veya Daire sahiplerin yapmış oldukları tadilat’tan çıkan moloz atıklarını Ne yapacaklarını ve nereye atacaklarını

 

Düşünürken Biz İstanbul Moloz Hattı devreye giriyoruz. Sizlerin kafanızdaki tüm soruları çözüyor sizlere sadece bizleri iletişim telefonlarla bizlere ulaşın.

İstanbul Moloz Atımı firmamızın siz değerli müşterilerine kolaylık sağlamak ve işlerini daha hızlı yapmalarını sağlamaktır. Firma olarak nakliye sektöründe hizmet vermekteyiz.

 

Moloz dökümü işine duyarsız kalmadık istanbul gibi büyük bir Şehirde yaşıyorsanız çevrenizdeki deyişim ve insanların ihtiyaç duydukları hizmetleri görmemekten gelemezdik. Buna sebeb moloz işinede girmiş olduk.

İstanbul Moloz Hattı olarak insanların işini kolaylaştırmak yada istanbul’da iş yapan firmaların işlerini kolaylaştırıyoruz. Bir binanın veya Dairenin tadilatını yaptığınız zaman inşaat’te kullanmış olduğunuz tüm malzemeleri nalbur veya malzemecide temin edebiliyorsunuz.

 

Ama molozlarınızı nasıl ve nereye atılacağında bir fikriniz yoksa veya belediyeye vermek istediğinizde büyük zorluklarla karşılaşa bilirsiniz.

İstanbul Moloz Atımı Çalışma Saatleri Ve Nerelerde Çalışmaktadır?

İstanbul Moloz Atımı Resim 2

İstanbul Moloz Atımı butür sorunları tamamen ortadan kaldırıyor nedir bu sorunlar derseniz. Belediyeye vermek istediğiniz molozlarınızı önceden belediyeye para yatırıp ve belediyenin sizlere vereceği gün ve saat’te gelip alıyorlar.

 

Buda siz değerli müşterilerimizin hem zamanında hemde işlerin aksamasına sebeb oluyor. İşte biz İstanbul Moloz Hattı bu sorunları tamamen ortadan kaldırıyoruz.

İstanbul Moloz Hattı hizmetini tamamen müşterinin molozlarını katlarda’mı yoksa bina önünde alınmasını istiyorsa bizlerde ona göre araç ve personel gönderiyoruz.

 

Müşterilerimize fiyatlarda’da yardımcı oluyoruz. Bizim vermiş olduğumuz fiyatlar belediye veya piyasada çalışan tüm firmalarda daha uygun ve ekonomidir.sizlerde bizlere web sitemizden veya telefon adreslerimizden bizlere ulaşa bilirsiniz.

İstanbul Moloz Atımı Resim 3

İstanbul Moloz Atımı sizlerden gelen telefonlarınıza müşteri temsilçimiz cevap vermektedir sizlerden aldığı bilgileri bizlere aktararak molozların katlardan’mı yoksa bina önündemi alınacağını öğrendikten sonra müşterimize en hızlı ve kolaylık sağlayacak bir şekilde müşterilerimizin işlerini çözüyoruz.

 

Bu hizmetimizden hem müşterilerimiz memnun kalıyor hemde bizler firma olarak yaptığımız işin bilincinde olarak memnun kalıyoruz.

İstanbul Moloz Hattı Hangi Şartlarda Ve Çalışma Şartları?

İstanbul Moloz Atımı sadece çuvallı veya paketli molozları almakla yetinmiyor toplanmamış yada dağınık olan molozlarınızı toplayarak çuvallara da dolduruyoruz. Eğer çuvallara doldurulmasını istemiyorsanız bunada araçlarımızı direk üstüne atıyoruz. Bunuda tamamen müşterimizin isteğine bırakıyoruz.

İstanbul Moloz Atımı Resim 4

İstanbul Moloz Atımı firmamız günümüz şartlarında çevre temizliği ve doğayı koruma konusunda da çok duyarlıdır.

 

Firmamız sizlerden almış olduğu molozları belediyenin veya şahız firmaların döküm sahalarına taşıyarak dökmektedir. Buda bizim çevreye ve doğayaya bakış acımızı göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesine bir etkendir.

İstanbul Moloz Sorunsuz Ve Kusursuz Çözümler?

İstanbul Moloz Atımı hayata geçen her projenin başarısı dikkate alındığı zaman “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” kavramının stanbul Moloz Hattı’in profesyonel iş anlayışıyla birleştiği gerçeği genel kabul gören bir anlayışa dönüşmüştür.

 

Bu nedenle teknolojiyi takip eden, geniş ve tecrübeli teknik kadrosuyla, geniş makine araç filosuyla her türlü hafriyat ve inşaat işlerine çözüm odaklı yaklaşarak kullanmaktadır.

İstanbul Moloz Atımı Resim 5
İstanbul Moloz Atımı İletişim

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Sultanbeyli Moloz Hattı sayfamıza girebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat