Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerimiz

Şehirler Arası Nakliyat da kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana bu sektörde önemli bir yer tutan bir firmayız. Şehirler arası taşındığı için eşyalarınızın hasar görme ihtimali çok yüksektir. Biz sizin eşyalarınız hasar görmesin diye özenle paketleyip koliliyoruz. Bizimle çalışarak sizde kalite ve ucuzluğun keyfini çıkarın. Efe Evden Eve Nakliyat olarak uygun ve ekonomik fiyatlar vermeye özen gösteririz. Çünkü müşterilerimize düşük miktarda fiyatlar sunarak mutlu edebiliriz.

Şehirler Arası Nakliyat resim 1

Şehirler Arası Nakliyat da uzun süredir aktif bir rol üstleniyoruz. Yıllardır bu sektördeyiz. Bu sektöre özel olarak yetiştirdiğimiz alanında uzman kadromuzla profesyonel olarak yapmaktayız.

Geçmişten bu güne kadar binlerce işin altına imzamızı atmışızdır. Hepsinden de 100% müşteri memnuniyeti ve güler yüzlerle ayrıldık. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz müşterilere uygun fiyatlara kaliteyi verebilmemizdir.

Şehirler Arası Nakliyat resim 2
Şehirler Arası Nakliyat resim 3
Şehirler Arası Nakliyat resim 4

Şehirler Arası Nakliyat da Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Şehirler arası yük taşımacılığında İstanbul ve çevre illerinden Türkiye’ nin her yerine yüklerinizi biz taşıyoruz. Hizmet ağımız çok gelişmiştir. Gelişen çağa ayak uydurup kendimizi ve araçlarımızı bu doğrultuda yeniledik.

Ekibimiz sadece uzun yol için alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Çünkü uzun yollarda paketlemenin ve araca stoklamanın çok düzgün bir biçimde olmalı. Böylelikle eşyalarınız hasar almaz.

Şehirler Arası Nakliyat da Paketleme

Şehirler arası taşınan yükler genellikle kırılır veya çizilir. Bu çok normaldir fakat bunu önleyebiliriz. Uzun yollarda yükler sağa sola çarparak hasar alır. Biz çift katlı baloncuklu naylonlarla sarıyoruz. Böylelikle eşyalarınızın hasar alma ihtimali çok düştü. Her ihtimale karşı eşyaların arasın temiz battaniyeleri seriyoruz. Böylelikle boluncuklu naylonlar etkisiz kalsa bile battaniyeler eşyalarınıza zarar gelmesini önler.

Eğer cam ve benzeri hassas malzemeleriniz varsa bunlar için özel olarak ilgi gösteriyoruz. Dört beş kat baloncuklu naylonla sardıktan sonra battaniyelere sarıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat İletişim

Sizinde mi şehirler arsı gidecek bir yükünüz mü var. Kimseye güvenemiyor musunuz. Bizimle çalışarak eşyalarınızı kırılmaktan kurtarabilir ve cebinizden fazla para ödemenize gerek kalmaz. Şehirler Arası Nakliyat da isim yapmış bir şirketle çalışmak için lütfen iletişim sayfasına bakınız

[Toplam:5    Ortalama:4.2/5]

Bunu Oyla:

[Toplam:5    Ortalama:4.2/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat