Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Kartal Evden Eve Nakliyat

İstanbul’ un tüm bölgelerinde uzun yıllardır profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kartal evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile de Kartal ve çevresinde ki müşterilerimizin sistemli ve konforlu bir şekilde taşınmalarını gerçekleştiriyoruz. Hasarsız, sorunsuz ve ekonomik fiyatlarla taşınmak isteyen müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Ev taşımak, maddi manevi zor ve yorucu bir iştir. Eşyaların paketlenmesi, kolilere yerleştirilmesi, uygun bir araç kiralanarak taşınması, taşıma işlemini gerçekleştirecek personel bulunması ve tüm eşyaların yeni yerlerine yerleştirilmesi hem zaman hem bütçe hem de emek gerektirmektedir. Tüm bu aşamaları kendiniz yaptığınızda yorgunluk ve maddi kayıp çok daha fazla olmaktadır. Firmamız Kartal evden eve nakliyat hizmeti ile tüm taşınma stresini üzerinizden almakta ve uygun maliyetlerle taşınmanızı gerçekleştirmektedir.

Kartal Evden Eve Nakliyat Resim-1

Kartal evden eve nakliyat hizmetimizi güvenilir ve işinin uzmanı personelimiz ile gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın miktarına ve boyutuna uygun donanımlı araçlarımız ile taşıyoruz. Araç parkurumuz ebattı donanımlı araçlar içermektedir. Ayrıca asansörlü taşıma sistemlerimiz bulunmaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Kartal evden eve nakliyat hizmetimizde müşteri taleplerini hızlı bir şekilde değerlendirerek öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz hizmeti taşınma planı açısından önemlidir ve işin mahiyeti konusunda fikir vermektedir. Eksprtizlerimiz müşterilerimizin eşyalarının ebatını ve miktarını inceliyorlar, taşınılacak mesafeyi değerlendiriyorlar ve maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlıyorlar. Müşterilerimize taşınmanın ne zaman ve nasıl gerçekleşeceği, kaç personel çalışacağı, hangi büyüklükte araç kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede gerçekleşeceği ve kaç liraya mal olacağı bu raporla bildiriliyor. Böylelikle işin hep bütçesi ortaya çıkıyor hem de sözleşme maddeleri belirlenmiş oluyor. Kartal evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında ayrıca ücret talep edilmemekte ve sözleşme şartlarına bire bir uyulmaktadır.  Ayrıca sigortacılık işlemleri de tarafımızdan yapılmakta ve eşyalar koruma altına alınmaktadır.

Kartal-Evden-Eve-Nakliyat-Resim-3

Piyasada güvenilirliği ve eşya taşıma ehliyeti olmayan birçok nakliye firması bulunmaktadır. Bunlar sözleşme, sigorta gibi taşımacılıkta önemli olan detayları gerçekleştirmedikleri gibi eşyaların kaybolmasından verilen sözlerin tutulmamasına ve ek ücret taleplerine kadar birçok olumsuz davranış sergileyebilmektedirler. En kötüsü de müşteri bu gibi durumlarda hak iddaa edememektedir. Biz Efe Nakliyat olarak 10 yılı aşkın süredir profesyonel taşımacılık hizmeti vererek ve her geçen gün daha da büyüyerek işimizi yapıyoruz. Donanımlı araçlarımız, deneyimli iş gücümüz, son sistem paketleme ekipmanlarımız ve profesyonel hizmet anlayışımız ile Kartal evden eve nakliyat hizmetini en doğru ve dürüst bir şekilde vermekteyiz. Mobilyaların montajından, su ve elektrik tesisat işlerine tüm taşınma aşamalarını işinin ehli personelimiz ile yapmaktayız.

Kartal Evden Eve Nakliyat Resim-2

Kartal evden eve nakliyat hizmetimizin önemli aşamalarından biri de eşya paketlemedir.  Deneyimli personelimiz büyük bir özen ve dikkatle eşyaların miktarına, türüne ve ebatlarına en uygun şekilde paketlenmelerini sağlamakta ve paketleri etiketlemektedirler.  Özel paketleme ekipmanlarımız eşyaların türüne uygun ve yüksek korumalı malzemelerdir. Her eşya türüne uygun olarak ayrılmakta ve zarar görmeyecek, tozlanmayacak ve kirlenmeyecek şekilde sarılarak taşınmaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kartal evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında eşyalar personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde araca taşınmaktadır.  Bazı binaların koridorları ve daire kapıları dar olduğu için bu yolla eşya taşıma riskli olmaktadır. Böyle durumlarda ve çok yüksek katlı dairelerden taşınma durumlarında asansörlü taşıma sistemimizi kullanarak eşyaları güvenli ve pratik bir şekilde taşıyoruz. Bu sistem bina dışından eşyaların pencereden araca taşınmasını sağlamaktadır.

Araca yüklenen eşyalar güvenli bir şekilde yeni adrese ulaştırılmakta ve her bir koli tek tek açılarak yeni yerlerine eşyalar yerleştirilmektedir. Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile taşınan mobilya ve beyaz eşyaların montaj ve demontaj işlerini deneyimli uzman kadromuz dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm eşyalar yerlerine yerleştirilmiş ve eksiksiz olarak işimizi tamamlıyoruz. Yeni evi içinde yaşanır duruma getirerek sahiplerine teslim ediyoruz.

Kartal Evden Eve Nakliyat Resim-4

Kartal Nakliye bölgelerimiz:

  • Çarşı Evden Eve Nakliyat
  • Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat
  • Cevizli Evden Eve Nakliyat
  • Soğanlık Evden Eve Nakliyat
  • Yakacık Evden Eve Nakliyat
  • Cumhuriyet Evden Eve Nakliyat
  • Esentepe Evden Eve Nakliyat
  • Orta Evden Eve Nakliyat
  • Topselvi Evden Eve Nakliyat

Taşınmak ciddi bir iştir ve ciddi bir firma ile yapılmalıdır. Biz Efe Nakliyat olarak evden eve nakliyat işinde kendimize güveniyor ve konforlu bir şekilde taşınma sözü veriyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle telefon ya da internet adresimizde ki iletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz. Kartal evden eve nakliyat hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız. Uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin yüzünü güldürmekten onur duyuyoruz.

Kartal Nakliyat İletişim

Kartal Nakliye de sizde uygun fiyat istiyorsanız tek tercihiniz biziz. Sizde hemen Bizi Arayarak evinizi taşıyın.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Düzce Nakliyat Ambarı
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bostancı Nakliyat
Şurada 5'den anonymous'e oy ver: Kurtköy Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Yalova Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Adana Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar