Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Tepeören Nakliyat

Tepeören Nakliyat Resim 1

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adres noktası olan Tepeören Nakliyat hizmeti sayesinde artık siz değerli müşterilerimize günün 24 saati sorunsuz bir şekilde Nakliyat hizmeti sunmaktayız.

 

Hizmetlerimiz alanında uzman ve profesyonel ekiplerimiz tarafından yapıldığı için hizmette en ufak bir sorun yaşamayacaksınız. Detaylı taşımacılık hizmeti almak için özel ekiplerimizi bulunduğunuz adrese yönlendiriyor ve detaylı çalışmaları başlatıyoruz.

 

Firmamız Sizlere Aralıklı Kampanya Seçenekleri 

Yapılan çalışmalar sonucu ekiplerimiz sizlere taşımacılık hakkında gerekli bilgileri verdikten sonra sizleri firmamıza yönlendirmektedirler. Tepeören Nakliyat firmamızla her türlü konuda anlaşma yapabileceğiniz için fiyat konusunda da detaylı bir şekilde anlaşma yapabilirsiniz.

 

Fiyat konusunda herhangi bir sorun yaşatmayan firmamız sayesinde uygun fiyatlarla taşımacılık yaptırabilirsiniz. Tepeören Nakliyat hizmeti sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden memnun etmek için elimizden gelen hizmetin fazlasını sunmaktayız.

 

TEPEÖREN OFİS TAŞIMACILIĞI

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile siz müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunmayı Tepeören Şehir İçi Nakliyat firmamız tarafından prensip belirledik. Yıllardır firma olarak sağlamış olduğumuz kaliteli hizmetler ile en uzman ekibimiz size en kaliteli hizmet deneyimini tattırıyor.

 

Ücretsiz Ekspertiz hizmetini tecrübeli personelleri ile profesyonel olarak siz değerli müşterilerine sunan Tepeören Şehir İçi firmamız bulunduğumuz bölgede uzman bir hizmet sunmaktadır aynı zamanda en iyiler arasında da yer almaktadır.

 

Ayrıca paketleme gibi işleri de sizler özel olarak titiz bir şekilde yaparak araçlarımıza taşıyoruz. Araçlarımız son model araçlar arasında yer aldığı için eşyalarınız adresinize ulaşması gerekenden daha kısa sürede ulaşmaktadır.

 

TEPEÖREN NAKLİYE UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ

Tepeören Nakliye her türlü taşımacılık hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize en kaliteli ekspertiz hizmetini sunan profesyonel ekspertiz hizmeti karşılığında siz değerli müşterilerimizden hiçbir Ekspertiz ücreti istemiyoruz.

 

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliyat işlemlerinizi planlı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyen tecrübeli personellerimiz sayesinde hizmetimizi en iyi şekilde sunuyoruz.

 

Eşyalarınızın nasıl taşınacağını merak ediyor olabilirsiniz. İlk olarak keşif sürecini başlatıyor ve adresinize yetkili personelimizi gönderiyor ve gereken keşifleri yaparak yetkili kişileri bilgilendirerek işlemleri başlatıyoruz. Bundan sonraki aşama eşyaların ambalajlı hale getirilmesi ve paketlenmesi oluyor.

 

Tepeören Evden Eve Nakliye ve Parsiyel Taşımacılığı

Tabiki sarma işini eşyaların hasasve kırılgan durumuna göre sarıyoruz. Tepeören Evden Eve Nakliyat taşınmanın diğer basamağını ise kolilerin ve eşyaların kamyona yüklenmesi oluşturuyor. Bunu personelimiz hızlıca yerine getirirerek, tecrübesi ile eşyalar hiçbir zarar görmeden yapmaktadır.

 

Tepeören Evden Eve Nakliyat aynı zamanda işletmemiz olası her kötü senaryoyu da düşünmektedir. Kayıp, arıza, hasar ve benzeri maddi zararlara karşı sigorta yaptığımızı ve taşınma bitene kadar bunun lehinize geçerli olduğunu da göz önünde tutmanızı isteriz.

 

Sektörde ayrıcalıklarını her alanda ortaya koymayı başaran Tepeören Nakliye şirketimiz, sadece açık kasalı kamyonlarla değil, kapalı çelik kasalarla da çalışmalarını yapmaktadır.

 

FİRMAMIZIN KALİTELİ TAŞIMACILIĞINDAN SİZLERDE FAYDALANIN

Daha sonrasında ise teslim edileceği zamana kadar eşyayı sizden aldığımız şekilde ambalaj haliyle depolarımızda muhafaza etmekteyiz buna ek olarak, teslimat gününü 7 ya da 10 gün önceden bildirmeniz halinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

 

Eşyalarınız depomuza girdiği anda gerekli olan ilgi ve özeni eşyalarınıza gösteriyor ve depolama odasına koyarak diğerlerinden ayırmaktayız.

 

Taşımacılık işlerinde evlerinizi toparlarken en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Malzeme konusunda titiz çalışmalar sergilediğimiz için eşyalarınız güvenle istenilen adrese taşınmaktadır.

Tepeören Nakliyat Sizlere En Hızlı ve Uygun Taşımacılık Sunuyor

Tepeören Nakliyat Resim 2

Tepeören Nakliyat özel araçlarımız ve şoförlerimiz sayesinde uzak olan yolları yakın ediyor ve eşyalarınızı teslim etmemiz gereken süreden önce teslim ederek kaliteli hizmetin adres noktası olmaktayız.

 

Yurtdışında birtakım depolama sistemleri bulunur bunlara “self storage” adı verilir ve günümüzde de bu ad ile bilinmektedir, depolara benzeyen bu storogelerin günümüzde bulunan depolarımızın tek farkı, nakil işinin tarafımızdan yapılmaktadır.

 

Dışarıdan bir nakliye firmasına depo ve depolama güvenliği nedeniyle izin verilmemektedir. Müşterilerimizi önemsediğimiz için işimizi kısa sürede halletmeye çalışıyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizde her şeyden önce geldiği için tüm hizmetleri önünüze seriyoruz.

 

FİRMAMIZ KÖŞK, VİLLA, FABRİKA VE TEKSTİL TAŞIMACILIĞI HİZMETİ?

Taşımacılık hizmetinin yanı sıra bir yere gittiğinizde eşyalarınızı teslim edebilmeniz için depolama hizmeti de sunuyoruz. Depolama hizmetinde de taşımacılık hizmetinde olduğu gibi sigorta hizmeti sunuyoruz. Ev eşyaları depolama konusunda lider firmalar arasında yer alarak eşyalarınızı koruyoruz.

 

Tepeören Nakliyat özel depolama alanlarımızda eşyalarınızın nem kapmaması için özel hizmet sunuyor ve eşyalarınızı depolama, kolileme gibi hizmetlerle dört dörtlük bir şekilde saklıyoruz.

 

Güvenilir hizmetin adres noktası olan Tepeören Nakliyat firmamız sayesinde istediğiniz zamana kadar eşyalarınızı depolarımıza bırakabilirsiniz. Bu sayede bir yere giderken eşyalarınızı saklama konusunda sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz.

 

İstanbul ve Tüm Türkiye’nin Her Bölgesine Hizmet Sağlıyoruz

Taşımacılık konusunda sizlere garantili hizmet sunduğumuz için hizmetten asla ödün vermiyor ve her türlü zorlu yol koşullarına rağmen gece gündüz demeden eşyalarınızı özenle taşıyoruz.

 

Ayrıca sizlere fiyat konusunda teklif sunuyor ve bütçenize uygun tercihlerden istediğiniz seçerek eşyalarınızı taşıyoruz.

 

Çünkü biz Tepeören Evden Eve Nakliye hizmette sınır tanımayan nakliye firmaları arasında yer aldığımız için sizlere elimizden gelen en uygun fiyatı sunmaya çalışıyoruz.

 

Depolama Hizmetimiz’de Vardır

Tepeören şehir içi taşıma işleminde ilk olarak taşınacak eşyalar için eşyalarınızın sığabileceği araç ayarlanır daha sonrasında ise taşıma işlemini yapacak kişi sayısı ve eşya paketleme işi halledilir taşınma işleminde olabilecek hasarlar için mutlaka sigorta yaptırılmalıdır.

 

Eğer kırılacak eşya mevcut ise daha özen ve titizlikle paketlenir yapılan her paket numaralandırma işleminden geçer. Son olarak ise Tepeören Ofis Taşımacılığı firmamız eşyalarınızı araca taşıyarak hareket haline hazırlanır.

Tepeören Nakliyat Resim 3
Tepeören Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Burdan Atakent Nakliyat Linkimize Girerek Ziyaret Edebilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat