Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Sancaktepe Nakliyat

Sancaktepe Nakliyat Resim 1

Sancaktepe Nakliyat da günümüz Şartlarında taşınmanın çok zor ve yorucu olduğundan insanlar taşınmadan bir ay öncesinde sıkıntı ve stres yapıyorlar. Hem maddi hem de manevi yıpranmalara uğruyoruz. Tam bu durumda biz Sancaktepe Şehir İçi Nakliyat taşımanızda sizlere yardımcı oluyoruz. Bir telefon kadar yakınınızda duruyoruz.

Sancaktepe Ofis Taşımacılığı en uygun fiyatlara ve kaliteli taşınma hizmeti almanız için en iyi çözümler üretiyoruz. Şunu iyi biliriz ki taşınmak durumunda olanların zevk için yapmadığını bilakis zorunlu olduğunun farkındayız.

 

En iyi şartlar ve fiyatlar sunarak müşteri memnuniyetine odaklı bir firmayız. Taşınmanın mevsimi ve zamanı olmadığı için çalışan emekçi, memur, polis, öğretmen, kamu ve özel sektörde çalışan tüm vatandaşlara hizmet sağlıyoruz.

Sancaktepe Nakliyat Müşterisine En Hızlı Güvenilir Taşımacılık

Sancaktepe Nakliyat ailesi olarak öğrencilerimizi de unutmuyoruz onlar içinde kampanyalar uygulayıp taşınmalarına katkıda bulunuyoruz. En hızlı ve uygun taşımacılık yaparak öğrencilerimizin okuma hedeflerine katkıda bulunuyoruz.

 

İşimizin ne kadar sorumluluk gerektirdiğini biliyoruz ve bunların farkındayız. Her zaman dahada taşımacılık sektöründe temkinli davranmalıyız.

Sancaktepe Nakliyat Resim 2

Sancaktepe Nakliyat firması olarak yılların tecrübesini ve birikimimizi sizlerle paylaşıyoruz ve eşyalarınıza özen gösteriyoruz. Biz Sancaktepe Ucuz Nakliyat olarak Sancaktepe Şehir İçi Kamyonet hizmetiyle karşınızdayız.

 

Biz sizlerden gelen her türlü talep ve şikayetlerinizi değerlendiriyoruz. Kendimizi ona göre hazırlıyoruz ve her türlü taşımacılık işini başarı ile gercekleştiriyoruz.

Sancaktepe Nakliyat Müşterisine Sözleşme Yapmadan Taşıma İşine Başlamaz

Her yapılan şikayet ve talepleri ödül sayıp Sancaktepe Ofis Taşıma firmamızın eksik yanlarını kontrol edip aynı hataları tekrarlamamasına dikkat ederiz.

 

Evinizdeki eşyalarınız günün 24 saati sizinle ve hep göz önünde olduğu için göze hoş ve güzel gözükmesi hepimizin arzusudur. Biz bu hassasiyetleri bilerek eşyalarınızı eşyalarını durumuna göre sarıyor ve paketliyoruz.

Hassasiyet gösterdiğimiz eşyalardan biride dolaptır. Ahşap dolapların sökülüp takılmasına dikkat ve özen gösteriyoruz. Sancaktepe Nakliye şirket bünyesinde yetişmiş usta marangoz diğer adıyla mobilyacılarla söküyoruz.

 

Söktükten sonra sarma ve paketleme işlemini yapıyoruz. Eşyalarınızı yeni evinize götürüp montajını yapıyoruz. Daha önceki taşımalardan kalan hasarları veya yanlış kurulumları ustalarımız tarafından tamir ediyor ve teslim ediyoruz.

Sancaktepe Nakliyat Resim 3

Sancaktepe Nakliye nin Çalışma Anlayışı

Sancaktepe Şehir İçi Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarınızı en aza düşürmek ve siz değerli müşterilerimizin eşyalarını yıpratmadan, zarar vermeden taşınmasını sağlıyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki, 1998 yılında vermiş olduğumuz hizmete başlarken şu üç temel ilke üzerine kurmuştuk;

  • Kalite
  • Temiz İşçilik
  • Müşteri Memnuniyeti

O yıllardan bu yana üç temel ilkemizden taviz vermeden çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Sancaktepe  Nakliyat hizmetimizi yıllardır kusursuz olarak veriyoruz.

Sancaktepe Şehir İçi Kamyonet da siz değerli müşterilerimizin işlerinin aksamaması bizim için önemlidir. Taşınma esnasında eşyalarınıza hasar gelmemesi için ambalajlıyoruz.

 

Bu ambalajlama işlemi bazen yetersiz kalabilir ve eşyalarınızda ufak çaplı da olsa hasarlar oluşabiliyor. Bizde sizleri bu konuda mağdur ve rahatsız etmemek için eşyalarınızı taşıma öncesi garantiliyoruz.

Hizmetlerimiz Arasında Asansörlü Taşımacılık Hizmeti’de Veriyoruz

Piyasadaki diğer nakliyat firmaları eşyalarınızı kontrol etmiyor ve direk telefon üzerinden öğreniyor. Sonrada araç gönderiyorlar ve bu araçlar yetersiz oluyor.

 

Aracın dolduklarını ve daha fazla para gerektiğini söylüyorlar ve böylelikle sizlere ekstra ücret çıkartıyorlar. Bizler Sancaktepe Nakliye olarak bu tür kirli taşımacılık önüne geçiyoruz. Müşterimize gereken tüm detayları anlatıp buna göre fiyat veriyoruz.

Sancaktepe Nakliyat Resim 4

Biz Sancaktepe Şehir İçi Nakliye olarak taşınma öncesinde gönderdiğimiz nakliyat ekspertiz ekibiyle eşyalarınızı öğreniyor ve bu konuda uzman ekip ve araçlarımızı yönlendiriyoruz. Böylelikle sizlere ekstra maliyet çıkarmıyoruz. Her hangi bir olumsuzlukla karşılaşıldığında gönderdiğimiz ikinci nakliyat aracından hiç bir maliyet almıyoruz.

Gün Geçtikçe Firmamız Sizlerin Güvenini Kazanmaya Devam Etmektedir.

Sancaktepe Nakliyat da yaptığımız bir çok işi bir günde yada daha kısa zamanda yapmaya çalışıyoruz. Eşyaların çokluğuna göre taşıma süreleri uzayabiliyor. Bu durum sadece eşyalarınızın çokluğuna bağlıdır.

 

Bu tür çok eleman ve araç gerektirecek işlerde profesyonel ekiplerimizi ve en büyük araçlarımızı kullanıyoruz. Böylece ne müşterimiz yanılıyor nede bizler yanılgıya düşüyoruz.

Araçlarımız tamamen evden eve nakliyata uygundur. Araçlarımız 1+1 den büyük yalı ve villaları taşıyacak kadar büyük bir araç kadromuz vardır. Taşıma kadromuz tamamen eğitimli ve deneyimlidir.

 

Sancaktepe Ofis Taşımacılığı eşyalarınızı taşırken uzman bir ekip ve usta marangozlarımızla taşıyoruz. Her zaman sizlere En uygun fiyatlara en kaliteli bir hizmet veriyoruz. Kesinlikle kaliteden ödün vermiyoruz.

Şehir İçi Nakliyat

Sancaktepe Nakliye Olarak Sizlerin Desteği İle En İyi Hizmeti Verecektir

Sizde hemen bizi arayarak fırsatları yakalayın. Sancaktepe Nakliyat iletişim.  Bir telefon kadar yakınınızda duruyoruz. çalışma şartlarını iyi biliyoruz ve bu doğrultuda sizin ekonomik bütçenizi aşmayacak fiyatlar teklif ediyoruz.

 

Böylelikle işleriniz de her hangi bir aksama olmadan normal gündelik yaşamınıza kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Sizler taşıma işini bize bırakın müşterimize hem zamandan hemde maddi sorumluluktan kurtaralım.

Özellikle hassas, kırılgan ve antika eşyalarınızı paketleme malzemelerimizle en iyi şekilde sarıp paketliyoruz. Biliyoruzki Müşterilerimize nekadar hızlı ve kaliteli taşımacılık yaparsan bunun bize dönüşü iyi yansıyacağını biliyoruz.

 

Sancaktepe Nakliyat olarak bu sektörde yapmış olduğumuz işçilik ve taşımacılık ile ya hep zirvede yerimizi koruyacağız yada bu sektörde iş yapamaz duruma gelir.

efe nakliyat logo

Sancaktepe Nakliyat İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Bu sayfadan Yenidoğan Nakliyat sitemizi ziyaret ede bilirsiniz.

[Toplam:14    Ortalama:4.9/5]

Bunu Oyla:

[Toplam:14    Ortalama:4.9/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat