Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Topkapı Nakliyat

Topkapı Nakliyat Resim 2

Topkapı Nakliyat işinde yılların tecrübesi ile sizlerin karşısındayız. Sizlerde takdir ederseniz ki taşımacılık konusunda tecrübe olmazsa olmaz bir olaydır. Bizlerde yılların verdiği tecrübe ve alanında profesyonel ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

 

Nakliye firmamız Tse belgesine sahip olduğundan dolayı bu özellik kurumsal olduğunun bir kanıtıdır. Ayrıca tüm eşyalarınız sigorta kapsamında olduğundan dolayı  bu özellik de kurumsal olduğumuzun ayrı bir göstergesidir.

Topkapı Nakliyat firması olarak eşyalarınızın sizin için ne kadar kıymetli olduğunun biz de farkındayız. Eşyalarınızı istediğiniz gibi yerleştirmek de firmamız olarak bizim görevimizdir. İsteğiniz halinde eski evinizin fotoğraflarını çekip yeni evinizde de aynı şekilde yerleştirme sağlayabiliriz.

 

Hatta olayı başka bir boyuta taşıyıp eğer siz de bir kitap kurdu iseniz kütüphanenizdeki kitaplarınızın da diziliş şekli aynen resmedilip yeni yuvanızda aynı şekilde dizilebilmektedir.

Topkapı Nakliyat İstanbul Şehir İçi Ve Şehirler Arası Hizmeti Vermektedir

Bu istek tamamen siz değerli müşterimizin insiyatifindedir. Topkapı Nakliyat firmamız bünyesinde bulunan özel asansör ve özel kolilerimiz eşyalarınıza zarar gelmesin diye düşünülmüş materyallerdir. Eşyalarınız özel kolilerce yerleştirilip zarar gelmesin diye iyice muhafaza edilmiştir.

 

Bu şekilde eşyalarınıza zarar gelme ihtimali büyük ölçüde ortadan kalkmaktadır. Topkapı Nakliye ücret konusunda da gayet tatminkar bir rakam söyleyeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

Topkapı Nakliyat Resim 1

TOPKAPI EVDEN EVE NAKLİYE PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Topkapı Nakliyat firmasının dikkat ettiği en önemli bir diğer husus ise expertiz raporu verebilmesidir. Expertiz işi için görevlendirilen elemanımız önce eski evinizi ziyaret edecek eşyalarınızın çokluğu ve azlığı hakkında bilgi alıp notlar tutulacaktır.

 

Sonra eski eviniz ve yeni eviniz arasındaki yollarda göz önünde bulundurulacak yine aynı şekilde notlar tutulacak en sonunda ise expertiz elemanımız yeni evinize gidip evinizin boyutunu ve alanı için notlar alıp bir expertiz raporu oluşturacaktır.

Topkapı Nakliyat sektöründe maalesef bu durumu fırsat bilip gereğinden çok daha fazla fiyat söyleyen firmalar mevcuttur. Sizlerden ricamız bu profesyonellikten uzak sadece para odaklı çalışan bu firmalardan olabildiğince uzak durmanızdır.

 

Buradan araştırmanızı en ince ayrıntısına kadar yapıp kararınızı o şekilde vermeniz sizlerin yararına olacaktır. Topkapı Şehir İçi Nakliyat da bizi firmayı da her daim arayabilir istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

 

Yine isteğiniz takdirde ofisimize kadar gelip karşılıklı konuşup bir antlaşmaya varabileceğimizi de gözden kaçırmayın.

BİZLER TAŞIYALIM SİZLER KEYFİNİZE BAKIN

Topkapı Nakliye de ev sahipleri için nakliye işi her ne kadar zor sıkıntılı ve sancılı bir süreç olarak düşünülse de bizler sizin bu sıkıntınızı en aza indirgemek için her zaman yanınızdayız. Ayrıca nakliye işinde zaman zaman duygusal anlar da yaşanmaktadır.

 

Varlığını unuttuğunuz ya da kaybolduğuna inandığınız ama sizdeki maddi değeri çok yüksek olan ya da bir anısı olan eşyalarınız nakliye aşamasında ortaya çıkıvermekte ve sizlerin bu duygusal anına şahit olmak bizleri de ziyadesiyle mutlu etmektedir.

Bu expertiz doğrultusunda da nakliye işi başlayacak ve hiç bir sorun çıkmadan işlem tamamlanacaktır. Sigorta kapsamında olan eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda tüm maddi zararlar firmamız tarafından karşılanacaktır.

 

Bu konuda en ufak bir sıkıntınız olmayacaktır. Topkapı Şehir İçi Nakliyat firması olarak bu sektörde her zaman en iyisini hedeflemiş olmakla birlikte sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendine görev edinmiştir.

Topkapı Nakliyat Resim 3

Firmamızı 7/24 Arayarak Hizmet Alabilirsiniz

Topkapı Şehir İçi Kamyonet bu sektörde çığ gibi büyüyen firma sayısı maalesef kaliteyi aşağılara çekmektedir. Bilinçli bireyler olarak sizlerden ricamız araştırmanızı mutlaka yapmalı ve o şeklide karar vermenizdir.

 

Göreceksiniz ki anlaşma yapılmadan önce verilen her sözün yerine getirilmemesi bu firmaların olabildiğince profesyonellikten uzak ve sadece para odaklı çalışan bir firma olduğunu acı bir tecrübeyle öğrenmiş olacaksınız.

BİZLERİ TANIDIĞINIZDA VAZGEÇMEYECEK BİR NAKLİYE FİRMASI OLACAĞIZ

Topkapı Şehir İçi Nakliyat firmamız için çok önemli olan bir diğer husus ise referans olayıdır. Bizler için en etkili reklam aracı olarak görünen referans yine bizler için sizin de bu referans ağına katılmanız bizim için aynı ölçüde önemlidir.

 

Bünyemizde her elemanın alanında uzman olduğunu gururla söyleyebiliriz. Taşıma elemanından nakliye aracını kullanan şoför arkadaşa mobilyanızı sökecek olan mobilya ustamızdan exper raporu için evinize gelen expertimize kadar tüm elemanlarımız alanında yetkin ve bilgili kişilerdir.

Topkapı Nakliyat Resim 4

Topkapı Ofis Taşımacılığı Hangi Aşamalardan Oluşur

Bu durumu bizimle anlaşmanız halinde görecek ve test edeceksiniz. Bizler sizin bizimle çalıştığınıza pişman olmayacağına adımız gibi eminiz bu sebeple siz de hiç vakit kaybetmeden ofisimizi arayın ya da ofisimize buyurun misafir olun ve evinizi bize teslim edin.

 

Topkapı Şehir İçi Kamyonet de yoğun gündelik hayatın hüküm sürdüğü ve diğer işleriniz ile meşgul olduğunuz Baklacı bölgesinde artık sizin için seçkin kaliteye sahip ve çözüm temalı bir firma arıyorsanız bizimle irtibata geçmenizin kâfi geleceğini de söylemeliyiz.

Topkapı Şehir İçi Nakliye Kaliteli ve Uygun Fiyat Seçenekleri

Topkapı Evden Eve Nakliyat hiçbir ücret almadan yapacağımız ekspertiz işiyle, sürecin tahmini zamanını ve ortalama kaç para ödemeniz gerektiği gibi temel soruların yanıtlarını veriyoruz.

 

Firma olarak müşterilerimizin tüm eşya ürün gruplarına herhangi bir ayırt etmeksizin sigorta yaptığımızı da ifade edebiliriz.Bu, kırılması muhtemel parçaların çok daha dikkatli taşınması demektir. Size düşen istediğiniz gibi parçalarınızı yerleştirmek olacaktır.

 

Topkapı Evden Eve Nakliyat yönlendirme yapmanız halinde ağır yük gerektiren mobilya ve dayanıklı ev eşyalarınızı personelimizle konumlandırabiliriz.

 

Topkapı Nakliyat da montajlı halde olan mobilyalarınız için hem sökme hem de yeniden toplama işlerinizi de bize teslim edebilir, hasara maruz kalmadan yaptığımızı da görebilirsiniz.

Fazla Olan Eşyalarınızı Dert Etmeyin Depolarımızda Muhafaza Edebilirsiniz

Topkapı Evden Eve Nakliyat da bütün risk unsurları olan kayıp, hasar ve benzeri olumsuzları artık bizimle ortadan kaldırmak ve eski evinizden yeni dairenize gidene kadar tüm maddi sorunları karşılar nitelikle hareket ettiğimizi bilmelisiniz.

 

Kredi kartı, nakit, iş bitimi ödeme gibi daha pek çok artıyı da değerlendirmeye hazır olmalısınız. Topkapı Nakliyat da taşınmaya ait yeni gelişmeler, sistemimize entegre ettiğimiz yenilikler ve dahası için bundan sonra dilerseniz bilgisayar, isterseniz de cep telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Topkapı Nakliyat Resim 5

Topkapı Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Şehir İçi Nakliyat

Merter Nakliyat Sayfamızı burdan girebilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
2 Yorumlar
  1. Herkes gibi ben de ev taşıdım çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat