Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Efe Nakliyat yılların deneyimi ve kurumsal kimliği ile Sultanbeyli’ de profesyonel taşımacılık hizmetleri vermektedir. Her türlü eşya taşımacılığını uygun fiyat garantisi ve sigorta kapsamında müşterilerine sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Taşınmak maddi manevi zor bir süreçtir. Ancak bu zorlukları aşmanın en iyi yolu profesyonel bir nakliye firmasıdır. Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile yorulmadan, gereksiz masraflar yapmadan, stres yaşamadan yeni evinize taşınabilirsiniz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Resim2

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetimizi deneyimli ve işinin uzmanı personelimiz, donanımlı kapalı kasa araçlarımız ve paketleme ekipmanlarımız ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’ un tüm bölgelerinde faaliyet gösteren firmamız zengin araç parkuruna sahiptir. Tüm araçlarımız bakımlı ve donanımlıdır. Aynı anda birçok yerde hizmet verebilecek iş gücü ve araç kapasitesine sahibiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınma planınızı hazırlıyor ve sözleşme yaparak Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetimizi veriyoruz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Deneyimli personelimiz taşınmanın her aşamasında dikkatli ve özenli davranmakta, müşteri memnuniyetini ve eşyalarının güvenliğini sağlamaktadır. Dikkat ve özen taşımacılık sektörünün olmazsa olmazıdır. Çalışanlarımız bu özelliklere sahip dürüst ve güvenilir kişilerdir.

Bize Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat talebinde bulunan müşterilerimize ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz işin maliyetini ve nasıl yapılacağını planlamamızı ve müşterilerimizi bilgilendirmemizi sağlıyor. Müşterilerimizden gelen Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat talebi doğrultusunda ekspertizlerimiz adreslerine randevu alarak gidiyor, eşyaların miktarı, türü ve boyutunu inceliyor, taşınılacak adresin uzaklığını ve konumunu değerlendiriyorlar. Böylelikle eşyaları taşıyacak aracın hangi büyüklükte olacağı, taşınma da kaç personel çalışacağı, ne tür paketleme ekipmanlarına ihtiyaç olacağı saptanıyor.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Resim3

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetimiz öncesinde eşyaların sigorta değeri tespit edilir ve gerekli sigortalama işlemleri tarafımızdan yapılır.  Sözleşmede belirtilen tarih ve saatte taşınma işlemi başlatılır.

Taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi ve kaybolmaması temel hedefimizdir. Bu nedenle Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetimizde eşyaların toplanmasını ve paketlenmesini deneyimli personelimiz büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştirmektedir. Her eşyanın türüne uygun ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Mobilyaların demonte ve montajları personelimiz tarafından yapılmakta ve kraft kağıtlara, havalı naylonlara sarılmakta ve kartonlarla korunmalı bir şekilde taşınmaktadır. Koltuklar, sandalyeler ve yataklar, tek parça şifonyer ve vitrinler strech filmlere sarılarak köpüklü naylon ve kraft kağıtlarla desteklenmektedir. Beyaz eşyaların demontesi ve bağlantıları personelimiz tarafından yapılarak havalı naylon ve köpüklerle sarılmakta ve plaka kartonlarla korunarak araca yüklenmektedir. Elektronik eşyalar, antikalar, kırılacak cam eşyalar, aynalar, avizeler yine aynı hassasiyet ve özenle uygun ambalajlara sarılmak ve tahta sandıkların içinde taşınmaktadır. Tekstil ürünleri ve elbiselerde askılı taşıma sistemlerimizde ve toz geçirmeyen kolilerde taşınmaktadır. Her bir kolinin ve paketin üstüne içindeki eşyaların bilgisini içeren etiketler yapıştırılarak araca yüklenmektedir.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Resim 4

Bazı binaların koridor ve kapıları dar olduğu için eşyaların taşınması problem olabilmektedir. Bu gibi durumlarda asansörlü taşıma sistemimiz ile bina dışından eşya taşıyoruz. Bu hem pratik hem de eşyaların güvenliği açısından çok daha uygun olmaktadır.

Taşınılacak adrese getirilen eşyalar müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilmekte, mobilyalar montaj yapılmakta, beyaz eşyaların tesisat bağlantıları personelimiz tarafından yapılmaktadır. Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat hizmetimiz evin tamamen yerleştirilip içinde yaşanır duruma getirilmesi ile tamamlanmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sultanbeyli evden eve nakliyat ihtiyacınız için bize7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size bilgi vererek taleplerinizi yetkili personele iletecektir. Kısa sürede ekspertizlerimiz sizinle iletişime geçerek taşınmanın maddi manevi tüm boyutları hakkında sizi bilgilendirecektir.  Taşınma sırasında ekspertizlerimiz personelimizin başında hazır bulunmakta ve denetim yapmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Resim1

Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetimizde önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve eşyalarınızı sağlam bir şekilde yerine ulaştırmaktır. Eşyaların paketlenmesinden taşınmasına, montajına ve yerleştirilmesine kadar her aşamada büyük bir dikkat ve özen sergilemekteyiz.

Sizde sorunsuz ve uygun maliyetle taşınmak istiyorsanız Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetimiz için bizi arayınız. Taşınmanın zorluklarından kurtulup konforunu yaşamak için müşterimiz olmanız yeterlidir. Biz tüm yükü omuzlarınızdan alıyor ve işin tatlı heyecanını size bırakıyoruz. Yeni yuvanıza huzur içinde taşınmanızı gerçekleştiriyoruz.

Efe Nakliyat yılların deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerinin yanındadır. Tüm İstanbul’ da olduğu gibi Sultanbeyli evden eve nakliyat ihtiyacınızda da sizinleyiz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmet Verdiğimiz Yerlerimiz

  • Mehmet Akif Evden Eve Nakliyat
  • Battalgazi Evden Eve Nakliyat
  • Hasanpaşa Evden Eve Nakliyat
  • Mimar Sinan Evden Eve Nakliyat
  • Turgut Reis Evden Eve Nakliyat
  • Necip Fazıl Evden Eve Nakliyat
  • Yavuz Selim Evden Eve Nakliyat
  • Orhangazi Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat İletişim

İstanbul’ un her yerinde olduğu gibi Sultanbeyli Nakliyat da en uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. Sizde buraya tıklayarak iletişim sayfasına gidebilirsiniz.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bulgurlu Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Fındıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Kısıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Aydınlı Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Osmaniye Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar

Ümraniye Nakliyat