Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar ve çevresinde taşınma arifesinde olan ve profesyonel bir nakliye firması arayanlar için Efe Nakliyat yılların deneyimi ve kurumsal kimliği ile sorunsuz bir taşınma garantisi vermektedir.

Taşınmak hem yorucu hem de maliyetli bir iştir. Doğru nakliye firması ile taşınmak hem yorulmamanızı hem de fazladan paralar ödememenizi sağlar. Bu yüzden Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmetinde doğru tercih olduğumuzu söylüyoruz. Referanslarımıza, deneyimimize, yeterli iş gücümüze, zengin araç parkurumuza ve taşıma ekipmanlarımıza güvenerek İstanbul’ un en iyi nakliye firmalarının başında geldiğimizi belirtmek istiyoruz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Resim3

Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmetimizin her aşamasında dikkatli ve özenli davranmakta, müşteri memnuniyetini ve eşyalarının güvenliğini sağlamaktayız. Bu aşamaların ilki ücretsiz verdiğimiz ekspertiz hizmetidir. Bize Üsküdar Evden Eve Nakliyat talebinde bulunan müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek hem taşınma planını hem de maliyet bilgisini müşterilerimize sunuyoruz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Müşterilerimizden gelen Üsküdar Evden Eve Nakliyat talebi doğrultusunda ekspertizlerimiz adreslerine randevu alarak gidiyor, eşyaların miktarı, türü ve boyutunu inceliyor, taşınılacak adresin uzaklığını ve konumunu değerlendiriyorlar. Böylelikle eşyaları taşıyacak aracın hangi büyüklükte olacağı, taşınma da kaç personel çalışacağı, ne tür paketleme ekipmanlarına ihtiyaç olacağı saptanmaktadır. Arıca eşyaların sigorta değeri tespit edilir.  Bu çalışma doğrultusunda taşınma planlaması yapılır. Taşınılacak adresi de ziyaret ederek binanın eşya taşınmaya uygunluğuna bakılır. Müşterilerin özel talepleri de değerlendirilerek maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu çıkarılır. Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapılarak Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmetimiz belirlenen tarih ve saatte başlatılır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Resim1

Taşınırken en önemli noktalardan biri eşyaların zarar görmemesi ve kaybolmamasıdır. Bu nedenle Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmetimizde eşyaların toplanmasını ve paketlenmesini deneyimli personelimiz büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştirmektedir. Her eşyanın türüne uygun ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Mobilyaların demonte ve montajları personelimiz tarafından yapılmakta ve kraft kağıtlara, havalı naylonlara sarılmakta ve kartonlarla korunmalı bir şekilde taşınmaktadır. Koltuklar, sandalyeler ve yataklar, tek parça şifonyer ve vitrinler strech filmlere sarılarak köpüklü naylon ve kraft kağıtlarla desteklenmektedir. Beyaz eşyaların demontesi ve bağlantıları personelimiz tarafından yapılarak havalı naylon ve köpüklerle sarılmakta ve plaka kartonlarla korunarak araca yüklenmektedir. Elektronik eşyalar, antikalar, kırılacak cam eşyalar, aynalar, avizeler yine aynı hassasiyet ve özenle uygun ambalajlara sarılmak ve tahta sandıkların içinde taşınmaktadır. Tekstil ürünleri ve elbiselerde askılı taşıma sistemlerimizde ve toz geçirmeyen kolilerde taşınmaktadır. Her bir kolinin ve paketin üstüne içindeki eşyaların bilgisini içeren etiketler yapıştırılarak araca yüklenmektedir.

Üsküdar-Evden-Eve-Nakliyat-Resim4

Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmetimiz taşınılacak adresin uzaklığına göre aynı gün içinde ya da maksimum 2 günde tamamlanmaktadır. Şehirlerarası taşınma söz konusu ise uzaklığa göre program yapılmakta ve taşınma öncesi müşterimize bilgi verilmektedir.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yeni adrese taşınan eşyalar personelimiz tarafından müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilmektedir. Mobilyaların, beyaz eşyaların montajı yapılmakta ve kullanılır duruma getirilmektedir. Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmetimiz evin tamamen yerleştirilip içinde yaşanır duruma getirilmesi ile tamamlanmaktadır.

Bazı binaların koridorları dar olduğu için büyük eşyaların taşınması sorun olabilmektedir. Böyle durumlar için bina dışından taşınmayı sağlayan asansörlü eşya taşıma sistemlerimizi kullanmaktayız. Pencere veya balkondan asansöre yüklenen eşyalar güvenli bir şekilde direk araca taşınmaktadır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Resim2

Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sırasında müşterilerimiz hiçbir şekilde yorulmamakta ve hiçbir eşyaya dokunmamaktadır. Ağır yük kaldırmak, eşya paketlemek, taşımak, yerleştirmek tamamen personelimiz tarafından yapılmakta ve müşterilerimiz yeni adreslerinde huzur içinde yaşamaya başlamaktadırlar.

Üsküdar Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyor ve güvenilir bir firma araştırıyorsanız bizimle iletişim kurunuz. Bizim önceliğimiz müşterilerimizin ve eşyalarının risksiz, zararsız ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Maliyet açısından da müşterilerimizi düşünerek uygun fiyat garantisi veriyor, ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız talepleriniz doğrultusunda ekspertizlerimizi size yönlendireceklerdir. Ekspertizlerimiz istediğiniz tarih ve saatte sizi ziyaret ederek gerekli incelemeleri yapacak ve size bilgi vereceklerdir.

Üsküdar Nakliyat Firmaları arasında hizmetimiz ile güvenli bir taşınma imkanı sunuyoruz. Taşıdığımız her eşyanızın bizim için değeri büyüktür. Sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getiriyor ve yeni adresinizin kapılarını size içinde yaşanmaya hazır bir hale getirerek açıyoruz.

Üsküdar Nakliyat İletişim

Sizde bizi arayarak kaliteyi yaşayın. Üsküdar Nakliyat İletişim Adresimiz.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Düzce Nakliyat Ambarı
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bostancı Nakliyat
Şurada 5'den anonymous'e oy ver: Kurtköy Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Yalova Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Adana Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar