Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Maslak Nakliyat

Maslak Nakliyat Resim 1

Maslak Nakliyat sektörü sizlerin de bildiği üzere son zamanlarda almış başını gitmiş çığ gibi büyümüş herkes bu pastadan pay kapmamak adına hızlıca büyümüştür.

 

Fakat bu büyüme maalesef olumsuz bir ortama zemin hazırlamış bu işi hakkıyla yapanlar ile baştan savma yapanlar birbirine karışmıştır. Bu iki farkı görmemek mümkün değil ancak siz değerli müşterilerimiz yine de araştırmanızı mutlaka yapmalı ve kararınızı o yönde vermelisiniz. Araştırma yaparken de dikkat edilecek bazı hususlar vardır.

Maslak Nakliyat bunlar firmaların muhakkak kurumsal olması yönündedir. Bu firmalar Tse belgesine sahip ise bu kurumsal olmanın ilk adımıdır. Bundan dolayı araştırma safhasında dikkat edeceğiniz en önemli etken bu olmalı bu koşula asgari düzeyde dikkat etmek sizlerin yararına olacaktır.

 

Bünyemizde çalışan elemanlarımız dediğimiz gibi alanında uzman ve profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.  Bu işlerde tecrübe ve profesyonellik olmazsa olmaz iki kuraldır. Maslak Evden Eve Nakliyat firmamız bu iki özelliğe maksimum düzeyde dikkat etmektedir.

Maslak Nakliyat'an Tüm Müşterilerimize Kampanya Kapsamından İndirimler?

Maslak Nakliyat elamanlarımızın her biri eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun bilinci ile işe koyulurlar. Ve taşıma işlemini bu bilinç ile yaparlar. Her biri alanında uzman ekip ile nakliye sürecini başlatır ve yola koyulur.

 

Bu süre zarfında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme durumunda tüm eşyalarınızın sigorta kapsamında olduğunu belirtmek isteriz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tüm eşyalarınıza garanti vermekte firmamız tarafından oluşan kaza sonrası bir maddi zarar olursa bu zarar yine firmamız tarafından karşılanacaktır.

Maslak Nakliyat Resim 2

Maslak Evden Eve Nakliyat firmasını diğer firmalardan ayıran bir çok özellik vardır. Bunların başında profesyonellik ve tecrübe gelmektedir. Bizim farkımız nakliye sonrasında size sancılı ve stresli gelebilecek bu olay firmamız sayesinde gayet keyifli bir şekilde geçecektir.

Sizlerden ricamız nakliye planınızı yaparken anlaşacağınız nakliye firmasını seçerken asgari düzeyde araştırma yapmanız olacaktır.

Maslak Nakliyat Hizmet Odaklı Anlayış Taşımacılığı?

Maslak Şehir İçi Kamyonet bu sektörün kanayan yaralarından biri de fiyat tutarlılığı olmaması yönündedir. Her önüne gelen firma para odaklı çalıştığı için ne koparsam kar mantığı ile olaya yaklaştığından çok farklı rakamlar söylenebilmektedir.

 

Bizim firmamız sizlere sunacağı ücreti her iki tarafın da hoş karşılayacağı makul bir ücret olacağından emin olabilirsiniz. Maslak Nakliye firmamız deneyimli tecrübeli profesyonel ve uzman kadrosuyla elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Maslak Şehir İçi Nakliyat firmamız bünyesinde bulundurduğu teknolojik asansör ile de eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliye edilmesinin güvencesini vermektedir.

 

Eski eviniz kaçıncı katta olursa olsun ya da yeni yuvanız üst katlarda olsa bile asansör sayesinde eşyalarınızın taşınması çok güvenli bir şekilde gerçekleşecek ve yeni yuvanıza istediğiniz gibi yerleştirilecektir. Eşyalarınızın dizaynı tamamen sizin fikrine göre olacaktır. Dilediğiniz takdirde eski evinizle aynı şekilde yerleştirilecek ve birebir şeklinde olacaktır.

Maslak Nakliyat Resim 3

Maslak Nakliyat Güvenilir Hizmetin Adresi?

Maslak Nakliyat firmamızın expertiz raporu çıkarıp işe koyulması hem kurumsal bir firma olduğumuzun bir göstergesidir hem de size sancılı ve stresli gibi gözüken bu süreç kısa bir vakitte keyifle sona erecektir.

 

Expertiz raporunun amacı nakliye işini optimum düzeyde halledebilmek ve kısa yoldan bu işe son vermektir. Taşınma gibi bir planınız varsa Maslak Şehir İçi Kamyonet firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bu hususta bizlere güvenmenizi ve eşyalarınızı bize emanet etmenizi isteriz.

Maslak Nakliye firmamızla anlaşma sağlandığı takdirde izlenilecek yol bir expertiz raporu hazırlayabilmektir. Bu rapor doğrultusunda bir taşıma işlemi gerçekleşecek ve tüm nakliyat işi bir plan dahilinde olacaktır.

Maslak Evden Eve Nakliyat firmamızın bünyesinde bulundurduğu expertiz elemanı taşıma işleminden hemen önce her iki evi de görüp bir plan çizecektir.

 

Bu planın içeriğinde her iki evinde durumu eşyaların çokluğu ya da azlığı hangi ebatlarda araç kullanmanın faydalı olacağı iki ev arasındaki yolların durumu gibi faktörler göz önünde bulundurulup nakliye işlemine zaman kaybetmeden başlayacaktır.

Maslak Nakliyat Her Zaman Kalite Ve Güven Odaklı Çalışma Hizmeti?

Maslak Nakliye mutfak eşyaları ve benzeri gibi kırılmaya müsait eşyalarınızın her biri özel kutular ve balon poşetler ile poşetlenirken diğer eşyalarınız da zedelenmeye ve hasar görmeye karşı korunaklı olan paketleme malzemeleri ile paketlenmektedir.

 

Geniş bir hizmet ağına ve kapsamına sahip olan Maslak Şehir İçi Nakliyat firmamız, gerek bireysel ev taşıma hizmetini gerekse iş yeri ve ofis gibi benzeri kurumsal taşıma hizmetini şehir içi ya da şehirler arası hizmet kapsamında kalite standartları doğrultusunda vermektedir.

Maslak Nakliyat Resim 4

Maslak Şehir İçi Nakliyat yılların verdiği tecrübe ile en iyisini yapacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. Taşınma aralığınız ne olursa olsun ister şehir içi olsun ister şehir dışı ya da aynı apartmanda farklı bir daire ye olsun alanındaki uzman kadro ile her nakliye işi hızlıca yapılacaktır.

 

Bu süre içinde de sizlerin tutumu tamamıyla size bağlıdır bu aralıkta ister küçük bir tatil yapın isterseniz nakliye aşamasında tamamıyla bizimle birlikte hareket edin. Ama emin olun ki bu nakliye işi firmamız sayesinde hiç de stresli geçmeden sona erecektir.

Maslak Ofis Taşımacılığı

Maslak Şehir İçi Kamyonet bu bağlamda hizmet kalitemiz kapsamında tüm iş yeri eşyalarınız özel olarak paketlenip nakliye araçlarımıza yerleştirilirken evrak ve dosya benzeri eşyalarınız da güvenli, kaybolmadan ve hasar görmeden yeni adrese taşınmaktadır.

 

Genel olarak gerek bireysel gerekse kurumsal taşımacılık hizmetinde ekonomik fiyat politikası ile hizmet Verme firmamız, ofis ve benzeri iş yeri taşımacılığında da KDV almadan uygun ve ekonomik fiyatlarını sizlere sunmaktadır.

Maslak Ucuz Nakliyat maalesef ki piyasada müşterisini mağdur duruma düşüren bir sizi nakliye firması bulunmakta ve bunun için de eğer bir nakliye işimiz var ise mutlaka sıkı bir araştırma yapın diyoruz.

Eğer dikkatli davranılmazsa hepimizin de malumu olduğu gibi çok sıkıntılı anlar yaşamaya sebebiyet verebilir. Bu da hem bizim için, hem de müşterimiz için kesinlikle en son isteyeceğimiz şeylerden bir tanesidir.

Maslak Nakliyat Resim 5

Firmamızın Sektörde En Çok İş Potansiyeli Olan Firmayız 

Maslak Nakliyat Kuruluşundan beri sektördeki diğer firmalardan ayıran özeliği kaliteli taşımacılıktır. Bunların başında profesyonellik, Disiplinli kadrolar ve tecrübe gelmektedir.

Bizim farkımız nakliye sonrasında müşterilerimize tekrar dönüş yaparak yapılan işte herhangi bir kırık, zayat varmı diye sorarız. Yapmış olduğumuz taşımanın sonuna kadar arkasındayız.

Sizlerden ricamız nakliye planınızı yaparken anlaşacağınız nakliye firmasını seçerken asgari düzeyde araştırma yapmanız varsa web sitelerinde’de araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Maslak Nakliyat firmamız bünyesinde bulundurduğu teknolojik asansör ile de eşyalarınızın güvenli bir şekilde sorunsuz taşıma güvencesini vermektedir. Sizleri son model teknolojik aletlerlede tanıştırıyoruz.

efe nakliyat logo

Maslak NakliyE İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Eski eviniz kaçıncı katta olursa olsun ya da yeni yuvanız üst katlarda olsa bile asansör sayesinde eşyalarınızın taşınması çok güvenli bir şekilde gerçekleşecek ve yeni yuvanıza istediğiniz gibi yerleştirilecektir.

Maslak Nakliyat eşyalarınızın dizaynı tamamen sizin fikrine göre olacaktır. Dilediğiniz takdirde eski evinizle aynı şekilde yerleştirerek siz değerli müşterilerimizin gönlünü alarak işimizi sonlandırıyoruz.

Başakşehir Nakliyat Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat
[Toplam:1    Ortalama:5/5]
2 Yorumlar
  1. Yaptığınız nakliye hizmetinden gayet memnun kaldım üstelik gayet temiz ve kuzursuz bir nakliye hizmeti sundukları için sürekli tercih edeceğim.

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat