Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Ortaköy Nakliyat

Ortaköy Nakliyat Resim 1

Ortaköy Nakliyat firması değerli müşterilerine ihtiyaç duyduğu her an hatasız, hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti vermektedir. Tecrübeli, deneyimli ve eğitimli uzman ekip kadrosu ile hizmet sunan firma taşınma işlerinizde 7/24 hizmetinizdedir.

 

Ortaköy Şehir İçi Nakliyat firma sektöründe öncü durumdadır. Taşınma sırasında oluşabilecek en ufak zarara karşı müşterilerin maddi olarak hiçbir kayba uğramasına neden olmamadan sigorta acentası tarafından zarar karşılanmaktadır. Nakliyat aşamasında taşınma asansörlü araçlar ile sağlanmaktadır.

Ortaköy Evden Eve Nakliyat firması müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde tutarak hareket etmekte ve planlamasını o doğrultuda yürütmektedir.

 

Ortaköy Nakliyat her geçen gün kendini yenileyen ve yeni yöntemler geliştiren firma özel ambalajlama paketleri ile daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Bu özel ambalajlar ile hangi eşyaya hangi ambalaj türünün ne şekilde ve nasıl uygulanması ve kullanılması gerektiği bilen uzman ekip eşyalarınızın çizilme ya da kırılma gibi oluşabilecek en küçük zararları da engellemektedir.

Ortaköy Nakliyat Güvenin Ve Kalitenin Adresi?

Ortaköy Evden Eve Nakliyat firması müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı, kolay, güvenilir ve masraf oranını da en aza indirmekte ve aynı zamanda son teknolojiyi doğru oranda kullanmaktadır. Yüksek niteliğe sahip olan firma sektöründe ve civarında önde gelen kuruluştur.

 

Ortaköy Nakliyat yılların deneyimi ve birikimini harmanlayarak hatasız ve kusursuz hizmet anlayışını amaçlamaktadır. Ayrıca firma ihtiyaç duyulan an da marangoz ekibi ile adrese gelmektedir.  Marangoz ekip sökülmesi gereken eşyaları yerinde sökerek yeni taşınılacak olan yere monte etmektedir.

Ortaköy Nakliyat Resim 2

Ortaköy Şehir İçi Nakliyat değer verdiğiniz eşyalarınızı, kusursuz bir şekilde profesyonelce taşımak için firma arayışında olduğunuz an Ortaköy evden eve nakliye firması her an hizmetinizdedir.

 

Ortaköy evden eve nakliye, müşterilerinin istek ve arzularını dikkate alarak hareket etmekte ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

 

Ortaköy Ofis Taşımacılığı ve Depolama Hizmeti Vermektedir

Ortaköy Nakliyat firma taşınma gününden 2 gün önce ekspertiz gönderimi sağlamaktadır. Bu kusursuz ve sorunsuz hizmeti almak için tek yapılması gereken şey firmaya iletişim bilgilerinden ulaşarak talep oluşturmaktır.

Ortaköy Nakliyat sonrasında firma müşterilerinin işlerinin aksamasına neden olmadan taşınma işini gerçekleştirmektedir. Ayrıca firma eşyaları sigortalı nakliyat olarak taşıdığı için en ufak bir zararda dahi oluşan zarar sigorta acentesi tarafından karşılanmaktadır.

 

Ortaköy Evden Eve Nakliye firması fiyatlandırma politikasını eşyaların yoğunluğuna ve mesafe farkına göre değerlendirerek ekonomik taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Ortaköy Nakliye Aşamaları

  1. Firma ile iletişime geçildiği anda uzman ekip taşınılacak alana gidererek eşyaların büyüklüğünü ve fazlalığını incelenmektedir. İnceleme sırasından alınan notlara fiyat belirlerken ihtiyaç duyulacaktır.
  2. Gerekli ekip ve taşıma sırasında kullanılacak araç belirlenir. Ayrıca cadde ve çevre incelemesi de gerçekleşmektedir. Bunun nedeni ise asansörlü araç kullanımında alana ve mekana uygunluğunu değerlendirmektir.

3.Yeni taşınılacak yer ziyaret edilir. Kurulumda farklılığın olup olmayacağı incelenir eğer farklılık varsa yeni yöntemler gerçekleştirilir.

Ortaköy Nakliyat Resim 3
  1. Eski alan yeni alan ziyaret edilip karşılaştırmalar sağlandıktan sonra gün ve saat belirlenerek gerekli anlaşma sağlanır.
  2. Gün ve saat geldiğinde önden bir ekip yola çıkarak temel hazırlıklara başlamaktadır.
  3. Eşyalara uygun ambalaj çeşidi belirlenerek ambalajlanmaya başlamaktadır. De-monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanmaktadır.

4.Ambalajlama işlerinin bitmesinin ardından dikkat ve özen ile eşyalar asansörlü araçlara           aktarılmaktadır. Bu araçların kullanılması sayesinde hem zamandan tasarruf sağlanmakta, çevreyi     rahatsız edecek en ufak bir gürültünün ya da sorunun önüne geçilmekte hem de eşyaların yıpranması  engellenmektedir.

Kusursuz Taşımacılık Ortaköy Nakliyede Yapılır?

Ortaköy Şehir İçi Kamyonet hizmetin işleyişi ve gerekli planlama yöntemlerinden ötürü güvenli taşıma da firma tüm özeni ve dikkati göstermektedir. Kalitesinden her koşulda ödün vermeden hareket eden firma profesyonel, problemsiz ve emniyetli taşımacılıkta nakliye firmalarının başında gelmektedir.

 

Taşınma sürecinin başından sonuna kadar yine de olası kayıp, zarar ve aksilikler için sigorta yaptırdığımızı da söylemeliyiz.Ortaköy Şehir İçi Nakliye % 100 müşteri memnuniyeti adına eksiksiz bir çalışma ilkesinin vazgeçilmez değerlerimiz olduğunu da hatırlatmak isteriz.

1.Tüm eşyaların araca aktarılmasının ardından araç yeni taşınılacak yere gitmek üzere yola çıkmaktadır. Yeni yere ulaşıldığında aynı işlem eşyaların çıkartılmasında uygulanmaktadır.

 

2.De-monte ya da montaj gerektiren eşyalar tekrar birleştirilir. Bu aşamada taşıma hizmeti sağlanmaktadır. Değerli müşterilerine iyi dileklerinin iletilmesinin ardından uzman ekip alandan ayrılmaktadır.

Ortaköy Nakliyat Resim 4

Firmamızın Türkiyenin Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyoruz

Ortaköy Şehir İçi Kamyonet firması, yıllara dayanan tecrübesi ile bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu nakliye çalışmalarında dürüst ve güvenilir olması sebebiyle de tercih listesinde ilk sırada yer almaktadır.

 

Yüzde yüz müşteri memnuniyetine sahip olan firma hizmeti ahlaki boyutta olup sorumluluklarının bilincinde ve belirlediği hizmet politikası çerçevesinde taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Ortaköy Nakliye kaliteden asla ödün vermediğimiz den dolayı firmamız alanında en başarılı çalışmalara imza atan nakliye firmaları arasında yer almaktadır. Sizlerin güvenini kazanmak adına her türlü nakliyat işlerini sınırsız bir şekilde yapmaktayız.

 

Çalışma saatlerimiz aktif olduğundan dolayı sizlere günün 24 saati hizmet vermekteyiz. Ayrıca sigortalı taşımacılık hizmetinde bulunarak eşyalarınızı güvence altına almaktayız. Ortaköy Nakliye türkiye’nin her bölgesinde taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Ortaköy Nakliyat Kusursuz Taşımacılık?

Ortaköy Nakliye telefon numarası dışında detaylı bilgileri almak için sitemizi ziyaret edebilir ve destek ekiplerimizle iletişime geçerek aklınıza takılan her türlü taşımacılık sorularına en kısa sürede cevap alabilirsiniz.

 

Sizlere mutlu müşteri anlayışı ile hareket ederek en titiz çalışmaları sergilemekte ve hizmette sınır tanımayarak yapmış olduğumuz hizmetin daha fazlasını sunmaktayız.

Ortaköy Nakliyat Resim 5

Ortaköy Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Sarıyer Nakliyat Sayfamıza Girerek Detayları Görebilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat
[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat