Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Üsküdar Nakliyat

Üsküdar Nakliyat Resim 1

Üsküdar Nakliyat çevresinde taşınma arifesinde olan ve profesyonel bir nakliye firması arayanlar için Efe Nakliyat yılların deneyimi ve kurumsal kimliği ile sorunsuz bir taşınma garantisi vermektedir. Taşınmak hem yorucu hem de maliyetli bir iştir.

 

Doğru nakliye firması ile taşınmak hem yorulmamanızı hem de fazladan paralar ödememenizi sağlar. Bu yüzden Üsküdar Şehir İçi Nakliyat hizmetinde doğru tercih olduğumuzu söylüyoruz.

Referanslarımıza, deneyimimize, yeterli iş gücümüze, zengin araç parkurumuza ve taşıma ekipmanlarımıza güvenerek İstanbul’ un en iyi nakliye firmalarının başında geldiğimizi belirtmek istiyoruz.

 

Üsküdar Şehir İçi Kamyonet hizmetimizin her aşamasında dikkatli ve özenli davranmakta, müşteri memnuniyetini ve eşyalarının güvenliğini sağlamaktayız. Bu aşamaların ilki ücretsiz verdiğimiz ekspertiz hizmetidir.

Üsküdar Nakliyat Olarak Geniş Araç Filomuzla Tüm Türkiye'ye Hizmet Veriyoruz?

Bize Üsküdar Nakliyat talebinde bulunan müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek hem taşınma planını hem de maliyet bilgisini müşterilerimize sunuyoruz.

 

Müşterilerimizden gelen Üsküdar Şehir İçi Nakliyat talebi doğrultusunda ekspertizlerimiz adreslerine randevu alarak gidiyor, eşyaların miktarı, türü ve boyutunu inceliyor, taşınılacak adresin uzaklığını ve konumunu değerlendiriyorlar.

Üsküdar Nakliyat Resim 2

Üsküdar Nakliye böylelikle eşyaları taşıyacak aracın hangi büyüklükte olacağı, taşınma da kaç personel çalışacağı, ne tür paketleme ekipmanlarına ihtiyaç olacağı saptanmaktadır. Arıca eşyaların sigorta değeri tespit edilir.

 

Bu çalışma doğrultusunda taşınma planlaması yapılır. Taşınılacak adresi de ziyaret ederek binanın eşya taşınmaya uygunluğuna bakılır. Müşterilerin özel talepleri de değerlendirilerek maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu çıkarılır.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır?

Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme yapılarak Üsküdar Nakliyat hizmetimiz belirlenen tarih ve saatte başlatılır. Taşınırken en önemli noktalardan biri eşyaların zarar görmemesi ve kaybolmamasıdır.

 

Bu nedenle Üsküdar Şehir İçi Kamyonet hizmetimizde eşyaların toplanmasını ve paketlenmesini deneyimli personelimiz büyük bir dikkat ve özenle gerçekleştirmektedir.

Her eşyanın türüne uygun ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Mobilyaların demonte ve montajları personelimiz tarafından yapılmakta ve kraft kağıtlara, havalı naylonlara sarılmakta ve kartonlarla korunmalı bir şekilde taşınmaktadır. Koltuklar, sandalyeler ve yataklar, tek parça şifonyer ve vitrinler strech filmlere sarılarak köpüklü naylon ve kraft kağıtlarla desteklenmektedir.

Üsküdar Nakliyat Resim 3

Üsküdar Nakliyat’ın Çalışma ve Taşımacılık Proğramı

Üsküdar Nakliyat beyaz eşyaların demontesi ve bağlantıları personelimiz tarafından yapılarak havalı naylon ve köpüklerle sarılmakta ve plaka kartonlarla korunarak araca yüklenmektedir.

 

Elektronik eşyalar, antikalar, kırılacak cam eşyalar, aynalar, avizeler yine aynı hassasiyet ve özenle uygun ambalajlara sarılmak ve tahta sandıkların içinde taşınmaktadır. Tekstil ürünleri ve elbiselerde askılı taşıma sistemlerimizde ve toz geçirmeyen kolilerde taşınmaktadır.

Her bir kolinin ve paketin üstüne içindeki eşyaların bilgisini içeren etiketler yapıştırılarak araca yüklenmektedir. Üsküdar Ucuz Nakliyat hizmetimiz taşınılacak adresin uzaklığına göre aynı gün içinde ya da maksimum 2 günde tamamlanmaktadır. Şehirlerarası taşınma söz konusu ise uzaklığa göre program yapılmakta ve taşınma öncesi müşterimize bilgi verilmektedir.

Üsküdar Nakliyat Araç parkuru ve Fiyat Listesi

Yeni adrese taşınan eşyalar personelimiz tarafından müşterilerimizin belirttiği şekilde yerleştirilmektedir. Mobilyaların, beyaz eşyaların montajı yapılmakta ve kullanılır duruma getirilmektedir.

 

Üsküdar Evden Eve Nakliyat hizmetimiz evin tamamen yerleştirilip içinde yaşanır duruma getirilmesi ile tamamlanmaktadır. Bu süreç boyunca sizler çayınızı içip keyfinize bakın.

Üsküdar Nakliyat Resim 4

Bazı binaların koridorları dar olduğu için büyük eşyaların taşınması sorun olabilmektedir. Böyle durumlar için bina dışından taşınmayı sağlayan asansörlü eşya taşıma sistemlerimizi kullanmaktayız.

 

Üsküdar Nakliye pencere veya balkondan asansöre yüklenen eşyalar güvenli bir şekilde direk araca taşınmaktadır. Burda sadece balkon kapısı veya pencerenin eşyaların sığmasına uyumlu ise taşımayı dahada kolaylaştırıyoruz.

Üsküdar Nakliyat Olarak Sektörün Vazgeçilmezlerindeniz

Üsküdar Nakliye hizmetimiz sırasında müşterilerimiz hiçbir şekilde yorulmamakta ve hiçbir eşyaya dokunmamaktadır.

 

Ağır yük kaldırmak, eşya paketlemek, taşımak, yerleştirmek tamamen personelimiz tarafından yapılmakta ve müşterilerimiz yeni adreslerinde huzur içinde yaşamaya başlamaktadırlar. Bizler Üsküdar Nakliye olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı taşımacılık anlayışına sahibiz.

Üsküdar Nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyor ve güvenilir bir firma araştırıyorsanız bizimle iletişim kurunuz. Bizim önceliğimiz müşterilerimizin ve eşyalarının risksiz, zararsız ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

 

Maliyet açısından da müşterilerimizi düşünerek uygun fiyat garantisi veriyor, ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Gerek nakit gerek kredi kartı ile taşıma sağlıyoruz.

Üsküdar Nakliyat Resim 5

Firmamız Taşımacılık Adına Gereken Tüm Evraklara Sahiptir

Üsküdar Uygun Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız talepleriniz doğrultusunda ekspertizlerimizi size yönlendireceklerdir.

 

Ekspertizlerimiz istediğiniz tarih ve saatte sizi ziyaret ederek gerekli incelemeleri yapacak ve size bilgi vereceklerdir. Sizle beraber tüm eşyalara bakıp not alacaktır. Bu notları merkez ofisimizle paylaşacaktır.

Üsküdar Nakliyat Firmaları arasında hizmetimiz ile güvenli bir taşınma imkanı sunuyoruz. Taşıdığımız her eşyanızın bizim için değeri büyüktür.

 

Sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getiriyor ve yeni adresinizin kapılarını size içinde yaşanmaya hazır bir hale getirerek açıyoruz. Sizlerde kafanızdaki soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşarak bizlerde sizden aldığımız ilhamla işimizi dahada iyi yapma gayretine düşeriz.

efe nakliyat logo

Üsküdar Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Buradan Etiler Nakliyat Link ten sayfamızı ziyaret ede bilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat