Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Kasımpaşa Nakliyat

Kasımpaşa Nakliyat Resim 1

Kasımpaşa Nakliyat sektörü alanında yürütmekte olduğumuz çalışmalarımızı her geçen gün daha üst seviyelere çıkarmaktayız. Kasımpaşa Nakliye firması olarak sizlere hizmetin en iyisini ve kalitelisini ulaştırmak bizim boynumuzun borcudur.

 

Bunu bir görev bildik ve bu yolda gereken tüm adımları aramaktayız. Nasıl müşterimize daha kaliteli hizmet götürebileceğimizi yaptığımız anketler ile de sorgulamaktayız.

 

İnsanların çağın en sıkıntılı ihtiyaçları arasında gelen nakliye işi günümüzde artık birbirinden teknik malzemeler kullanmak suretiyle çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Kasımpaşa Nakliyat'an Uygun Taşımacılık Ve Kampanyalar?

Kasımpaşa Nakliyat daha önceki nakliye yöntemlerini hatırlayacak olursak bu şekilde taşınan eşyalar oldukça yıpranmaktaydı. Ancak günümüzde en basiti olarak gördüğümüz bir asansör sitemi bile eşyaların kırılıp dökülmesi ve ya çizilmesine meydan vermeden çok kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

 

Firmamız, nakliye alanında aklınıza gelebilecek her türlü eşya taşıma konusunda hizmet vermeye mümkün olan şartlar çerçevesinde elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışmaktadır.

Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat bu alanda gereken personel sıkıntımız da hiç bir zaman olmamıştır. Çünkü taşıyıcı personel bu alanın vazgeçilmez bir parçasıdır. Personellerimiz de işlerini özveri ile yapmakta ve bu konuda alanında uzman kişilerden oluşmuş bulunmaktadır.

Son Model Teknoloji İle Çalışan Personelimizle Hizmet Sağlıyoruz

Piyasada bulunan bir sizi nakliye firması üstün kötü hizmetleriyle adeta müşterilerini çığrından çıkaracak işlere imza atmaktadır. Kimi insan bu işin oldukça basit olduğunu düşünerek ucuz yollu firmalara başvurmaktadır.

Kasımpaşa Nakliyat Resim 2

Kasımpaşa Nakliyat ancak işin sonunda elinde sadece kırık dökük  eşyaları ile baş başa kalmakta ve işin diğer vahim olan bir tarafı ise verilen nakliye hizmetinin sonunda her hangi bir sözleşme imzalanmadığı için kendini savunacak bir durumda bulunmamaktadır.

 

Kasımpaşa Şehir İçi Nakliyat firması olarak işimizi profesyonellik çerçevesi içinde yürütmekte ve bundan da mutluluk duymaktayız. Kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam eden firmamız zaten bölgede de bu alanda adından söz ettiren bir firmadır.

Hızlı Kaliteli Hizmet Kasımpaşa Nakliyat’ta Sorulur.

Kasımpaşa Nakliyat referanslarımız oldukça sağlam olup en önemli referansımız yaptığımız işleri en güvenli ve titiz bir şekilde müşterimize teslim etmemizdir.

Kasımpaşa Evden Eve Nakliye firması olarak personellerimiz de yılların verdiği tecrübesi sayesinde hızlı ve seri bir şekilde hareket ederek işin teslimat hızını arttırmaktadır.

Nakliye araçlarımızın bir çoğu yeni olup bakımları rutin olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda araçlarımızın şehirler arası taşımacılık açısından tüm yol belgeleri mevcuttur.

Kasımpaşa Nakliyat her nakliye sonrasında araçlar muazzam bir şekilde temizlenmektedir. Personelimiz bu konuda da her zamanki gibi titizlik içinde hareket eder.

Disiplinli ve Temiz İşçilik Taşıma Anlayışı

Ayrıca değişik türden eşyaların taşınması için özel olarak tasarlanmış araçlarımız da bulunmaktadır. Kasımpaşa Şehir İçi Kamyonet gerek uzun mesafe gerekse kısa mesafeli nakliyeler için ayrı ve geniş araçlarımız da bulunmaktadır.

Araç filosu olarak zaten bölgede bulunan nakliye firmaları arasında seçkin bir yere sahip olmamız da müşterilerimizin bizi tercihinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Kasımpaşa Nakliyat Resim 3

Kasımpaşa Nakliyat firmamız bütün işlerini profesyonelliğin gerektirdiği gibi bir plan ve düzen içerinde halletmektedir. Bunun için de ekspertiz hizmeti başta olmak üzere her işi sıra ve bir düzen içerinde yapmaktayız. Bizi arayan müşterilerimiz ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanma şansına sahiptir.

Sözleşme Yapmadan İşe Başlamayız

Kasımpaşa Ucuz Nakliye olarak bu hizmetimiz kapsamında nakliye hizmetinin nasıl gerçekleşeceği konusunda müşterimizle hem fikir olup bu şekilde işimize başlarız. Her detay ekspertiz hizmetimizde detaylı bir şekilde yazılı bir şekilde beyan ettiğimiz için taşıma esnasında her hangi bir aksilik yaşanmayacaktır.

Kasımpaşa Ofis Taşımacılığı bu plan dahilinde bulunan konular nakliye olacak eşyaların miktarı, gideceği mesafenin uzaklığı, binanın araç parkı açısında müsaitliği ve asansör kullanılıp kullanılmayacağı gibi konulardır.

 

Bu şekilde müşterimizle bu konularda fikir alış verişi de yaparak anlaşma sağlandığı takdirde nakliye işlemine başlarız.

 

Kasımpaşa Şehir İçi Nakliyat firmamız bütün incelemeler sonunda sizlere bir fiyat sunarak bu konuyu da bir netliğe kavuşturur. Daha sonra sigorta işlemi için sizlere aracılık yaparız ve dilerseniz eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz.

Kasımpaşa’dan Planlı Nakliye Hizmeti?

Kasımpaşa Nakliyat ayrıca kendi aramızda yaptığımız bir sözleşme bulunmaktadır. Sözleşme içeriğinde de yine eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan şartların bulunduğu evraklar ve eşyaların tam listesi bulunmaktadır.

 

Kasımpaşa Ofis Taşımacılığı bu sözleşmedeki amaç ise iki taraf için de nakliye öncesinde ve sonrasında oluşabilecek bazı sıkıntıların önüne geçmektedir.

 

Kasımpaşa Nakliyat sonuç olarak eşyaların taşınması için kararlaştırılan bir günde adresinize gelerek taşıma işlemlerine başlamaktayız. İlk olarak eşyalarınızı türlerine göre ayırarak bunun için gerekli olan ambalaj malzemelerimizi hazırlıyoruz.

Şehir İçi Nakliyat

Kasımpaşa Ofis Taşımacılığı personelimiz ise tüm gerekli hijyen kuralları içinde hareket ederek koruyucu ekipmanları kullanmak suretiyle ( maske, bone, önlük) taşıma işlemlerini gözetmektedir.

 

Tüm eşyalar gerekli ambalaj malzemesi ile ambalaj ve paket işleminden geçirildikten sonra araca istiflenir. İstifleme konusunda da önemli olan eşyaların gideceği adreste indirme sırasında sıkıntı yaşanmaması için sıra ile yerleştirilmesi gerekir. Son olarak tüm eşyalar araca özenle yerleştirilir ve yeni adrese götürülür.

Kasımpaşa Nakliyat Resim 4
Kasımpaşa Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü hafifletelim, Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

efe nakliyat logo

Kurtköy Nakliyat Sayfamızı Ziyaret Edip Beğene Bilirsiniz?

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
2 Yorumlar

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat