Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı Resim 1

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı hizmetleri konusunda sektör lideri kuruluşlar arasında yer alan firmamız, İstanbul’un tüm semtlerinden Türkiye’nin dört bir yanına nakliye imkânları sunmaktadır.

 

Karayolu taşımacılığında merkezi bir konumda yer alan ambarımız, tüm nakliye firmalarının haberleşme, lojistik ve yükleme boşaltma noktası olarak hizmet vermektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar adım adım kurumsallaşma hedefine yürüyen firmamız, günümüzde ambar hizmetleri sektöründe en güvenilir firmalar arasında yerini almıştır.

 

Tüm bölgelere karşılıklı nakliye seferlerinin yapıldığı bir konumda yer alan nakliye ambarımız, birçok farklı yük ve eşyaların güvenle korunmasını ve nakledilmesini temin etmektedir.

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı Uygun Fiyat Garantisi

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı nakliyesi gerçekleştirilmek üzere birçok farklı vasıfta yük ve eşyaların toplanmasını ve aynı yöne gidenlerin birleştirilerek ekonomik nakliyenin sağlanmasını kapsamaktadır.

 

Ambarımızda yükün miktarı veya gideceği mesafe önemsenmeksizin tüm müşterilerimize aynı titizlikle hizmet verilmektedir.

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı Resim 2

Normal kargo yoluyla yapılan gönderilerin oldukça fahiş fiyatlarla yapılıyor olması, ambar nakliyesini en ucuz nakliye yöntemi olarak öne çıkarmaktadır.

 

İstanbul Yalova Nakliyat firmamız 7/24 görev anlayışıyla İstanbul’un tüm ilçelerinden ambar yüklerini alarak, merkezimizde nakliye yapılmak üzere güven içerisinde koruma altına almaktadır.

 

Bu tür ambar hizmetleri müşteriler kadar, nakliye hizmeti veren firmalar için de önemli bir hizmet olarak kabul görmektedir.

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı Hizmetinin Avantajları

İstanbul Yalova Nakliyat talep ederek firmamıza başvuran müşterilerimiz yükün azlığı nedeniyle özel nakliye aracı tutmaktan kurtulmakta, en kısa süre içerisinde dilediği noktaya dilediği kadar yükü en uygun fiyatlarla gönderebilmektedir.

 

Uzman yükleme boşaltma görevlilerimiz özenli ve yoğun emek vererek emanetimize teslim edilen yük ve eşyaları sınıflandırmakta, en uygun şekilde nakliye araçlarına istiflemektedir.

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı konusunda parsiyel yüklerin dışında komple yük ve eşyaların nakliyesi konusunda da hizmet veren firmamız, sektördeki en uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Ambarlarımızda nakledilmek üzere yer alan yük ve eşya cinsleri

  • Otomotiv
  • Tekstil
  • Ev Eşyaları
  • Hırdavat
  • Gıda Kolileri
  • Ofis Eşyaları
  • Elektronik Cihazlar

Şeklinde birçok farklı çeşitten oluşabilmektedir. Ambar merkezimizde vasıflarına göre ayrılarak nakliyeye hazır hale getirilen yükler, en kısa süre içerisinde nakliyesi yapılarak müşterilerimize zaman ve ekonomik kazanç sağlanmaktadır.

Konusunda bilgi sahibi olmaması sebebiyle parça yük ve eşyaların nakliyesine büyük bedeller ödeyen kişi ve kuruluşlar, gittikçe artan sayıda taleplerle ambar taşımacılığına yönelmektedir.

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı nda Efe Evden Evde Nakliyat Güvencesi

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı profesyonelce tasarlanmakta ve en küçük bir sorun yaşanmasına fırsat verilmeden yapılmaktadır.

 

Ambar hizmetleri için teslim ettiğiniz tüm yükleriniz firmamızın garantisi altına alınarak, dilediğiniz adreslere %100 güven içerisinde nakledilmektedir. Yüklerinizin cinsine göre kg, parça başı şeklinde değerlendirilerek gidecekleri mesafeye göre değer fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ambar hizmetlerinin yapılmasındaki en büyük gaye, parça yükleri olup bir nakliye aracını dolduramayan, dolayısıyla yüksek nakliye bedeli talep edilen kişilerin yüklerinin, en uygun fiyat seçenekleriyle aynı yöne giden diğer yük ve eşyalarla birleştirilerek taşınmasıdır.

 

Firmamız bu tür taleplerde yükleri adreslerden alarak birleştirme merkezinde toplamakta ve gideceği yöndeki diğer yüklerle birleştirerek nakliyesini sağlamaktadır.

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı Resim 3
Kaliteyi Güveni Bir Arada İsteyenler Bizi Arasın

Cinsine göre ve gideceği mesafeye uygun olarak en sağlam şekilde ambalajlanan yükler, güven içerisinde son adreslerine teslim edilmektedir.

 

Kargo fiyatlarına nispeten oldukça uygun olması sebebiyle en avantajlı nakliye yöntemi olan ambar nakliyesi, hem ekonomik olarak, hem de yükün güvenli olarak taşınmasını sağlamaktadır.

Her Türlü Yük Veya Parça Eşyalarınızı Adresten Adrese Teslim Ediyoruz

Aynı yöne giden yükler fazlalaştıkça fiyatlar daha da uygun olabilmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinden mesafe sorun edilmeksizin ambar yükü alınmaktadır.

İstanbul Yalova Nakliyat karayolu taşımacılığında lojistik destek anlamında tüm nakliye şirketleri tarafından kullanılmaktadır. Örneğin İstanbul’a yük getiren bir nakliye aracı, geldiği şehre boş dönüp ekstra yakıt masrafı yapmaktansa, ambarlardan yük talep ederek tüm masraflarından kurtulmaktadır.

 

Bu şekilde ülke ekonomisine de büyük yararlar sağlayan nakliye ambarları, nakliye firmalarının lojistikte can damarıdır. Firmamız ambar hizmetlerinde kalite standartlarını oluşturmuş ve kurumsallaşmayı sağlamış şekilde görev yapmaktadır.

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı Resim 4

İstanbul Yalova Ofis Taşımacılığı

İstanbul Yalova Nakliyat konusunda sektörün öncüsü olan firmamız, Türkiye’nin dört bir yanına en uygun fiyat seçenekleriyle, her çeşit yük ve eşyanın hasarsız olarak nakledilmesini sağlamaktadır.

 

Yüksek kargo fiyatlarından kurtulmak ve yüklerinizin en kısa sürelerde dilediğiniz noktalara sorunsuz ulaşımını sağlayabilmek için, firmamızın ambar hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Yalova Nakliyat firmamızın iletişim adreslerinden bize ulaşarak yük ve eşyalarınızın nakliyesi konusunda hizmet talep edebilir, fiyat ve nakliye süreleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Yalova Nakliyat Ambarı İletişim

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Çengelköy Nakliyat Sayfamıza Buradan Girip İnceleye Bilirsiniz?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Ümraniye Nakliyat