Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat da günümüz Şartlarında taşınmanın çok zor ve yorucu olduğundan insanlar taşınmadan bir ay öncesinde sıkıntı ve stres yapıyorlar. Hem maddi hem de manevi yıpranmalara uğruyoruz. Tam bu durumda biz Efe Evden Eve Nakliyat Olarak Sancaktepe Evden Eve Nakliyat taşımanızda sizlere yardımcı oluyoruz. Bir telefon kadar yakınınızda duruyoruz. Efe Evden Eve Nakliyat ailesi olarak sorunlarınıza çözümler üretiyoruz.

En uygun fiyatlara ve kaliteli taşınma hizmeti almanız için en iyi çözümler üretiyoruz. Şunu iyi biliriz ki taşınmak durumunda olanların zevk için yapmadığını bilakis zorunlu olduğunun farkındayız. En iyi şartlar ve fiyatlar sunarak müşteri memnuniyetine odaklı bir firmayız. Taşınmanın mevsimi ve zamanı olmadığı için çalışan emekçi, memur, polis, öğretmen, kamu ve özel sektörde çalışan tüm vatandaşların çalışma şartlarını iyi biliyoruz ve bu doğrultuda sizin ekonomik bütçenizi aşmayacak fiyatlar teklif ediyoruz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Resim 3

Efe Evden Eve Nakliyat ailesi olarak öğrencilerimizi de unutmuyoruz onlar içinde kampanyalar uygulayıp taşınmalarına katkıda bulunuyoruz. En hızlı ve uygun taşımacılık yaparak öğrencilerimizin okuma hedeflerine katkıda bulunuyoruz. İşimizin ne kadar sorumluluk gerektirdiğini biliyoruz ve bunların farkındayız.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Efe Evden Eve Nakliyat firması olarak yılların tecrübesini ve birikimimizi sizlerle paylaşıyoruz ve eşyalarınıza özen gösteriyoruz. Biz Efe Evden Eve Nakliyat olarak Sancaktepe Evden Eve Nakliyat hizmetiyle karşınızdayız. Biz sizlerden gelen her türlü talep ve şikayetlerinizi değerlendiriyoruz.

Her yapılan şikayet ve talepleri ödül sayıp firmamızın eksik yanlarını kontrol edip aynı hataları tekrarlamamasına dikkat ederiz. Evinizdeki eşyalarınız günün 24 saati sizinle ve hep göz önünde olduğu için göze hoş ve güzel gözükmesi hepimizin arzusudur. Biz bu hassasiyetleri bilerek eşyalarınızı eşyalarını durumuna göre sarıyor ve paketliyoruz (ambalajlama). Özellikle hassas, kırılgan ve antika eşyalarınızı paketleme malzemelerimizle en iyi şekilde sarıp paketliyoruz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Resim 1

Hassasiyet gösterdiğimiz eşyalardan biride dolaptır. Ahşap dolapların sökülüp takılmasına dikkat ve özen gösteriyoruz. Şirket bünyesinde yetişmiş usta marangoz diğer adıyla mobilyacılarla söküyoruz. Söktükten sonra sarma ve paketleme işlemini yapıyoruz. Eşyalarınızı yeni evinize götürüp montajını yapıyoruz. Daha önceki taşımalardan kalan hasarları veya yanlış kurulumları ustalarımız tarafından tamir ediyor ve teslim ediyoruz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Resim 4

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat da siz değerli müşterilerimizin işlerinin aksamaması bizim için önemlidir. Taşınma esnasında eşyalarınıza hasar gelmemesi için ambalajlıyoruz. Bu ambalajlama işlemi bazen yetersiz kalabilir ve eşyalarınızda ufak çaplı da olsa hasarlar oluşabiliyor. Bizde sizleri bu konuda mağdur ve rahatsız etmemek için eşyalarınızı taşıma öncesi garantiliyoruz. Böylelikle işleriniz de her hangi bir aksama olmadan normal gündelik yaşamınıza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarınızı en aza düşürmek ve siz değerli müşterilerimizin eşyalarını yıpratmadan, zarar vermeden taşınmasını sağlıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki, 1998 yılında vermiş olduğumuz hizmete başlarken şu üç temel ilke üzerine kurmuştuk;

  • Kalite
  • Temiz İşçilik
  • Müşteri Memnuniyeti

O yıllardan bu yana üç temel ilkemizden taviz vermeden çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Sancaktepe Evden Eve Nakliyat hizmetimizi yıllardır kusursuz olarak veriyoruz.

Piyasadaki diğer nakliyat firmaları eşyalarınızı kontrol etmiyor ve direk telefon üzerinden öğreniyor. Sonrada araç gönderiyorlar ve bu araçlar yetersiz oluyor. Aracın dolduklarını ve daha fazla para gerektiğini söylüyorlar ve böylelikle sizlere ekstra ücret çıkartıyorlar.

Biz Sancaktepe Evden Eve Nakliyat olarak taşınma öncesinde gönderdiğimiz nakliyat ekspertiz ekibiyle eşyalarınızı öğreniyor ve bu konuda uzman ekip ve araçlarımızı yönlendiriyoruz. Böylelikle sizlere ekstra maliyet çıkarmıyoruz. Her hangi bir olumsuzlukla karşılaşıldığında gönderdiğimiz ikinci nakliyat aracından hiç bir maliyet almıyoruz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Resim 2

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat da yaptığımız bir çok işi bir günde yada daha kısa zamanda yapmaya çalışıyoruz. Eşyaların çokluğuna göre taşıma süreleri uzayabiliyor. Bu durum sadece eşyalarınızın çokluğuna bağlıdır. Bu tür çok eleman ve araç gerektirecek işlerde profesyonel ekiplerimizi ve en büyük araçlarımızı kullanıyoruz.

Araçlarımız tamamen evden eve nakliyata uygundur. Araçlarımız 1+1 den büyük yalı ve villaları taşıyacak kadar büyük bir araç kadromuz vardır. Taşıma kadromuz tamamen eğitimli ve deneyimlidir. Eşyalarınızı taşırken uzman bir ekip ve usta marangozlarımızla taşıyoruz. Her zaman sizlere En uygun fiyatlara en kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Firması İletişim

Sizde hemen bizi arayarak fırsatları yakalayın. Sancaktepe Evden Eve Nakliyat iletişim.

[Toplam:14    Ortalama:4.9/5]

Bunu Oyla:

[Toplam:14    Ortalama:4.9/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Düzce Nakliyat Ambarı
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bostancı Nakliyat
Şurada 5'den anonymous'e oy ver: Kurtköy Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Yalova Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Adana Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar