Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Küçükçekmece Nakliyat

Küçükçekmece Nakliyat Resim 1

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetimiz ile değerli müşterilerimize profesyonel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Deneyimli ekibimiz, farklı ebatlarda ki araçlarımız ve donanımlı eşya paketleme ekipmanlarımız ile sorunsuz ve kusursuz bir şekilde evlerinizi taşıyoruz.

Küçükçekmece Nakliyat hizmetimiz sözleşmede belirlenen tarih ve saatte başlamakta ve belirtilen süre içinde tamamlanmaktadır.  Taşıma için ekibimiz adresinize gelerek eşyaları türüne göre ayırarak uygun şekilde paketlenmesini ve araca yüklenmesini gerçekleştirmektedirler.

 

Küçükçekmece Nakliyat hizmetimiz, tüm ev eşyalarınızın toplanıp paketlenmesini, yeni adresinize taşınmasını ve istediğiniz şekilde yerleştirilmesini içermektedir.

 

Mobilya ve beyaz eşyaların montaj ve demontaj işlerini ve elektrikli aletlerin tesisat bağlantılarını işinin ehli uzman kadromuz dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekte ve yeni mekanınızı içinde yaşanır hale getirerek taşınma işlemini tamamlamaktadırlar.

 

Küçükçekmece Nakliyat da eşyalarınızın yükleme, indirme, bindirme ve yolculuk sırasında başına gelebilecek istenmeyen kazalara karşı sigortalanması tarafımızdan yapılmaktadır.

Küçükçekmece Nakliye Rakiplerinin Her Zaman Önündedir

Küçükçekmece Nakliye hizmetimizde eşyaların türüne göre özel paketleme ekipmanları kullanmaktayız. Mobilyaların demonte ve montajları personelimiz dikkatli bir şekilde yaparak kraft kağıtlara, havalı naylonlara sarmakta ve kartonlarla korunmalı bir şekilde taşınmaktadır.

 

Koltuklar, sandalyeler ve yataklar, tek parça şifonyer ve vitrinler strech filmlere sarılarak köpüklü naylon ve kraft kağıtlarla desteklenmektedir.

 

Beyaz eşyaların demontesi ve bağlantıları personelimiz tarafından yapılarak havalı naylon ve köpüklerle sarılmakta ve plaka kartonlarla korunarak araca yüklenmektedir.

 

Elektronik eşyalar, antikalar, kırılacak cam eşyalar, aynalar, avizeler yine aynı hassasiyet ve özenle uygun ambalajlara sarılmak ve tahta sandıkların içinde taşınmaktadır. Tekstil ürünleri ve elbiselerde askılı taşıma sistemlerimizde ve toz geçirmeyen kolilerde taşınmaktadır.

 

Her bir kolinin ve paketin üstüne içindeki eşyaların bilgisini içeren etiketler yapıştırılarak araca yüklenmektedir. Çarpmalara, düşmelere karşı oldukça büyük bir dikkat ve özenle taşınmaları sağlanmaktadır.

Küçükçekmece Nakliyat Resim 2

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Küçükçekmece Nakliyat ihtiyacınız için bize7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size bilgi vererek taleplerinizi yetkili personele iletecektir.

 

Kısa sürede ekspertizlerimiz sizinle iletişime geçerek taşınmanın maddi manevi tüm boyutları hakkında sizi bilgilendirecektir.  Taşınma sırasında ekspertizlerimiz personelimizin başında hazır bulunmakta ve denetim yapmaktadır.

Binanızın koridor ve kapıları dar ise eşyalarınızın taşınması sırasında zarar görmemesi için asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokmaktayız. Bu şekilde eşyalar bina dışından güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Bu hem pratik hem de eşyaların güvenliği açısından çok daha uygun olmaktadır.

Taşınılacak adrese getirilen eşyalar müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilmekte, mobilyalar montaj yapılmakta, beyaz eşyaların tesisat bağlantıları personelimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Küçükçekmece Nakliyat hizmetimiz evin tamamen yerleştirilip içinde yaşanır duruma getirilmesi ile tamamlanmaktadır. Müşterilerimiz ve ekspertizlerimiz evin son halini denetlemekte ve eksikler varsa karşılanmakta ve müşterilerimizin onayı ile mekandan ayrılmaktayız.

KüçükÇekmece Ofis Taşımacılığı

Küçükçekmece Nakliyat ihtiyacınız için Efe Nakliyat güvenilir ve profesyonel taşınma olanağını siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duyar. Tüm İstanbul genelinde verdiğimiz evden eve taşınma hizmetimizi Küçükçekmece’ de ki müşterilerimize de vermekteyiz.

 

Taşınmak zor ve masraflı bir iştir. Biz taşınmanın tüm zorluklarını üstleniyor ve maddi açıdan da uygun fiyatlarla müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz.

 

Değerli eşyalarınızdan en küçük toplu iğnenize kadar tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyor, ev mahremiyetinize saygı duyuyor ve güvenilir bir personel ile çalışmanın güvencesini taşıyoruz.

 

Eşyalarınız her türlü kazaya karşı sigortalanmış olarak taşınırken siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan, strese girmeden yeni adresinize yerleşmenin keyfini yaşıyorsunuz.

Küçükçekmece Nakliyat Resim 3
Firmamızın Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşımacılığı

Ev eşyası ve nakliye taşımacılığında sahip olduğumuz Evden Eve taşımacılık yeterlilik belgeleri ve Taşımaya uyumlu kamyonlar, belli kriterlere uygundur.

 

İç donanım yönünden eşyalarınızı muhafaza edebilme niteliğinde olup, kapalı kasalıdırlar. Taşımacılık için lazım olan belgeleri firmamız eksiksiz temin etmektedir.

 

Merdiven altı bir firma olmadığımızı ve senelerden var olma sebebimizin hem güler yüz hem de dürüst hizmet ilkesi olduğunu da belirtmeliyiz.

 

Sadece kısa vadeli değil, uzun soluklu indirimli fiyatlarımızda sizleri ihya edecektir. Küçükçekmece ile başlayan ve tüm ülke geneline yayılan cazip taşınma için hemen arayınız.

Küçükçekmece Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Sizlerde Bizimle Çalışmak İstiyorsanız İletişim Adresimize Ulaşabilirsiniz.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

İstanbul İzmit Nakliyat Sayfamızı buradan girerek baka bilirsiniz.

[Toplam:7    Ortalama:3.9/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat