Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Kartal Nakliyat

Kartal Nakliyat Resim 1

İstanbul’ un tüm bölgelerinde uzun yıllardır profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kartal Nakliyat hizmetlerimiz ile de Kartal ve çevresinde ki müşterilerimizin sistemli ve konforlu bir şekilde taşınmalarını gerçekleştiriyoruz. Hasarsız, sorunsuz ve ekonomik fiyatlarla taşınmak isteyen müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Kartal Nakliyat hizmetimizi güvenilir ve işinin uzmanı personelimiz ile gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın miktarına ve boyutuna uygun donanımlı araçlarımız ile taşıyoruz. Araç parkurumuz ebattı donanımlı araçlar içermektedir. Ayrıca asansörlü taşıma sistemlerimiz bulunmaktadır. İşimizi titiz ve disiplinli yaparak sektörde en iyiler arasında yerimizi aldık.

Kartal Nakliyat'la Güvenilir Taşımacılık Artık Çok Daha Kolay!

Kartal Nakliyat hizmetimizde müşteri taleplerini hızlı bir şekilde değerlendirerek öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz hizmeti taşınma planı açısından önemlidir ve işin mahiyeti konusunda fikir vermektedir.

 

Eksprtizlerimiz müşterilerimizin eşyalarının ebatını ve miktarını inceliyorlar, taşınılacak mesafeyi değerlendiriyorlar ve maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlıyorlar.

Kartal Nakliyat Resim 2

Piyasada güvenilirliği ve eşya taşıma ehliyeti olmayan birçok nakliye firması bulunmaktadır. Bunlar sözleşme, sigorta gibi taşımacılıkta önemli olan detayları gerçekleştirmedikleri gibi eşyaların kaybolmasından verilen sözlerin tutulmamasına ve ek ücret taleplerine kadar birçok olumsuz davranış sergileyebilmektedirler. En kötüsü de müşteri bu gibi durumlarda hak iddaa edememektedir.

Kartal Nakliyat hizmetimizin önemli aşamalarından biri de eşya paketlemedir. Kartal Şehir İçi Nakliyat deneyimli personelimiz büyük bir özen ve dikkatle eşyaların miktarına, türüne ve ebatlarına en uygun şekilde paketlenmelerini sağlamakta ve paketleri etiketlemektedirler.  Özel paketleme ekipmanlarımız eşyaların türüne uygun ve yüksek korumalı malzemelerdir.

Kartal Nakliyat’tan Geçmiş’den Günümüze Kaliteli Taşımacılık

Kartal Nakliyat hizmetimiz sırasında eşyalar personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde araca taşınmaktadır.  Bazı binaların koridorları ve daire kapıları dar olduğu için bu yolla eşya taşıma riskli olmaktadır.

 

Böyle durumlarda ve çok yüksek katlı dairelerden taşınma durumlarında asansörlü taşıma sistemimizi kullanarak eşyaları güvenli ve pratik bir şekilde taşıyoruz.

Kartal Nakliyat Resim 3

Araca yüklenen eşyalar güvenli bir şekilde yeni adrese ulaştırılmakta ve her bir koli tek tek açılarak yeni yerlerine eşyalar yerleştirilmektedir.

 

Kartal Ofis Taşımacılığı hizmetimiz ile taşınan mobilya ve beyaz eşyaların montaj ve demontaj işlerini deneyimli uzman kadromuz dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm eşyalar yerlerine yerleştirilmiş ve eksiksiz olarak işimizi tamamlıyoruz.

Kartal Nakliyat müşterilerimize taşınmanın ne zaman ve nasıl gerçekleşeceği, kaç personel çalışacağı, hangi büyüklükte araç kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede gerçekleşeceği ve kaç liraya mal olacağı bu raporla bildiriliyor. Böylelikle işin hep bütçesi ortaya çıkıyor hem de sözleşme maddeleri belirlenmiş oluyor.

Kartal Nakliyat Resim 4

Kartal Nakliyat her eşya türüne uygun olarak ayrılmakta ve zarar görmeyecek, tozlanmayacak ve kirlenmeyecek şekilde sarılarak taşınmaktadır. Bu sistem bina dışından eşyaların pencereden araca taşınmasını sağlamaktadır.

 

Kartal Şehir İçi Nakliyat hizmetimiz sırasında ayrıca ücret talep edilmemekte ve sözleşme şartlarına bire bir uyulmaktadır.  Ayrıca sigortacılık işlemleri de tarafımızdan yapılmakta ve eşyalar koruma altına alınmaktadır.

Kartal Nakliyat Bünyesinde Bulundurduğu Araçlar Güvenli Araçlardır.

Kartal Şehir İçi Kamyonet mobilyaların montajından, su ve elektrik tesisat işlerine tüm taşınma aşamalarını işinin ehli personelimiz ile yapmaktayız. Kartal Ofis Taşımacılığı uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin yüzünü güldürmekten onur duyuyoruz.

 

Tamamen müşterimizin yaşam kalitesini yükseltmek ve daha modern yaşamasını sağlamaktır. Yeni evi içinde yaşanır duruma getirerek sahiplerine teslim ediyoruz.

Biz Kartal Nakliye olarak 10 yılı aşkın süredir profesyonel taşımacılık hizmeti vererek ve her geçen gün daha da büyüyerek işimizi yapıyoruz. Donanımlı araçlarımız, deneyimli iş gücümüz, son sistem paketleme ekipmanlarımız ve profesyonel hizmet anlayışımız ile Kartal Şehir İçi Kamyonet hizmetini en doğru ve dürüst bir şekilde vermekteyiz.

Kartal Nakliyat Resim 5

Taşınmak ciddi bir iştir ve ciddi bir firma ile yapılmalıdır. Biz Kartal Şehir İçi Kamyonet olarak evden eve nakliyat işinde kendimize güveniyor ve konforlu bir şekilde taşınma sözü veriyoruz.

 

Bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle telefon ya da internet adresimizde ki iletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz. Kartal Nakliyat hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız.

Kartal Nakliye Hangi Bölgelerde Daha Etkilidir.

Kartal Şehir İçi Nakliye tamamen güvenilir bir şekilde ve tamamen işini garantiye alan ve müşterilerini memnun eden personeller sayesinde hem en kısa süre içerisinde hem de en kaliteli biçimde Şehir içi ve Şehirler arası taşımacılık yapmaktayız.

 

Kartal Uygun Nakliyat geçmişimizde aldığımız güçle her zaman sektörün en iyi ve yenilikleri müşterimize yaşatarak hayattaki işlerini kolaylaştırarak taşınmalarını kolaylaştırıyoruz.

Kartal Parça Taşımacılığı eşyalarınızı güvenli bir şekilde ve gözünüz önünde paketleniyor. Hızlıca ve güvenilir bir şekilde paketlenen eşyalar nakliyat araçlarına personeller tarafından yükleniyor ve ulaştırılması gereken alana en kısa süre içerisinde ulaştırılıyor.

 

Araçlarımıza yüklediğimiz eşyalarınızı yeni evinize bir an önce götürerek süreci nekadar hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanın gayretindeyiz.

Şehir İçi Nakliyat

Kartal Ofis Taşımacılığı işini her zaman en güzel şekilde ve en güvenilir şekilde yapmaya özen gösteriyor. Bünyesinde yer alan tüm araçlar ve personelimiz güvenilir kadrolardan oluşmaktadır.

 

Eşyalarınız taşınırken hiçbir zarar gelmeksizin taşınmasına ve yeni evinize yerleştirmesine kadar tüm süreç takibimizdedir. Müşterimiz yapılan işten ne kadar memnun kalırsa bizlerde o kadar memnun oluruz.

Kartal Nakliye kartal ve çevresinde oldukça kaliteli ve geniş kapsamlı bir hizmet vermeye devam eden firmamız sayesinde sizler de her an her yerden erişim sağlayabilir ve böylece görüşerek taşınma işleminizi de en kaliteli şekilde tamamlamış olabilirsiniz.

 

Web sitemizden tüm il ve ilçelerde çok rahatlıkla ulaşabilecek şekilde ulaşarak bizimle irtibata geçe bilirsiniz. Her sorunuzu rahatlıkla sorarak cevabını alabilirsiniz.

Geçmişten günümüze taşınmak kişilere bir hayli zor geliyordu. Ancak artık zor gelmeden ve hiçbir şekilde yorulmadan, nakliye firmaları sayesinde taşımacılığınız kolaylıkla hayata geçiyor.

 

Bir kişi taşınmaya başlamadan bir hafta öncede sitrese giriyordu. Kartal Ucuz Nakliyat bizler bu sitresi ve yorgunluğu tamamen sizlerin omuzundan alıyoruz. Huzurlu bir taşımacılık yapıyoruz.

efe nakliyat logo

Kartal Nakliye İletişim Adresimiz.

Kartal Nakliye de sizde uygun fiyat istiyorsanız tek tercihiniz biziz. Sizde hemen Bizi Arayarak evinizi taşıyın.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Taşdelen Nakliyat sitemize buradan girerek göz gezdire bilirsiniz.

[Toplam:4    Ortalama:5/5]
2 Yorumlar
  1. Kartaldan z.burnuna taşindik ellerinize sağlik abi uygun fiyata ve guleryüzünuź için çok teşşekür ederim tertemiz ve kusursuz taşıma yaptığınız için tüm ekibinize teşekür ederim.

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat