Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Kadıköy Nakliyat

Kadıköy Nakliyat Resim 1

İstanbul Anadolu Yakası’ nın en yoğun yerleşim yerlerinden olan Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliyat hizmetimiz ile profesyonel taşımacılık yapmaktayız.

 

Sorunsuz, hasarsız, kayıpsız ve stressiz taşınmanın doğru adresi Efe Nakliyat, Kadıköy Nakliyat hizmeti ile siz değerli müşterilerinin her zaman yanındadır. Kadıköy Nakliyat hizmeti almak için bize gelen talepler üzerine öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz.

 

Bu hizmet taşınmanın nasıl olacağı konusunda yaptığımız bir ön çalışmadır ve müşterilerimiz de bu hizmet karşılığında hem işin maliyeti hem de nasıl yapılacağı konusunda bilgilendirilmektedir.

Kadıköy Nakliyat Sınırsız Hizmet Anlayışı

Kadıköy Şehir İçi Nakliyat ekspertiz hizmetimizde müşterilerimizden gelen talep üzerine ekspertizlerimiz eşyaların miktarını, boyutunu ve türünü inceleyerek ne tür araç ihtiyacı olduğunu, kaç eleman çalışması gerektiğini belirlerler. Ayrıca taşınılacak yerin uzaklığı, binanın konumu değerlendirilerek taşınmanın maliyeti çıkarılır.

Kadıköy Nakliyat Resim 2

Efe Nakliyat olarak uzun yıllardır taşımacılık sektöründe tüm İstanbul’ da faaliyet göstermekteyiz. Her boyutta kapalı kasa araçlarımız ve asansörlü taşıma sistemlerimizden oluşan geniş bir araç parkurumuz bulunmaktadır.

 

Kadıköy Nakliye hizmetimizi en uygun araçlar ve deneyimli personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Personelimiz güvenilir, işinin ehli kişilerdir.

Kadıköy Evden Eve Nakliye Fiyatları

Efe Nakliyat evinizi taşımacılık sigortası kapsamında taşımaktadır. Kadıköy Şehir İçi Kamyonet ne kadar dikkatli ve titiz çalışsak da her zaman görünmez kaza riski vardır.

 

Böyle durumlarda müşterilerimiz mağdur edilmemekte ve olası hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin önündedir ve müşteri daima haklıdır. Bu hassasiyetimiz ile yıllardır yüzlerce evi ve aileyi yeni yuvalarına güvenle taşıdık, taşımaya da devam ediyoruz.

Kadıköy Nakliyat hizmetimizde her eşyanın türüne ve boyutuna uygun paketleme yapmaktayız. Tüm eşyalar türüne uygun olarak ayrılır, paketlenir, varillere yerleştirilir ve etiketlenerek araca yüklenir.

 

Antikalar, kıymetli eşyalar, tablolar, elektronik cihazlar büyük bir titizlik ve dikkatle taşınmaktadır. Hiçbir eşya zarar görmeden yeni yerlerine yerleştirilir. Giysi ve tekstil ürünleri kırışmadan, kirlenmeden özel askılı sistemlerimizde taşınmaktadır.

Kadıköy Nakliyat Resim 3

Kadıköy Nakliye Hızlı ve Güvenilir Bir Şekilde Paketleme Güvencesiyle

Eğer siz de Kadıköy ve çevresinde taşınmanızı sağlayacak profesyonel bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Efe nakliyat Kadıköy Şehir İçi Nakliye hizmeti ile bir telefon kadar yakınınızdadır.

 

Size uygun fiyatlı ve profesyonel bir taşınma garantisi veriyoruz. Sadece Kadıköy’ de değil tüm İstanbul’ da taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Geniş araç parkurumuz ve yeterli iş gücümüz ile aynı anda farklı müşterilerimizin taleplerine yanıt verebiliyor, farklı noktalarda faaliyet gösteriyoruz.

Kadıköy Uygun Nakliyat hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve stressiz bir taşınma garantisi veriyoruz. Müşteri mahremiyeti bizim için önemlidir.

 

Kadıköy Şehir İçi Nakliye verdiğimiz hizmeti iş olarak değil bir yuva taşımanın hassasiyeti olarak görmekte ve müşterilerimizin bize olan güvenine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Her eşyanız bizim için değerlidir ve sorumluluğumuzdadır

Nakliyat Bünyesinde Her Zaman Bu Alanda En Kaliteli Taşımacılık.

Efe Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize Kadıköy Nakliye hizmetimizi uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Yeni yuvalarınıza huzur içinde taşınmanızı sağlıyoruz. Siz ve eşyalarınız bizim için çok değerlisiniz.

 

Mobilya montajından, elektrik ve su tesisat işlerine kadar her konuda bilgi sahibidirler. Taşınan eşyaların kurulumunu yapmakta, beyaz eşyaların bağlantılarını yaparak çalışır duruma getirmektedirler.

Kadıköy Nakliyat Resim 4

Bizimle taşınmanın ayrıcalığından yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir, iletişim sayfamızdan bize mail gönderebilirsiniz. Talepleriniz müşteri hizmetleri personelimiz tarafından alınarak ilgili personele iletilmekte ve size talepleriniz hakkında bilgi verilmektedir.

 

Kadıköy Şehir İçi Kamyonet hizmetimiz hakkında bizimle iletişim kurarak sorularınızı iletebilirsiniz. Talepleriniz üzerine dilediğiniz zaman ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

Kadıköy Ofis, Biro Taşımacılığı

Taşınmanın ne kadar zamanda tamamlanacağı, maliyeti ve ne tür hizmetler verileceği bir raporla müşterilerimize sunulur. Müşterimizle anlaşma sağlanması durumunda da sözleşme yapılır.

 

Sistemli bir şekilde toplanan eşyalar yeni adreslerinde ki yerlerine müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilerek Kadıköy Ucuz Nakliyat hizmetimiz tamamlanmaktadır.

Kadıköy Nakliyat Resim 5

Nakliyat firmaları işini her zaman en güzel şekilde ve en güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyor. Bünyesinde yer alan tüm araçlar güvenli araçlardır ve eşyalar taşınırken hiçbir zarar görmeden taşınan eve veya daireye yerleştirilir.

 

Müşterimizin memnun kalmadığı yerler olduğunda bizleri bilgilendirerek hemen sorunun olduğu kısımları müşteri ile konuşarak hal ederiz.

Kadıköy Ofis Taşımacılığı Geniş ve Kapsamlı Çalışma Performansı?

Kadıköy Nakliyat tamamen güvenilir bir şekilde ve tamamen işini garantiye alan ve müşterilerini memnun eden personeller sayesinde hem en kısa süre içerisinde hem de en kaliteli biçimde şehirler arası ve şehir içi taşıma işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizimle çalışarak Nakliyelerinizi daha kolay ve hızlı taşıma hedevlerine kavuşun.

efe nakliyat logo
Kadıköy Nakliyat İletişim Adresimiz.

Kadıköy nakliye firmaları  arasında en iyisi olamaktan gurur duyuyoruz. Sizde hemen arayarak Kadıköy Nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

Pendik Nakliyat Sayfamıza bu linkten girip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat
[Toplam:3    Ortalama:5/5]
3 Yorumlar
  1. Firmanın verdiği hizmetten memnun kaldım ve müşteriye ilgi alakası çok iyidi eşyalarımızı da gereken önlemleri alıp hasar vermeden güvenli bir şekilde taşıdıkları için hepsine teşekkürler…

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat