Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Şişli Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır İstanbul genelinde taşımacılık faaliyeti gösteren Efe Nakliyat, Şişli ve çevresinde de profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin yanındadır. İstanbul’ un merkezi denilecek bir konumda olan Şişli, nakliyat sektörünün de en çok faaliyet gösterdiği yerlerden biridir. Şişli evden eve nakliyat hizmetimiz de en çok tercih edilen faaliyetlerimizden biridir.

Taşınmak maddi manevi zor ve yorucu bir süreçtir. Doğru, dürüst ve güvenilir bir nakliyat firması ile taşınmak çok önemlidir. Piyasada bu işi yapan firma sayısı oldukça fazladır ancak layıkıyla yapan ehliyetli firmaları seçmek en önemli noktadır. Efe Nakliyat olarak biz Şişli evden eve nakliyat hizmetimizi profesyonel ve deneyimli kadromuz, modern ve donanımlı araç filomuz ve özel paketleme ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz. porn hd

Şişli Evden Eve Nakliyat 1

Şişli evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalar taşınılacak adrese getirilerek müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilmektedir. Mobilyaların montajı yapılmakta, beyaz eşyaların tesisat bağlantıları yapılmakta, tüm eşyalar yerlerine yerleştirilerek ev içinde yaşanacak hale getirilmektedir. Tüm bu süreçlerde müşterilerimiz hiçbir yük kaldırmaz, stres yaşamaz, sadece eşyaların nereye yerleştirileceği hakkında talimat verirler. Tüm eşyaların yerleşmesi ile Şişli evden eve nakliyat hizmetimiz tamamlanmış olur.

Şişli Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Şişli evden eve nakliyat işinde profesyonelliğin ilk adımı olan ücretsiz ekspertiz hizmetimizi veriyoruz. Taşınma öncesi yapacağımız bu keşif hizmeti ile eşyaların miktarı, türü, taşınılacak adresin uzaklığı, binaların eşya taşımaya uygunluğu ekspertizlerimiz tarafından incelenerek değerlendirilir ve maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlanır.  Bu ekspertiz çalışması ile ne tür araç kullanılacağı, kaç personel çalışacağı, ne tür ve miktarda paketleme ekipmanı gerektiği saptanır.

Şişli Evden Eve Nakliyat 2

Efe Nakliyat olarak Şişli evden eve nakliyat hizmetimizin ikinci aşaması eşyaların profesyonel bir şekilde paketlenmesidir. Her eşya türüne göre ayrılır ve uygun ambalajlarla sarılarak özel taşıma koli ve kutularımıza yerleştirilir. Kutular içlerindeki malzemelerin türüne göre etiketlenir ve dikkatli bir şekilde taşınarak araca yüklenir. Beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, elektronik eşyaların tesisat işleri, mobilyaların demontaj ve montaj işleri deneyimli ve işini iyi bilen personelimiz tarafından büyük bir dikkat ve özenle yapılmaktadır. Bazı binaların koridorları dar olduğu için sökülemeyen büyük eşyaların taşınması sorun olmaktadır. Böyle durumlarda bina dışı eşya taşıma sistemi olan asansör ekipmanımız ile eşyalar güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Hem eşyalar zarar görmemekte hem de çok daha pratik olmaktadır.

Şişli Evden Eve Nakliyat 3

Şişli evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bize telefonla ya da internet sitemizde ki iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimize talebinizi iletmeniz yeterlidir. İlgili personelimiz ve ekspertizlerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek sorularınızı yanıtlayacaklardır. Şişli evden eve nakliyat hizmetimiz ile Şişli ve çevresinde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uygun fiyat garantisi ile kusursuz bir taşınma istiyorsanız bizi arayınız.

Şişli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapılarak eşyaların gerçek değerleri üzerinden nakliye sigortası yapılır. Eşyalarınız taşınma süresince sorumluluğumuz altındadır ve onları hasarsız bir şekilde taşımak önceliğimizdir. Bu yüzden eşyalarınız tarafımızdan garantiye alınır ve olası kazalarda maddi olarak zarara uğramazsınız. Şişli evden eve nakliyat hizmetimiz öncesinde size sunduğumuz taşınma süresi, taşınma maliyeti ve diğer hizmet kalemlerine birebir uyulmakta ve sözümüzü birebir tutarak işimizi tamamlamaktayız. Sözleşmede karşılıklı belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemini başlatarak söz verdiğimiz saatte tamamlamaktayız.

Efe Nakliyat olarak Şişli evden eve nakliyat hizmetimizde sorunsuz bir taşınma ve uygun ücret garantisi vermekteyiz. Evlerinizin mahremiyetine, eşyalarınızın güvenliğine önem veriyor, maddi manevi her açıdan zarar görmemenizi sağlıyoruz. Dürüst, güvenilir ve deneyimli personelimiz her konuda soru ve taleplerinize nazik bir şekilde yanıt vermektedirler. Taşınma süresince ekspertizlerimizde adreste olup kontrollerini gerçekleştirmektedirler.

Taşınma işinizi şansa bırakmayın. Eşyalarınızı emin ellere teslim edin. Efe Nakliyat olarak biz eşyalarınızı koruyor ve yeni adresinize hasarsız ve kayıpsız bir şekilde ulaştırıyoruz. İşimizi yaparken bir yuva taşımanın hassasiyeti içinde dikkat ve özenle çalışıyoruz. Yıllardır bu sektörde müşteri memnuniyeti en büyük kazancımız oldu. Bu anlayış ve bilinç ile İstanbul’ un tüm semtlerinde evden eve nakliyat yanı sıra ofis, fuar, şehirlerarası ve şehir içi taşımacılığı yaptık. Her geçen gün daha da büyüdük ve hizmet ağımızı genişlettik. Şişli evden eve nakliyat hizmetimiz de de bu hassasiyet ve güvenle müşterilerimizin yanındayız.

Şişli Nakliyat İletişim

Şişli Nakliyat hizmetimizi yıllardan berri vermekteyiz. Sizde hemen arayarak İletişime Geçin

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bulgurlu Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Fındıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Kısıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Aydınlı Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Osmaniye Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar

Ümraniye Nakliyat