Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Kadıköy Nakliyat

Kadıköy Nakliyat Resim 1

İstanbul Anadolu Yakası’ nın en yoğun yerleşim yerlerinden olan Kadıköy ve çevresinde evden eve nakliyat hizmetimiz ile profesyonel taşımacılık yapmaktayız. Sorunsuz, hasarsız, kayıpsız ve stressiz taşınmanın doğru adresi Efe Nakliyat, Kadıköy Nakliyat hizmeti ile siz değerli müşterilerinin her zaman yanındadır.

Kadıköy Nakliyat hizmeti almak için bize gelen talepler üzerine öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu hizmet taşınmanın nasıl olacağı konusunda yaptığımız bir ön çalışmadır ve müşterilerimiz de bu hizmet karşılığında hem işin maliyeti hem de nasıl yapılacağı konusunda bilgilendirilmektedir.

Kadıköy Şehir İçi Nakliyat ekspertiz hizmetimizde müşterilerimizden gelen talep üzerine ekspertizlerimiz eşyaların miktarını, boyutunu ve türünü inceleyerek ne tür araç ihtiyacı olduğunu, kaç eleman çalışması gerektiğini belirlerler. Ayrıca taşınılacak yerin uzaklığı, binanın konumu değerlendirilerek taşınmanın maliyeti çıkarılır.

Kadıköy Nakliyat Sınırsız Hizmet Anlayışı

Kadıköy Nakliyat Resim 2

Efe Nakliyat olarak uzun yıllardır taşımacılık sektöründe tüm İstanbul’ da faaliyet göstermekteyiz. Her boyutta kapalı kasa araçlarımız ve asansörlü taşıma sistemlerimizden oluşan geniş bir araç parkurumuz bulunmaktadır. Kadıköy Nakliye hizmetimizi en uygun araçlar ve deneyimli personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Personelimiz güvenilir, işinin ehli kişilerdir.

Kadıköy Nakliyat hizmetimizde her eşyanın türüne ve boyutuna uygun paketleme yapmaktayız. Tüm eşyalar türüne uygun olarak ayrılır, paketlenir, varillere yerleştirilir ve etiketlenerek araca yüklenir. Antikalar, kıymetli eşyalar, tablolar, elektronik cihazlar büyük bir titizlik ve dikkatle taşınmaktadır. Hiçbir eşya zarar görmeden yeni yerlerine yerleştirilir. Giysi ve tekstil ürünleri kırışmadan, kirlenmeden özel askılı sistemlerimizde taşınmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Efe Nakliyat evinizi taşımacılık sigortası kapsamında taşımaktadır. Kadıköy Şehir İçi Kamyonet ne kadar dikkatli ve titiz çalışsak da her zaman görünmez kaza riski vardır. Böyle durumlarda müşterilerimiz mağdur edilmemekte ve olası hasarlar firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin önündedir ve müşteri daima haklıdır. Bu hassasiyetimiz ile yıllardır yüzlerce evi ve aileyi yeni yuvalarına güvenle taşıdık, taşımaya da devam ediyoruz.

Kadıköy Nakliyat Resim 3

Kadıköy Uygun Nakliyat hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve stressiz bir taşınma garantisi veriyoruz. Müşteri mahremiyeti bizim için önemlidir. Kadıköy Şehir İçi Nakliyat verdiğimiz hizmeti iş olarak değil bir yuva taşımanın hassasiyeti olarak görmekte ve müşterilerimizin bize olan güvenine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Her eşyanız bizim için değerlidir ve sorumluluğumuzdadır

Kadıköy Nakliyat Hızlı ve Güvenilir Bir Şekilde Paketleme Güvencesiyle

Eğer siz de Kadıköy ve çevresinde taşınmanızı sağlayacak profesyonel bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Efe nakliyat Kadıköy Şehir İçi Nakliye hizmeti ile bir telefon kadar yakınınızdadır. Size uygun fiyatlı ve profesyonel bir taşınma garantisi veriyoruz. Sadece Kadıköy’ de değil tüm İstanbul’ da taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Geniş araç parkurumuz ve yeterli iş gücümüz ile aynı anda farklı müşterilerimizin taleplerine yanıt verebiliyor, farklı noktalarda faaliyet gösteriyoruz.

Bizimle taşınmanın ayrıcalığından yararlanmak için bizi 7/24 arayabilir, iletişim sayfamızdan bize mail gönderebilirsiniz. Talepleriniz müşteri hizmetleri personelimiz tarafından alınarak ilgili personele iletilmekte ve size talepleriniz hakkında bilgi verilmektedir. Kadıköy Şehir İçi Kamyonet hizmetimiz hakkında bizimle iletişim kurarak sorularınızı iletebilirsiniz. Talepleriniz üzerine dilediğiniz zaman ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

Kadıköy Nakliyat Resim 4

Nakliyat Bünyesinde Her Zaman Bu Alanda En Kaliteli Taşımacılık.

Efe Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize Kadıköy Nakliye hizmetimizi uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Yeni yuvalarınıza huzur içinde taşınmanızı sağlıyoruz. Siz ve eşyalarınız bizim için çok değerlisiniz. Mobilya montajından, elektrik ve su tesisat işlerine kadar her konuda bilgi sahibidirler. Taşınan eşyaların kurulumunu yapmakta, beyaz eşyaların bağlantılarını yaparak çalışır duruma getirmektedirler.

Taşınmanın ne kadar zamanda tamamlanacağı, maliyeti ve ne tür hizmetler verileceği bir raporla müşterilerimize sunulur. Müşterimizle anlaşma sağlanması durumunda da sözleşme yapılır.  Sistemli bir şekilde toplanan eşyalar yeni adreslerinde ki yerlerine müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilerek Kadıköy Ucuz Nakliyat hizmetimiz tamamlanmaktadır.

Kadıköy Nakliyat Geniş ve Kapsamlı Çalışma Performansı?

Kadıköy Nakliye tamamen güvenilir bir şekilde ve tamamen işini garantiye alan ve müşterilerini memnun eden personeller sayesinde hem en kısa süre içerisinde hem de en kaliteli biçimde şehirler arası ve şehir içi taşıma işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizimle çalışarak Nakliyelerinizi daha kolay ve hızlı taşıma hedevlerine kavuşun.

Kadıköy Nakliyat Resim 5

Nakliyat firmaları işini her zaman en güzel şekilde ve en güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyor. Bünyesinde yer alan tüm araçlar güvenli araçlardır ve eşyalar taşınırken hiçbir zarar görmeden taşınan eve veya daireye yerleştirilir. Müşterimizin memnun kalmadığı yerler olduğunda bizleri bilgilendirerek hemen sorunun olduğu kısımları müşteri ile konuşarak hal ederiz.

Ençok Aktif Olduğumuz Bölümler

Kadıköy  nakliye ambarları, Kadıköy  kamyonet, Kadıköy  nakliye ambarı, Kadıköy  evden eve nakliyat, Kadıköy  ev taşıma, Kadıköy ambar taşıma, Kadıköy nakliye, Kadıköy parça eşya taşıma, Kadıköy ambar fiyat, Kadıköy  nakliyat firmaları, Kadıköy kamyon nakliye, Kadıköy Nakliyat, Kadıköy Efe Nakliyat, Nakliyat, Şehirler arası taşıma, Kadıköy  Nakliyat Firmaları, Ambar Taşımacılık, Kadıköy  Nakliye Fiyatları, Şehirler arası parsiyel taşımacılık,

Şehirler arası nakliyat, Ambar, Evden eve nakliyat,  ambar fiyatlari,  nakliye fiyatları, Kadıköy Şehirler arası taşıma, Kadıköy arası parsiyel yük nakliyat fiyatlari, parça eşya yük taşıma fiyatları, Ambar Kargo, Kadıköy Ambar Firmaları, Kadıköy Nakliye, Kadıköy Nakliyat, Kadıköy Nakliyat AmbarıParça Yük TaşımaAğır Nakliyat, Ucuz nakliyat ambarı, Kadıköy kamyon nakliye, parça eşya taşıma, Kadıköy parsiyel nakliye

efe nakliyat logo
Kadıköy Nakliyat İletişim

Kadıköy nakliyat firmaları  arasında en iyisi olamaktan gurur duyuyoruz. Sizde hemen arayarak Kadıköy Nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

Şehir İçi Nakliyat
[Toplam:3    Ortalama:5/5]
2 Yorumlar
  1. Firmanın verdiği hizmetten memnun kaldım ve müşteriye ilgi alakası çok iyidi eşyalarımızı da gereken önlemleri alıp hasar vermeden güvenli bir şekilde taşıdıkları için hepsine teşekkürler…

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Bandırma Nakliyat
Şurada 5'den anonymous'e oy ver: Ümraniye Nakliyat
Şurada 5'den anonymous'e oy ver: Ümraniye Nakliyat
Şurada 5'den anonymous'e oy ver: Çekmeköy Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bulgurlu Evden Eve Nakliyat

Son Yorumlar

Ümraniye Nakliyat