Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Anadolu Yakası’ nın en yoğun yerleşim yerlerinden olan Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliyat hizmetimiz ile profesyonel taşımacılık yapmaktayız. Sorunsuz, hasarsız, kayıpsız ve stressiz taşınmanın doğru adresi Efe Nakliyat, Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti ile siz değerli müşterilerinin her zaman yanındadır.

Taşınmak, yorucudur, masraflıdır, streslidir… Biz bu yargıları ortadan kaldırıyoruz. Bizimle taşınmak konforlu ve ekonomiktir diyoruz. Sadece demekle kalmıyor huzurlu bir şekilde yeni evinize taşınmanızı sağlıyoruz.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında müşterilerimiz hiçbir eşyaya ellerini sürmüyor, ağırlık kaldırmıyor, yorulmuyor ve gereksiz masraflara maruz kalmıyor. Biz Efe Nakliyat olarak planlı ve sistemli bir şekilde eşyalarınızı taşıyor, yerleştiriyor ve yeni evinizin kapılarını yaşanmaya hazır bir şekilde siz değerli müşterilerimize açıyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Resim Küçük 1

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti almak için bize gelen talepler üzerine öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu hizmet taşınmanın nasıl olacağı konusunda yaptığımız bir ön çalışmadır ve müşterilerimiz de bu hizmet karşılığında hem işin maliyeti hem de nasıl yapılacağı konusunda bilgilendirilmektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Kadıköy evden eve nakliyat ekspertiz hizmetimizde müşterilerimizden gelen talep üzerine ekspertizlerimiz eşyaların miktarını, boyutunu ve türünü inceleyerek ne tür araç ihtiyacı olduğunu, kaç eleman çalışması gerektiğini belirlerler. Ayrıca taşınılacak yerin uzaklığı, binanın konumu değerlendirilerek taşınmanın maliyeti çıkarılır. Taşınmanın ne kadar zamanda tamamlanacağı, maliyeti ve ne tür hizmetler verileceği bir raporla müşterilerimize sunulur. Müşterimizle anlaşma sağlanması durumunda da sözleşme yapılır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Resim büyük 1

Efe Nakliyat olarak uzun yıllardır taşımacılık sektöründe tüm İstanbul’ da faaliyet göstermekteyiz. Her boyutta kapalı kasa araçlarımız ve asansörlü taşıma sistemlerimizden oluşan geniş bir araç parkurumuz bulunmaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimizi en uygun araçlar ve deneyimli personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Personelimiz güvenilir, işinin ehli kişilerdir. Mobilya montajından, elektrik ve su tesisat işlerine kadar her konuda bilgi sahibidirler. Taşınan eşyaların kurulumunu yapmakta, beyaz eşyaların bağlantılarını yaparak çalışır duruma getirmektedirler.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Resim Küçük 2

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimizde her eşyanın türüne ve boyutuna uygun paketleme yapmaktayız. Tüm eşyalar türüne uygun olarak ayrılır, paketlenir, varillere yerleştirilir ve etiketlenerek araca yüklenir. Antikalar, kıymetli eşyalar, tablolar, elektronik cihazlar büyük bir titizlik ve dikkatle taşınmaktadır. Hiçbir eşya zarar görmeden yeni yerlerine yerleştirilir. Giysi ve tekstil ürünleri kırışmadan, kirlenmeden özel askılı sistemlerimizde taşınmaktadır. Sistemli bir şekilde toplanan eşyalar yeni adreslerinde ki yerlerine müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilerek Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimiz tamamlanmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Efe Nakliyat evinizi taşımacılık sigortası kapsamında taşımaktadır. Ne kadar dikkatli ve titiz çalışsak da her zaman görünmez kaza riski vardır. Böyle durumlarda müşterilerimiz mağdur edilmemekte ve olası hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin önündedir ve müşteri daima haklıdır. Bu hassasiyetimiz ile yıllardır yüzlerce evi ve aileyi yeni yuvalarına güvenle taşıdık, taşımaya da devam ediyoruz.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve stressiz bir taşınma garantisi veriyoruz. Müşteri mahremiyeti bizim için önemlidir. Verdiğimiz hizmeti iş olarak değil bir yuva taşımanın hassasiyeti olarak görmekte ve müşterilerimizin bize olan güvenine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Her eşyanız bizim için değerlidir ve sorumluluğumuzdadır

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Resim büyük 2

Eğer siz de Kadıköy ve çevresinde taşınmanızı sağlayacak profesyonel bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Efe nakliyat Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti ile bir telefon kadar yakınınızdadır. Size uygun fiyatlı ve profesyonel bir taşınma garantisi veriyoruz. Sadece Kadıköy’ de değil tüm İstanbul’ da taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Geniz araç parkurumuz ve yeterli iş gücümüz ile aynı anda farklı müşterilerimizin taleplerine yanıt verebiliyor, farklı noktalarda faaliyet gösteriyoruz.

Bizimle taşınmanın ayrıcalığından yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir, iletişim sayfamızdan bize mail gönderebilirsiniz. Talepleriniz müşteri hizmetleri personelimiz tarafından alınarak ilgili personele iletilmekte ve size talepleriniz hakkında bilgi verilmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında bizimle iletişim kurarak sorularınızı iletebilirsiniz. Talepleriniz üzerine dilediğiniz zaman ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

Efe Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimizi uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Yeni yuvalarınıza huzur içinde taşınmanızı sağlıyoruz. Siz ve eşyalarınız bizim için çok değerlisiniz.

Kadıköy Nakliyat İletişim

Kadıköy nakliyat firmaları  arasında en iyisi olamaktan gurur duyuyoruz. Sizde hemen arayarak Kadıköy Nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:3    Ortalama:4.7/5]
2 Yorumlar
  1. Firmanın verdiği hizmetten memnun kaldım ve müşteriye ilgi alakası çok iyidi eşyalarımızı da gereken önlemleri alıp hasar vermeden güvenli bir şekilde taşıdıkları için hepsine teşekkürler…

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:3    Ortalama:4.7/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Düzce Nakliyat Ambarı
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bostancı Nakliyat
Şurada 5'den anonymous'e oy ver: Kurtköy Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Yalova Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Adana Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar