Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetimiz ile değerli müşterilerimize profesyonel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Deneyimli ekibimiz, farklı ebatlarda ki araçlarımız ve donanımlı eşya paketleme ekipmanlarımız ile sorunsuz ve kusursuz bir şekilde evlerinizi taşıyoruz.

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetimizi çeşitli kapasitedeki kapalı kasa araçlarımız ile hem ekonomik hem de profesyonel bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz. Küçükçekmece ve civarında taşınma arifesinde iseniz Efe Nakliyat’ ı hemen arayın ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak sorunsuz bir şekilde taşınmanın keyfine varın. Ekspertiz hizmetimiz ile taşınmanın yapılacağı yerler, kat durumları, eşyaların miktar ve cinsleri incelenerek sizlere işin mali boyutlarını da içeren bir ekspertiz raporu sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin talepleri üzerine işinin ehli ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyaların miktarını, türünü ve boyutunu incelemekte, taşınılacak adresin uzaklığı konusunda incelemelerini yapmaktadır. Bu inceleme sonucunda ne tür araç kullanılacağı, kaç personel çalışacağı, ne tür paketleme ekipmanlarına ihtiyaç olduğu belirlenmekte ve müşterilerimize maliyet bilgisi de içeren ekspertiz raporu sunulmaktadır. Anlaşma sağlandığı takdirde eşyaların sigortalama işlemleri ve nakliye sözleşmesi yapılmaktadır.  Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bize telefonla ya da mail göndererek ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Resim 1

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Hizmeti

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sözleşmede belirlenen tarih ve saatte başlamakta ve belirtilen süre içinde tamamlanmaktadır.  Taşıma için ekibimiz adresinize gelerek eşyaları türüne göre ayırarak uygun şekilde paketlenmesini ve araca yüklenmesini gerçekleştirmektedirler. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat hizmetimiz, tüm ev eşyalarınızın toplanıp paketlenmesini, yeni adresinize taşınmasını ve istediğiniz şekilde yerleştirilmesini içermektedir. Mobilya ve beyaz eşyaların montaj ve demontaj işlerini ve elektrikli aletlerin tesisat bağlantılarını işinin ehli uzman kadromuz dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekte ve yeni mekanınızı içinde yaşanır hale getirerek taşınma işlemini tamamlamaktadırlar.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat da eşyalarınızın yükleme, indirme, bindirme ve yolculuk sırasında başına gelebilecek istenmeyen kazalara karşı sigortalanması tarafımızdan yapılmaktadır.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Resim 2

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat hizmetimizde eşyaların türüne göre özel paketleme ekipmanları kullanmaktayız. Mobilyaların demonte ve montajları personelimiz dikkatli bir şekilde yaparak kraft kağıtlara, havalı naylonlara sarmakta ve kartonlarla korunmalı bir şekilde taşınmaktadır. Koltuklar, sandalyeler ve yataklar, tek parça şifonyer ve vitrinler strech filmlere sarılarak köpüklü naylon ve kraft kağıtlarla desteklenmektedir. Beyaz eşyaların demontesi ve bağlantıları personelimiz tarafından yapılarak havalı naylon ve köpüklerle sarılmakta ve plaka kartonlarla korunarak araca yüklenmektedir. Elektronik eşyalar, antikalar, kırılacak cam eşyalar, aynalar, avizeler yine aynı hassasiyet ve özenle uygun ambalajlara sarılmak ve tahta sandıkların içinde taşınmaktadır. Tekstil ürünleri ve elbiselerde askılı taşıma sistemlerimizde ve toz geçirmeyen kolilerde taşınmaktadır. Her bir kolinin ve paketin üstüne içindeki eşyaların bilgisini içeren etiketler yapıştırılarak araca yüklenmektedir. Çarpmalara, düşmelere karşı oldukça büyük bir dikkat ve özenle taşınmaları sağlanmaktadır.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Resim 3

Binanızın koridor ve kapıları dar ise eşyalarınızın taşınması sırasında zarar görmemesi için asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokmaktayız. Bu şekilde eşyalar bina dışından güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Bu hem pratik hem de eşyaların güvenliği açısından çok daha uygun olmaktadır.

Taşınılacak adrese getirilen eşyalar müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilmekte, mobilyalar montaj yapılmakta, beyaz eşyaların tesisat bağlantıları personelimiz tarafından yapılmaktadır. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat hizmetimiz evin tamamen yerleştirilip içinde yaşanır duruma getirilmesi ile tamamlanmaktadır. Müşterilerimiz ve ekspertizlerimiz evin son halini denetlemekte ve eksikler varsa karşılanmakta ve müşterilerimizin onayı ile mekandan ayrılmaktayız.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Küçükçekmece evden eve nakliyat ihtiyacınız için bize7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size bilgi vererek taleplerinizi yetkili personele iletecektir. Kısa sürede ekspertizlerimiz sizinle iletişime geçerek taşınmanın maddi manevi tüm boyutları hakkında sizi bilgilendirecektir.  Taşınma sırasında ekspertizlerimiz personelimizin başında hazır bulunmakta ve denetim yapmaktadır.

Küçükçekmece evden eve nakliyat ihtiyacınız için Efe Nakliyat güvenilir ve profesyonel taşınma olanağını siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duyar. Tüm İstanbul genelinde verdiğimiz evden eve taşınma hizmetimizi Küçükçekmece’ de ki müşterilerimize de vermekteyiz. Taşınmak zor ve masraflı bir iştir. Biz taşınmanın tüm zorluklarını üstleniyor ve maddi açıdan da uygun fiyatlarla müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Değerli eşyalarınızdan en küçük toplu iğnenize kadar tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyor, ev mahremiyetinize saygı duyuyor ve güvenilir bir personel ile çalışmanın güvencesini taşıyoruz.  Eşyalarınız her türlü kazaya karşı sigortalanmış olarak taşınırken siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan, strese girmeden yeni adresinize yerleşmenin keyfini yaşıyorsunuz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Resim 4

Küçükçekmece de Hizmet Bölgelerimiz

 • Atakent Evden Eve Nakliyat
 • Cennet Evden Eve Nakliyat
 • Fevzi Evden Eve Nakliyat
 • İnönü Evden Eve Nakliyat
 • Kartaltepe Evden Eve Nakliyat
 • Söğütlü Evden Eve Nakliyat
 • Yarımburgaz Evden Eve Nakliyat
 • Beşyol Evden Eve Nakliyat
 • Fatih Evden Eve Nakliyat
 • Halkalı Evden Eve Nakliyat
 • Kanarya Evden Eve Nakliyat
 • Atatürk Evden Eve Nakliyat
 • Cumhuriyet Evden Eve Nakliyat
 • Gültepe Evden Eve Nakliyat
 • İstasyon Evden Eve Nakliyat
 • Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat
 • Sultan Murat Evden Eve Nakliyat
 • Yeni Evden Eve Nakliyat
 • Mehmetakif Evden Eve Nakliyat
 • Tevfik Bey Evden Eve Nakliyat
 • Yeşilova Evden Eve Nakliyat
 • Sefaköy Evden Eve Nakliyat
Küçükçekmece İletişim

Sizlerde Bizimle Çalışmak İstiyorsanız İletişim Adresimize Ulaşabilirsiniz.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Etiketler:

Küçükçekmece evden eve nakliyat, Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları, Küçükçekmece evden eve nakliyat istanbul, Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyat, Küçükçekmece evden eve nakliyat ücretleri, Küçükçekmece şehir içi nakliye fiyatları, Küçükçekmece şehirler arası nakliyat, Küçükçekmece nakliyat, istanbul Küçükçekmece ambar, Küçükçekmece ambar, Küçükçekmece çeyiz taşıma, Küçükçekmece evden eve nakliyeciler, Küçükçekmece evden eve nakliye, Küçükçekmece ucuz nakliyat, Küçükçekmece ofis taşıma, Küçükçekmece lojistik firmaları, Küçükçekmece uygun fiyatlara nakliyat, Küçükçekmece büro taşıma, Küçükçekmece güvenli nakliyat, Küçükçekmece nakliyatcı, Küçükçekmece nakliyeci, Küçükçekmece evden eve taşımacılık, Küçükçekmece şirket taşıma, Küçükçekmece ucuz nakliye, Küçükçekmece şehir içi nakliyat, Küçükçekmece nakliyat şirketleri, Küçükçekmece nakliye, Küçükçekmece ambar şirketi, Küçükçekmece parsiyel yük taşımacılığı, Küçükçekmece parsiyel eşya taşımacılığı, Küçükçekmece parsiyel taşıma, Küçükçekmece paletli taşıma, Küçükçekmece paletli nakliyat, Küçükçekmece kamyon, ikitelli nakliyat, sefaköy nakliyeciler, sefaköy eşya taşıma

[Toplam:7    Ortalama:3.9/5]

Bir cevap yazın

Ümraniye Nakliyat