Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat hizmetine ihtiyacı olan değerli müşterilerimize profesyonel ekibimiz, farklı ebatlarda ki araçlarımız ve donanımlı eşya paketleme ekipmanlarımız ile birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

İstanbul’ un en çok tercih edilen nakliye firmalarından biri olarak çeşitli kapasitedeki kapalı kasa kamyonlarımız ile müşterilerimize en ekonomik evden eve nakliyat hizmetini vermekteyiz. Öncelikle taşınmanın yapılacağı yerler, kat durumları, eşyanın miktar ve cinsleri göz önüne alınarak sizlere işin mali boyutlarını da içeren bir ekspertiz raporu hazırlamaktayız. Bu ekspertiz çalışmamız ücretsizdir. Müşteri talepleri üzerine ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyaların miktarını, türünü ve boyutunu incelemekte, taşınılacak adresin uzaklığı konusunda bilgi edinmektedir. Bu ekspertiz hizmeti ile ne tür araç gerekli olduğu, kaç personel çalışacağı, ne tür paketleme ekipmanlarına ihtiyaç olduğu belirlenmekte ve müşterilerimize maliyet bilgisi de içeren ekspertiz raporu sunulmaktadır. Anlaşma sağlandığı takdirde sigortalama işlemleri ve nakliye sözleşmesi yapılmaktadır.  Maltepe evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için telefon numaralarımızdan ve internet sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Maltepe-Evden-Eve-Nakliyat-Resim-1

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Eşyaların sigorta kapsamına alınması sonrasında sözleşmede belirlenen tarih ve saatte taşıma işlemini gerçekleştirecek ekibimiz adresinize gelerek eşyaların dikkatli bir biçimde paketlenmesini ve araca yüklenmesini gerçekleştirmektedirler. Maltepe Nakliyat hizmetimiz, tüm ev eşyalarınızın toplanıp paketlenmesini, yeni adresinize taşınmasını ve yerleştirilmesini içermektedir. Mobilya ve beyaz eşyaların montaj ve demontaj işlerini ve elektrikli aletlerin tesisat bağlantılarını işinin ehli uzman kadromuz dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekte ve yeni mekanınızı içinde yaşanır hale getirerek işlerini tamamlamaktadırlar.

Taşınma sırasında ekspertizimizde hazır bulunmakta ve işlerin sözleşmede belirtildiği şekilde yürütülmesini denetlemektedirler.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Resim-2

Maltepe Evden Eve Nakliyat ye araç parkurumuzda ki çeşitli kapasitedeki kapalı kasa kamyonlarımızdan eşyalarınıza en uygun olan araçla eşyalarınız yeni adresinize iletilmektedir. Yükleme, indirme ve yolculuk esnasında oluşabilecek istenmeyen kazalara karşı taşıdığımız eşyaları sigorta kapsamına alıyoruz. Ekibimiz yeni adresinize sizin gösterdiğiniz şekilde eşyalarınızı yerleştiriyor, mobilyaların montajını yapıyor ve elektrikli ev aletlerini çalışmaya hazır duruma getirerek işlerini tamamlamaktadırlar. Ödeme nakliye işi tamamlandıktan sonra yapılmaktadır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Resim-3

Maltepe nakliye ihtiyacınız için güvenilir ve profesyonel bir firma arıyorsanız tüm İstanbul genelinde olduğu gibi Maltepe’ de de büyük bir dikkat ve titizlikle çalışmaktayız. Taşınmak önemli ve ciddi bir iştir. İşinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Değerli eşyalarını kimse güvenmediği kişilere emanet etmez. Biz Efe nakliyat olarak eşyanızı en güvenilir şekilde taşıyarak yeni yuvanızda huzur içinde yaşamaya başlamanızı sağlıyoruz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat da eşyalarınız her türlü kazaya karşı sigortalanmış olarak taşınırken siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan, strese girmeden yeni adresinize yerleşiyorsunuz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile taşınmak isteyen müşterilerimize sorunsuz, kayıpsız ve hasarsız bir taşınma garantisi veriyoruz. Taşınmak zor ve dikkat gerektiren bir iştir. Güvenilir ve işinin ehli kişiler tarafından yapılması önemlidir. Firmamız, uzun yıllardır nakliyat sektöründe ve nakliyat hizmetinin gerektirdiği ciddiyet, güven, müşteri mahremiyetine saygı ve profesyonel çalışma sistemine sahiptir. Tüm personelimiz konusunda deneyimli ve bilgi sahibidir. Taşımacılık belgelerimiz ve sertifikalarımız ile güvenilirliğimizi yaptığımız her işte kanıtlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Maltepe evden eve nakliyat olarak küçük ve kırılgan eşyalar için özel kutularımızdan, gerekir ise ağır eşyaların pencere tipi asansör ile indirilmesine, uzman mobilya montaj, demontaj elemanına kadar gerekli her ekipman ve personelimizle birlikte çalışmaktayız.  Yüklemenin birde boşalması ve birçok eşyanın yeniden montaj edilmesi bilgili ekibimizce sorunsuz gerçekleştirilir. Yatak odanızdan, çamaşır, bulaşık makinenize kadar her eşyanız kullanımınıza hazır edilecektir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Resim-4

Maltepe evden eve nakliyat konusunda uzman ekibimiz ile büyük bir özgüven içinde hizmet veriyor, kusursuz bir taşınma garantiliyoruz. Müşterilerimiz yorulmadan, ellerini hiçbir eşyaya sürmeden yeni adreslerinde yaşamaya başlıyorlar. Sözleşme kapsamında taşınma tamamlandıktan sonra ödeme alınmaktadır. Eksiksiz, hasarsız ve zamanında bir taşınmanın mutluluğu yaşatmak en büyük hedefimizdir. Bunun için kaliteden ödün vermeden en iyi araçlarla taşınmanızı sağlıyoruz.

Maltepe evden eve nakliyat ihtiyacınız için telefonla ya da internet adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yetkili personelimiz size bilgi vererek ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve kısa sürede ekspertizlerimizi size yönlendireceklerdir. Bir telefon ile taşınma yükünden kurtulabilirsiniz.

Taşınmak derdiniz olmasın. Biz evinizi taşıyalım ve yerleştirerek yükünüzü üstünüzden alalım. Maltepe Evden Eve Nakliyat da sizin yardımcınız biziz.  

Maltepe de Nakliyat Bölgelerimiz:

 • Bağlarbaşı
 • Cevizli
 • Küçükyalı
 • Başıbüyük
 • Fındıklı
 • Gülsuyu
 • Aydınevler
 • Büyükbakkalköy
 • Esenkent
 • Girne Mahallesi
 • İdealtepe
 • Zümrütevler

Maltepe Evden Eve Nakliyat İletişim

Sizlerde daha fazla yorulmadan bize ulaşarak evinizi uygun fiyatlara taşıtın. Maltepe nakliye firması için bizi arayın.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bulgurlu Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Fındıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Kısıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Aydınlı Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Osmaniye Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar

Ümraniye Nakliyat