Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Taşınmak için yorulmanıza ve strese girmenize gerek yok. Efe Nakliyat olarak biz müşterilerimize sorunsuz, stressiz ve yorulmadan taşınma imkanı sunuyoruz. Üstelik düşündüğünüzden çok daha hesaplı fiyatlara…

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetimiz ile Zeytinburnu ve civarında taşınmayı düşünen müşterilerimizin yanındayız. İstanbul genelinde verdiğimiz profesyonel taşımacılık hizmetlerimiz Zeytinburnu’ nda da devam etmektedir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Resim1

Taşımacılık sigortası kapsamında, ücretsiz ekspertiz hizmeti ve son teknoloji ürünü taşınma sistemlerimiz ile hizmeti vermekteyiz.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Taşımacılık sektöründe sigorta önemli ve gereklidir. Her bir eşyanın maddi manevi değeri vardır. Biz her ne kadar dikkat etsek de bazen görünmez kazalar kaçınılmazdır. Bu gibi kazalarda eşyaların zarar görmesinden dolayı müşterilerimizin mağdur olmalarına izin vermiyoruz. Bu yüzden Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetimiz sigorta kapsamında yapılmaktadır.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Resim2

Bir diğer önemli hizmetimizdir ekspertiz hizmetidir. Zeytinburnu evden eve nakliyat talepleri öncesi müşterilerimizin evlerine giderek eşyaların durumunu, miktarını, taşınılacak adresin uzaklığını, eşya taşınacak binaların koridor ve kapılarının eşya taşımaya elverişli olup olmadığını inceliyor ve maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlıyoruz. Bu raporda taşınma işinde ne tür araç kullanılacağı, ne kadar sürede taşınmanın gerçekleşeceği, kaç personel çalışacağı ve ne tür paketleme ekipmanları kullanılacağı müşterilerimize belirtilmektedir. Böylelikle planlı bir taşınma mümkün olmaktadır.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Resim3

Ekspertizlerimizin hazırladığı bu rapor ile müşterilerimiz aydınlatılmakta ve anlaşma sağlanırsa sözleşme imzalanmaktadır. Taşınma işinde sözleşme önemli ve gereklidir. Yerine getirilmesi gereken tüm hizmetler bu sözleşmede belirtilmekte ve taşınma esnasında ekspertizimiz işi denetleyerek sözleşme maddelerinin uygulanmasını sağlamaktadır. Bu şekilde taşınma işlemi başlamadan Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetimiz için garanti vermekteyiz.

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetimizi donanımlı araçlarımız, deneyimli ve güvenilir personelimiz ve özel paketleme ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Binaların eşya taşımaya uygun olmadığı durumlarda bina dışından eşya taşımayı sağlayan güvenilir asansörlü istemimizi kullanıyoruz. Böylelikle eşyalar oraya buraya çarpıp zarar görmüyor ve güvenli bir şekilde direk araca yükleniyor.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetimizi sözleşmede belirtilen gün ve saatte başlatmaktayız. Öncelikle ilk aşama olan eşya paketlemeyi gerçekleştiriyoruz. Personelimiz eşyaları gruplandırarak uygun ambalajlarla sarmakta ve korunaklı kolilere yerleştirmekteler. Zeytinburnu ambar hizmetimizde her eşyanın türüne uygun ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Mobilyaların demonte ve montajları personelimiz tarafından yapılmakta ve kraft kağıtlara, havalı naylonlara sarılmakta ve kartonlarla korunmalı bir şekilde taşınmaktadır. Koltuklar, sandalyeler ve yataklar, tek parça şifonyer ve vitrinler strech filmlere sarılarak köpüklü naylon ve kraft kağıtlarla desteklenmektedir. Beyaz eşyaların demontesi ve bağlantıları personelimiz tarafından yapılarak havalı naylon ve köpüklerle sarılmakta ve plaka kartonlarla korunarak araca yüklenmektedir. Elektronik eşyalar, antikalar, kırılacak cam eşyalar, aynalar, avizeler yine aynı hassasiyet ve özenle uygun ambalajlara sarılmak ve tahta sandıkların içinde taşınmaktadır. Tekstil ürünleri ve elbiselerde askılı taşıma sistemlerimizde ve toz geçirmeyen kolilerde taşınmaktadır. Her bir kolinin ve paketin üstüne içindeki eşyaların bilgisini içeren etiketler yapıştırılarak araca yüklenmektedir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Resim4

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetimiz eşyaların yeni eve taşınması ve yerleştirilmesi ile sona ermektedir. Beyaz eşyaların tesisat bağlantıları, mobilyaların montajı işinin uzmanı personelimiz tarafından yapılmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Tüm eşyalar yerlerine yerleştirilerek ev içinde yaşanmaya hazır durumda teslim edilmektedir.

Görüldüğü gibi nakliyat hizmetimiz süresince her aşama büyük bir dikkat ve özenle yapılmakta, planlı bir şekilde taşınma işi tamamlanmaktadır. Efe Nakliyat ile taşınırken yorulmak yok, strese girmek yok, kötü sürprizlerle karşılaşmak yok.

Siz de sorunsuz bir şekilde taşınmanın konforunu yaşamak için Efe Nakliyat’ ı arayabilir, profesyonel taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Zeytin burnu nakliyat hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız.

Zeytinburnunda Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

 • Beştelsiz Evden Eve Nakliyat
 • Kazlıçeşme Evden Eve Nakliyat
 • Nuripaşa Evden Eve Nakliyat
 • Telsiz Evden Eve Nakliyat
 • Yeşiltepe Evden Eve Nakliyat
 • Çırpıcı Evden Eve Nakliyat
 • Maltepe Evden Eve Nakliyat
 • Seyitnizam Evden Eve Nakliyat
 • Veliefendi Evden Eve Nakliyat
 • Merkezefendi Evden Eve Nakliyat
 • Sümer Evden Eve Nakliyat
 • Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat İletişim

Yılların deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman sektörün bir numarası olduk.  Zengin araç parkurumuz ve kalifiye iş gücümüz ile nakliye sektörünün gerekliliklerini en üst seviyede yerine getirdik. İstanbul genelinde birçok farklı noktada aynı anda hizmet verebilme kapasitesine sahibiz. Kurumsal kimliğimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile her zaman müşterilerimizin yanında olduk ve onlara hizmet verdik. Siz de mutlu müşterilerimizden olmak isterseniz bizi arayınız ve taleplerinizi iletiniz.  Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetimiz ile yanınızdayız. İletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Etiketler:

zeytinburnu evden eve nakliyat, zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları, zeytinburnu evden eve nakliyat istanbul, zeytinburnu evden eve nakliyat fiyat, zeytinburnu evden eve nakliyat ücretleri, zeytinburnu şehir içi nakliye fiyatları, zeytinburnu şehirler arası nakliyat, zeytinburnu nakliyat, istanbul zeytinburnu ambar, zeytinburnu ambar, zeytinburnu çeyiz taşıma, zeytinburnu evden eve nakliyeciler, zeytinburnu evden eve nakliye, zeytinburnu ucuz nakliyat, zeytinburnu ofis taşıma, zeytinburnu lojistik firmaları, zeytinburnu uygun fiyatlar, zeytinburnu büro taşıma, zeytinburnu güvenli nakliyat, zeytinburnu nakliyatcı, zeytinburnu nakliyeci, zeytinburnu evden eve taşımacılık, zeytinburnu şirket taşıma, zeytinburnu ucuz nakliye, zeytinburnu şehir içi nakliyat, zeytinburnu nakliyat şirketleri, zeytinburnu nakliye, zeytinburnu ambar şirketi, zeytinburnu parsiyel yük taşımacılığı, zeytinburnu parsiyel eşya taşımacılığı, zeytinburnu parsiyel taşıma, zeytinburnu paletli taşıma, zeytinburnu paletli nakliyat, zeytinburnu kamyon

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Ümraniye Nakliyat