Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Levent Evden Eve Nakliyat

Taşınmak gözünüzü korkutmasın. Efe Nakliyat ile düşündüğünüzden çok daha kolay ve hesaplı bir şekilde taşınabilirsiniz. Üstelik tek bir eşyaya elinizi sürmeden evinizi taşıma garantisi ile…

İstanbul geneline uzun yıllardır nakliye hizmetleri veren Efe Nakliyat, Levent evden eve nakliyat hizmeti ile Levent ve çevresinde ki müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetinden sigorta işlemlerine, eşya paketlemekten taşımaya ve yerleştirmeye, mobilya ve beyaz eşya de montesinden montajına taşınmanın her aşamasında yüksek kalitede işçilik sözü veriyoruz.

Levent Evden Eve Nakliyat Resim-2

Levent evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan ve bize talepte bulunan müşterilerimize ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertizlerimiz taşınmak isteyen müşterilerimiz ile görüşerek randevu yapıyor ve evlerine giderek taşınma öncesi incelemelerini yapıyorlar. Eşyaların miktarına, boyutuna, binanın eşya taşımaya uygunluğuna, taşınılacak adresin uzaklığına göre taşınma planı hazırlıyorlar. Bu çalışma sayesinde kaç personele ihtiyaç olacağı, ne tür araç kullanılması gerektiği gibi detaylar belirlenerek maliyet bilgisi de içeren bir rapor hazırlıyor ve müşterilerimizi bu raporla bilgilendiriyoruz. Karşılıklı anlaşma sağlandığı durumda da sözleşme yapılıyor.

Levent Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Levent evden eve nakliyat sözleşmesi akabinde eşyaların sigorta kapsamına alınması tarafımızdan gerçekleştirilerek sözleşmede belirtilen gün ve saatte ekibimiz adrese giderek taşınma işlemini başlatıyor.

Taşınma sırasında eşyaların türüne göre ayrılıp uygun ve güvenli bir şekilde paketlenmesi ve etiketlenmesi eşya güvenliği açısından çok önemlidir. Levent nakliyat hizmetimizde her bir eşya türüne göre ayrılarak uygun ambalajlarla sarılır, özel taşıma koli ve kutularına yerleştirilir. Kutular içlerindeki malzemelerin türüne göre etiketlenir ve dikkatli bir şekilde taşınarak araca yüklenir. Beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, elektronik eşyaların tesisat işleri, mobilyaların demontaj ve montaj işleri deneyimli ve işini iyi bilen personelimiz tarafından büyük bir dikkat ve özenle yapılmaktadır. Özel paketleme ekipmanlarımız toz ve kir geçirmez olup eşyaların hasar görmesine karşı oldukça dirençlidir. Porselen, kristal ve camdan yapılmış eşyaları ve antikaları yüksek mukavemetli karton ve mukavva, havalı naylon ve koruyucu kağıtlara sarıyoruz. Mobilya ve beyaz eşyalar ise battaniye, büyük ebatlı kraft kağıt ve havalı naylonlara sarılarak paketleniyor. Elektronik aletlerin zarar görmemesi için köpüklü ambalaj kullanıyoruz. Giysiler için askılı yüksek koliler ve tekstil ürünleri için yatak koliler kullanılıyor.

Levent Evden Eve Nakliyat Resim-3

Levent evden eve nakliyat hizmetimiz için donanımlı ve farklı boyutlarda kapalı kasa araçlarımız bulunmaktadır. Eşyanın miktarına uygun olan aracımız ile taşıma yapmaktayız. Bazı binaların koridorları ve kapıları dar olduğu için sökülemeyen büyük eşyaların taşınması sorun olmaktadır. Böyle durumlarda bina dışı eşya taşıma sistemi olan asansör sistemimiz ile eşyalar güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Hem eşyalar zarar görmemekte hem de çok daha pratik olmaktadır. Özellikle yüksek katlardan taşınan eşyalar için bu sistem çok daha güvenlidir. Gerek duyulup duyulmayacağı taşınma öncesi ekspertiz hizmeti sırasında belirlenmektedir.

Levent Evden Eve Nakliyat Resim-4

Levent nakliyat hizmetimiz ile yeni adrese ulaştırılan eşyalar müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilmekte, beyaz eşyaların elektrik ve su tesisat bağlantıları, mobilyaların montajı işinin ehli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ev tamamen yerleştirilmiş ve içinde yaşanır duruma getirilerek Levent evden eve nakliyat hizmeti tamamlanmaktadır.

Levent Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Levent evden eve nakliyat hizmetinde görev yapan personelimiz işinin ehli olduğu kadar güvenilir kişilerdir. Evlerinizin kapısını açtığınız ve en özelinizi paylaştığınız personelimiz aile ve özel hayat mahremiyetine büyük özen göstermektedir. Bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızı sağlam bir şekilde yeni adresteki yerine ulaştırmak bizim temel görevimizdir. Ve bu görevi en iyi şekilde yapmanın garantisini size veriyoruz.

Levent evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız taleplerinizi alarak ekspertizlerimizi size yönlendireceklerdir.

Levent Evden Eve Nakliyat Resim-1

Taşınmanın her aşamasında profesyonel bir hizmet sergilemekte ve oldukça uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Bizimle taşınmanın ayrıcalığı ile huzurlu bir şekilde yeni yuvanıza geçebilirsiniz. Levent evden eve nakliyat hizmetimiz ile Levent ve çevresinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Levent Şehir İçi Nakliyat, Levent evden eve nakliye, Levent Şehir İçi Nakliye, Levent Parsiyel Nakliyat, Levent Parsiyel Nakliye Bazı hizmetlerimiz arasındadır.

Levent evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak ve bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamızdan bize mail gönderebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz. Talepleriniz hızlı bir şekilde alınmakta ve en uygun taşınma planı ile taşınmanız sağlanmaktadır.

Levent Nakliyat İletişim

Levent evden eve nakliyat hizmetinin doğru adresi Efe Nakliyat ile taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sizde İletişim bölümüne gitmek için hemen tıklayın.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Sizlerde bu yazıya tıklayarak Dudullu Evden Eve Nakliyat sayfasına gidip uygun fiyatlara taşıma hizmeti alabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
4 Yorumlar
  1. Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım hem işi profesönel hemde disiplinli çalışıyorlar yaptıkları iyi işten dolayı Yönetici Nihat beye ve ekibine teşekür ederim.

    • İşimizi Tam Anlamıyla Yapıyoruz. İyi Yorumlarınız İçin Teşekkürler.

  2. Şehirler arası Nakliye yapıyormusunuz.

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Kırklareli Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Ümraniye Nakliye
Şurada 2'den anonymous'e oy ver: Ümraniye Nakliye
Şurada 2'den anonymous'e oy ver: Ümraniye Nakliye
Şurada 2'den anonymous'e oy ver: Ümraniye Nakliye

Son Yorumlar

Ümraniye Nakliyat