Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Ofis Taşımacılığı

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Gelişen ekonomiyle son yıllarda bir çok ofis veya büro kuruldu yada işlerini büyüttü. İşlerinin artmasıyla birlikte yeni ofislere ihtiyaç oluyor ve tamda burada Ofis Taşımacılığı sektörü devreye giriyor. Eski iş yerlerinden eşyalarını alıyor yeni iş yerlerine taşıyoruz. Sizde ofisinizi ya da büronuzu taşıyacaksanız doğru adrestesiniz. Ofis veya büro eşyaları deneyimsiz veya işinin ehli olmayan kişilerle yapılmayacak kadar zor ve dikkat gerektiren bir iştir.

Ofis Taşımacılığı resim 1

Ofis eşyalarınızı taşırken bir çok kırılacak eşyayla karşılaşıyoruz. Sizlere eşyalarınızın kırılmayacağına ve çizilmeyeceğine garanti veriyoruz. Sizde ofisinizi mi taşıyorsunuz bizimle çalışarak çok büyük fırsatlar elde etmiş olursunuz. Bu fırsatlar neler mi?

Öncelikle sizlere eşyalarınıza zarar gelmeyeceğinin garantisini vermiştik. Yani eşyalarınıza değer gösteriyoruz. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti birinci sıradadır.

Bizimle çalışarak uygun ve ekonomik fiyatlarla tanışacaksınız. Ofis Taşımacılığı‘ nda en uygun fiyatları sunuyoruz. Peki fiyatlar uygun ama kalitemiz nasıl. Elbette fiyatlarımızın düşük olması kalitenin de düşük olcağı anlamına gelmez. Bir çok firma fiyatları indirirken kalitesini de aynı oranda indiriyor. Neden bizim fiyatlarımız düşükken, kalitemiz bu kadar yüksek. Biz  Fiyatlarımızı düşürürken kaliteyi değil kazanacağımız parayı düşürüyoruz. Böylelikle Ofis taşımacılığı‘ nda Uygun fiyatlarla kaliteyi bulabiliyorsunuz.

Ofis Taşımacılığı resim 2
Ofis Taşımacılığı resim 3
Ofis Taşımacılığı resim 4

Profesyonel Kadromuz Ve Geniş Araç Filomuz

Sizlere en iyi hizmetleri verebilmek için yıllardır bu sektörde olan uzman taşıyıcılarla çalışmaktayız. Ofis Taşımacılığı‘ nda profesyonel bir kadro gereklidir. Ekibimiz yılların tecrübesini üzerinde barındırıyor. Sizde Bizimle çalışarak bu profesyonel taşıma ekibine eşyalarınıza zarar gelmeden taşıtın.

Araçlarımız kapalı kasadır. Kapalı kasa olmasının nedeni ani hava değişimlerinde eşyalarınızın zarar görmesini önlemektir. Yağmur yağdığında eşyalarınız ıslanır ve çürümeye başlar. Biz Ofis Taşımacılığı yaparken kapalı kasa araçlarımızı kullanıyoruz.

Ofis Taşımacılığı’ nda Eşyalarınızı Ambalajlıyoruz

Ofis malzemeleri kırılabilir veya çizilebilir. Ofis eşyalarınızı ambalajlıyoruz. Böylelikle eşyalarınıza hasar gelmeden taşıma yapıyoruz. Eşyalarınızı deneyimsiz ve yeni kimselere taşımayın. Ofis eşyaları hem ağır hemde çok ince işçilik isteyen bir iştir.

Ofis Taşımacılığında İletişim

Ofisinizi mi taşıyacaksınız Bizimle iletişime geçerek bu yükü sırtınızdan atabilirsiniz. İşini profesyonellikle yapan bir firmayız. Sizde bizim uygun fiyatlara kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.

[Toplam:7    Ortalama:3.9/5]

Bunu Oyla:

[Toplam:7    Ortalama:3.9/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat