Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Sultangazi Nakliyat

Sultangazi Nakliyat Resim 1

İstanbul’un ciddi ve güvenilir nakliyat firmalarından Sultangazi Nakliyat işlerinde kendi özel araç filosu, ev taşımacılığında kullanılan özel ekipmanları ve deneyimli kadrosu ile tüm İstanbul’da olduğu gibi her yerde aktifiz.

 

Sultangazi ve çevresinde de Sultangazi Şehir İçi Nakliyat olarak sizlere birinci sınıf evden eve taşıma hizmetleri vermektedir.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat kendini kanıtlamış güçlü bir evden eve nakliyat firması olarak ihtiyacınıza uyan değişik kapasitedeki kapalı kasa kamyon ve kamyonetleri ile siz değerli müşterilerimize ekonomik ve güvenilir bir evden eve nakliyat hizmetini vermektedir.

 

Sultangazi ve civarında ev taşıma ihtiyacınız olduğunda lütfen bizle bağlantı kurunuz ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanınız.

 

Ekspertiz hizmetimiz taşınmanın yapılacağı yerler, kat durumları, eşyanın miktar ve cinsleri göz önüne alınarak sizlere işin mali boyutlarını da içeren detaylı bir iş analizidir. Bu ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Sultangazi Nakliyat Hizmetlerimizi Web Sitemizden Takip Edebilirsiniz

Sizlerden gelen talep üzerine ekspertizlerimiz adresinizi ziyaret ederek eşyaların miktarını, türünü ve boyutunu incelemekte, gidilecek yeni uzaklığı konusunda bilgi edinmektedir.

 

Bu ekspertiz hizmeti ile ne tür araç gerekli olduğu, kaç personel çalışacağı, ne tür paketleme ekipmanlarına ihtiyaç olduğu doğru olarak belirlenmektedir.

 

Böylece yapılacak iş tam olarak belirlenmiş olur ve anlaşma sağlandığı takdirde nakliye sözleşmesi ve sigorta işlemleri yapılmaktadır.

Sultangazi Nakliyat t nakliyat işlerini sözle verilen güvenle değil bizzat tüm eşyalarınızın ve nakliye sırasında olabilecek sorunların resmi sigortalama işlerini yapar.

 

Eşyalarınızın sigorta işlemlerinden sonra sözleşmede belirlenen tarih ve saatte ekibimiz adresinize gelir ve gecikme olmadan eşyaların dikkatli bir biçimde gerekir ise özel kutu, kaza veya ekipman kullanarak paketlenmesini sağlarlar.

 

Eşyalarınızın araca yüklenmesini sırasında eşya ve evin konumuna göre gerekir ise harici asansör dahil gerekli ekipmanlar kullanılır ve eşyalarınız dikkatle kamyona yüklenir.

Sultangazi Nakliyat Resim 2

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sultangazi Nakliye, uzun yıllardır nakliyat sektöründe ve nakliyat hizmetinin gerektirdiği ciddiyet, güven, müşteri mahremiyetine saygı ve profesyonel çalışma sistemine sahiptir.

 

Evden eve taşınmada firmamızı tercih eden müşterilerimiz sorunsuz, kayıpsız ve hasarsız bir taşınma garantisine sahip olurlar. Taşınmak zor ve dikkat gerektiren bir iştir. Taşınma işleminiz sırasında güvenilir ve işinin uzmanı kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.

 

Eğitimli personelimiz konusunda deneyimli ve bilgi sahibidir. Resmi taşımacılık belge ve sertifikalarımız ile güvenilirliğimizi yaptığımız her işte kanıtlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sultangazi Nakliyat komple bir hizmet dizisini içerir. Yani hizmetimiz, tüm ev eşyalarınızın toplanıp paketlenmesi ve araca yüklenip yeni adresinize taşınmasını ve yerleştirilmesini içermektedir.

 

Taşınma sırasında beyaz eşyalarınızın ve ağır mobilyaların demontaj ve montajlarının yapılması, tesisat ve elektrikli işlerinin tesisat yapılması işinin ehli uzman kadromuz sayesinde dikkatli bir şekilde gerçekleştirmesi ve yeni mekanınızın içinde yaşanır hale getirilmesi hizmet sözleşmemize dahildir.

Sultangazi Ofis Taşımacılığı

Araç parkurumuzda ki çeşitli kapasitedeki kapalı kasa kamyonlarımızdan ekspertiz raporuna göre yeterli özellikte olanı kullanılarak eşyalarınız yeni adresinize taşınmaktadır.

 

Sözleşme ile beraber yapılan sigortalama hizmetlerimiz eşya yükleme, indirme ve yolculuk esnasında oluşabilecek istenmeyen kazalara karşı taşıdığımız eşyaların sigortalanmasını içerir.

 

Ekibimiz yeni adresinize sizin gösterdiğiniz şekilde eşyalarınızı yerleştirir, mobilyaların montajını yapar ve elektrikli ev aletlerini çalışmaya hazır duruma getirerek işlerini tamamlar.

Sultangazi Nakliye ödeme konusunu nakliye işi tamamlandıktan sonra yapmanızı sağlayarak güven konusunda bir adım daha ileriye gitmektedir.

 

Sultangazi Nakliyat hizmetleri sayesinde tüm eşyalarınız her türlü kazaya karşı sigortalanmış olarak taşınırken siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan, strese girmeden yeni adresinize yerleştirir.

Sultangazi Nakliyat Resim 3
Sultangazi Nakliye Sarma Malzemeleri En Kaliteli Malzemelerden Kullanıyor

Sultangazi Şehir İçi Nakliyat ihtiyacınız için telefonla ya da internet adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yetkili personelimiz size bilgi vererek ihtiyaçlarınızı belirleyecek ve kısa sürede ekspertizlerimizi size yönlendireceklerdir. Bir telefon ile taşınma yükünden kurtulabilirsiniz.

Sultangazi Nakliye ihtiyacınız için güvenilir ve profesyonel bir firma arıyorsanız tüm İstanbul genelinde olduğu gibi Sultangazi Şehir İçi Kamyonet olarak Sultangazi ve çevresinde ciddiyet ve titizlikle çalışmaktayız.

 

Taşınmak önemli ve ciddi bir iştir. İşinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Değerli eşyalarını kimse güvenmediği kişilere emanet etmez. Biz Sultangazi Ofis Taşımacılığı olarak eşyanızı en güvenilir şekilde taşıyarak yeni yuvanızda huzur içinde yaşamaya başlamanızı sağlıyoruz.

Sultangazi Nakliyat İletişim Adresimiz.

Taşınmak derdiniz olmasın. Biz evinizi taşıyalım ve yerleştirerek yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Bu Link’ten İstanbul Tekirdağ Nakliyat sayfamıza girerek bilgi ala bilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat